Jump to content
Dogomania

Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów


Vectra

Recommended Posts

Oczywiście, rozumiem i mogę tylko domyślać się, jak Ci Państwo w świetle oczerniania, nękania mailowo i smsowo się czują, ale jednak...
Myślę, że nie powinien zniżać się do takiego poziomu...
W każdym bądź razie mam nadzieję, że sprawa wreszcie się zakończy i nowi właściciele Gai będą mogli się nią cieszyć w spokoju.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czekunia']Również przeczytałam... ubawiłam się setnie, chociaż szczerze powiedziawszy nowy właściciel suni jakoś nie wzbudza we mnie pozytywnych uczuć.[/QUOTE]

podejrzewam , ze ja w takim samym tonie do takich postów bym się odnosiła ...mam tak samo cięty język jak Grzegorz :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']podejrzewam , ze ja w takim samym tonie do takich postów bym się odnosiła ...mam tak samo cięty język jak Grzegorz :)[/QUOTE]

Jasna rzecz:) tylko mi rzucił się w oczy hmmm... Taki bardziej brak dojrzałości w pisaniu;), ale wiadomo - nie mnie oceniać, to tylko moje subiektywne spostrzeżenia.

Edit: ale pani pod milionempięćsetdwudziestoma nickami bije wszystkich na głowę, hehe...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania z poznania']Wiesz co, Czekuniu, to jest sposób pisania faceta, na to też trzeba wziąć poprawkę :evil_lol:, jak czytam ankiety przed adopcyjne wypełnione przez facetów, to wierzyć mi się nie chce często, że to ten sam konkretny, fajny facet, z którym rozmawiałam telefonicznie. Idę na p/a i znowu jest ok.[/QUOTE]

O to to. Zgadzam się, jak moj TZ czasami mi maila wysle to mam ochote ryczeć ze smiechu i rozpaczy :diabloti: Mają Panowie problem z przenisieniem myśli w słowo pisane.
Ale nie dziwię się wcale a wcale, pewnie sama byłabym jeszcze bardziej złośliwa i wredna na jego miejscu. Tym bardziej, że my tutaj obserwujemy tylko jedną stronę medalu. A jest ich zapewne kilka.

Aniu-dzięki za linka, bo naprawde "rozrywka" przednia :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania z poznania']Wiesz co, Czekuniu, to jest sposób pisania faceta, na to też trzeba wziąć poprawkę :evil_lol:, jak czytam ankiety przed adopcyjne wypełnione przez facetów, to wierzyć mi się nie chce często, że to ten sam konkretny, fajny facet, z którym rozmawiałam telefonicznie. Idę na p/a i znowu jest ok.[/QUOTE]

ja pamiętam jak złapałam się z Grzesiem od Sandry w temacie kastracji ...oj działo się , ale fakt , Grześ pisał jak facet ;) ...a w gruncie rzeczy Grześ Sandry bije wszystkie cioteczki swoją pracą na łeb ...powinny mu buty lizać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']Ewuniuniu powiedz mi gdzie zakupiłas franiowego boomerka? To jakies konkretne firmy są czy cuś, bo nie chce kupić bubla :oops:[/QUOTE]
ja kupowałam od takiego kolesia co sprowadzał z hameryki , ale są dostępne na karusku teraz - oryginały :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://i1090.photobucket.com/albums/i376/pennstaff1/staffik/2013_03_08_0481.jpg[/IMG]


[IMG]http://i1090.photobucket.com/albums/i376/pennstaff1/staffik/2013_03_08_0287.jpg[/IMG]


[IMG]http://i1090.photobucket.com/albums/i376/pennstaff1/staffik/2013_03_08_0369.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...