Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

[quote name='Natalia_W']czy jest mozliwosc zeby w stadninie mi konika czyscili przed jazda bo ja nie moge [/quote]
,myślę, że na pewno jest, bo takie rzeczy to wszystko zależy od stadniny jak pierwszy raz jezdziłam w Makowie podhalańskim tam nikt mi sie nie pytał cyz chce wyczyscic konia tylko mi juz osiodłali i przygotowali a ja jezdzuiłam zas tam gdzie obecnie jezdze (super stadnina) to na pierwszy raz pani zaprowadziła mnie do konia pokazała jak sie czysci i miałam sama czyscic potem pokazała jak sie ubiera ogłowie i siodło, sciagła i kazała mi samej nałozyc - od pierwszej lekcji! ale przez to sie nauczyłam, zas u nas panuje tak miła atmosfera ze pewien chłopak,m który ma alergie czesto szczególnie jak sie kurzy prosi kogos z nas to nigdy nikt mu nie odmawia w wyczyszczeni konika:) a z internecie widziałam oferty stadnin gdzie płaciło sie kilka zło (chyba 4-5 zł) wiecej za przygotowanie konia do jazdty wiec to wszystko od stadniny zalezy ale wszystko da sie ząłatwić :wink:

Agnieszko gratuluję pięknie rasowych maluszków:) i oby tak dalej sie rozwijały i rosły:)

ja tez Deniska wybegałam na ogrodzie na piłką tak ze teraz smacznie spi:)

Link to comment
Share on other sites

[b]Orcus [/b] witaj u nas !!!

[b]Romas[/b] ja juz praktycznie nie pamietam kiedy Lancelot i Tessi były takie malutkie jak te moje kluchy ukochane na fotkach (Zadra przybyła do mnie jak miała 7 miesiecy) - dobrze ze choc zdjecia mam ale nie wierze w to ze one byly takie malutkie hihi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romas']Aaa, chcialam rzec Aga ,ze piesek ma piekny ogon :-) On go tak na codzien nosi ,bo jesli tak to slicznie .[/quote]

nosi nosi i cudownie nim wywija we wszystkie strony :) i ja tak patrze na moje szczeniaki ogonkowe ( z tego i poprzedniego miotu) i widze ze ogonki sa cudowne...ale jak na razie tylko u szczeniatek u duzych jakos nie moge przywyknac...ale kolejny miot juz bedzie w calosci naturalny...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Orcus']Juz mnie to znudzilo . nie mam pojecia co to jest za numer ze nie chce wejsc moze :D :D :D :D Moze cos nie tak dziala dgm bo powinno wejsc jak nic :evil: :evil: :evil: :evil:[/quote]

ja tez mialam z tym problemy tak samo jak z opisem :( ale w koncu mi sie udalo

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...