Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

[quote name='orsini']Marysia no tak:)))rzeczywiscie nazwa niefortunna:)))to sie cos jeszcze wymysli:)))))))))))))Marysiu a jak przed Katowicami nastroje?[/quote]

[FONT=Tahoma][SIZE=3][SIZE=2]Dzięki, nastroje super:multi: , jedziemy na pewniaka:evil_lol: , sędzia uznaje jedynie słuszny typ sznaucerka miniaturowego mix :evil_lol: [/SIZE][/SIZE][/FONT]
[FONT=Tahoma][SIZE=3][SIZE=2]A jak tam po dalekich wojażach. Obiecałaś opisać wrażenia:lol: . [/SIZE][/SIZE][/FONT]
[FONT=Tahoma][SIZE=3][SIZE=2]Jak możesz coś wymyślić :crazyeye: ? FCI wyraźnie precyzuje standardy i wzorce:eviltong: .[/SIZE] [/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

na pewniaka na co przepraszam???:o :o :ono ja jestem bardzo ciekawa tych Katowic:))))))ojejku nie mam sily:(((ksiazke by mozna bylo napisac o tej Moldawii i Ukrainie, o tych lapowkach, o dziurach na drodze, ale winko maja pyszne:))))bo ta Moldawia to kraj wina i czegos tam:))wiec wino im sie udalo!:))))polecam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marisia'][FONT=Tahoma][SIZE=3][SIZE=2]Dzięki, nastroje super:multi: , jedziemy na pewniaka:evil_lol: , sędzia uznaje jedynie słuszny typ sznaucerka miniaturowego mix :evil_lol: [/SIZE][/SIZE][/FONT]
[FONT=Tahoma][SIZE=3][SIZE=2]A jak tam po dalekich wojażach. Obiecałaś opisać wrażenia:lol: . [/SIZE][/SIZE][/FONT]
[FONT=Tahoma][SIZE=3][SIZE=2]Jak możesz coś wymyślić :crazyeye: ? FCI wyraźnie precyzuje standardy i wzorce:eviltong: .[/SIZE] [/SIZE][/FONT][/quote]


Marysia a jak Twoje pecho się zwie, albo jaki nr startowy ma ?????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']na pewniaka na co przepraszam???:o :o :ono ja jestem bardzo ciekawa tych Katowic[/quote]

No jak to na co :crazyeye:? Mamy zagwarantowaną ocenę przynajmniej V4 w championach :evil_lol:. Nigdy niższej niż V nie dostaliśmy:evil_lol:. Jak jesteś taka ciekawa, to nie trzeba było spanikować:mad:, tylko zgłosić swojego królewicza a nie na łatwiznę do Mołdawii się wybierać:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

hm...w katalogu wrocław 2001 figuruje AGIS Cerber jako tatuś piesków w hodowli, a jakże Cerber, p.Alfredy i Martyny Michalskiej z Marcinowic, Gruszowa
ciekawe czy to jest "pompeo", czy pies miał już któregoś z kolei właściciela...

Link to comment
Share on other sites

blue, rozmawiałem z pompeo na GG, później wkleję rozmowę, chciałem się dowiedzieć głównie o przydomek, jednak zapytany/a o to mówi mi, że ma jeszcze dwie 2-letnie suczki pokryte tym psem.

Eniłej, z rozmowy wyniknęło, że ona tego psa na siebie nie zarejestrowałą, baaa, nie pamiętała nawet przydomków hodowlanych tych dwóch pokrytych suk również na sprzedaż.

No i zapytana dlaczego sprzedaje tego championa odpowiada, że likwiduje hodowlę sznaucerów :|

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ka-Vanga']Nie jest najgorzej, troche rozwalona skorke ma od zebow, troche wyrwanej siersci i juz humorek wrocil wiec jest dobrze, teraz czeka w poczekalni u weta.

Czarnuszku moze byc i do Ciebie ;) .[/quote]

[FONT=Tahoma][SIZE=3][SIZE=2]Hej Olu a jak się ma Twoja sunia ? Będziesz mogła ją wystawić w Katowicach ? Pisałam, jak berneńczyk załatwił mojego psiaka w dzień przed wigilią 2004:-( . Wektorek pierwszą noc przestał nieruchomo całą noc u nas w sypialni:-( .[/SIZE] [/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marisia'][FONT=Tahoma][SIZE=3][SIZE=2][/SIZE][/SIZE][/FONT]
[FONT=Tahoma][SIZE=3][SIZE=2]Wektorek pierwszą noc przestał nieruchomo całą noc u nas w sypialni:-( .[/SIZE] [/SIZE][/FONT][/quote]

:crazyeye: jeny biedny pies, aż go sparaliżowało :shake:

Czarne Gwiazdy widzę, że bawisz sie w detektywa, tylko lepiej nie wklejaj rozmowy bo jeszcze Cie do sądu poda - bo pewnie zaraz jej ktoś "życzliwy" doniesie, że na dogomanii się o niej rozmawia :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Nie wywiało, nie wywiało tylko wszyscy gdzieś buszuja. Jak zauważyłas ja na wystawie w Katowicach. sama się z siebie usmiałam i moja córa też, chyba mam manię prześladowczą i wszędzie widzę sznaucery i nawet chiński grzywacz ma dla mnie coś ze sznaucera:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ale się naoglądałam sznaucerków...stałam przy ringu 9, nie wiem czy to któraś z Was wymiotła w czarnych miniaturach konkurencję ze swoją sunią :klacz:?
Czy tu można powiedzieć że sunia była tak dobrze zrobiona, że wyglądała na nierobioną? Ja się w ogóle na wystawowym przygotowaniu nie znam.Bardzo mi się podobała.
A co do moich ukochanych olbrzymków...nie wiem czemu mam wrażenie, że parę lat wstecz były ogólnie większe=wyższe, potężniejsze. Był tam taki pies prawie 1,5-2 razy taki jak konkurenci. Mi się podobał, ale sędziemu nie, tzn nie zdobył żadnego miejsca, a co do oceny - w tym szumie ludzkich głosów i szczeków nie było szans niczego usłyszeć:shake:
Przykro było oglądać psy nieprzygotowane - głównie "psychicznie" do wystawy, podkulone, szarpiące się. Albo pewna starsza pani, która po prostu nie potrafiła już biegać, a wystawiała olbrzymkę:( a druga jeszcze starsza stukała do nich laską z poza ringu...

Na stoiskach dużo fajnych rzeczy, ROGZik dla Negrusi został zakupiony:) Na inne szaleństwa nie za bardzo kaski starczyło, a szkoda.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']moja coreczka [B]ALBA ASTRA Elitesse[/B] - Zwyciezca Mlodziezy + Najlepszy Junior w Rasie - ukonczyla [B]MLODZIEZOWY CHAMPIONAT POLSKI[/B] !!
:laola: :laola: :laola:[/quote]
Gratuluję!!!No to zadowolona i dumna mamusia z ciebie :diabloti: ile ty masz tych dzieci??:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...