Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

[quote name='Mek']NIe. Kolezanka zony nagrywa i ta kopia krązy po wszystkich paniach z pracy :lol:[/quote]
ooo a wiec jednak!:))
a czy na koniec moge ja kupic?:))))
chyba ze to na plytkach jest to sie do Ciebie ladnie usmiechne:))))))))))no i miales mi cos napisac:)))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']ooo a wiec jednak!:))
a czy na koniec moge ja kupic?:))))
chyba ze to na plytkach jest to sie do Ciebie ladnie usmiechne:))))))))))no i miales mi cos napisac:)))[/quote]

tten film jest na płycie DVD. MOze być ?? Jezeli tak to zapytam sie naszej piratki skolko sobie liczy za taka jedną kopie. bo tak jak mowie u nas film jest przez jeden wieczór a ja nie mam przegrywarki by Ci to skopiowac .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mek']tten film jest na płycie DVD. MOze być ?? Jezeli tak to zapytam sie naszej piratki skolko sobie liczy za taka jedną kopie. bo tak jak mowie u nas film jest przez jeden wieczór a ja nie mam przegrywarki by Ci to skopiowac .[/quote]
ooo super!!!!tak pliz pliz!!!
kocham Cie!!!!!:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jostra']w ponidziałek??? :-o

juz wiem, jaki jest ulubiony serial Meka :lol:

"Allo, allo" ;) :evil_lol:[/quote]

Tak , tak.
Ja nie jestem taki wstydnis jak Romas i mnie takie literówki nie ruszaja ani takie łotry co sie wysmiewają :mad: :mad: :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mek']To przez łikend postaram sie to załatwic a Ty mi podaj adres zebym mógł w ponidziałek z rana Ci to wysłac .[/quote]
nie stresuj sie az tak:))))
ale wszystkie odcinki pliz:)))))))
pozniej sie wymienimy...adresami oczywiscie to ja cash wysle!
ale super!!!!!
film jest czadowy!
ale sie nie ciesze bo roznie bywa

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...