Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

[quote name='jostra']No nie do końca :x
Ale lepsze to niż nic :evilbat:
Śmieszy mnie to, że osoby, które nigdy nie były na wystawach wypowiadają się na temat wystaw, osoby, które nigdy niczego nie wyhodowały wypowiadają się na temat hodowli, osoby, które nigdy nie widziały konkretnych psów, wypowiadają się na ich temat itp. itd.
Ja się nie wypowiadam na temat fizyki jądrowej, jak się na tym nie znam.
Ale cóż ... :P
:roll:[/quote]

hehehehehe no to jest very funny!!!:)))))
sami fachowcy nie?:))))
Mnie jeszcze smieszy jak sie tej rozlazlej meduzy boja!!!hihihi
wyslalam mejke lasce z fotami Gienka, poniewaz twierzdi, ze ich nie dostala to wkleilam normalnie na forum i co?:)))i jajco:)))))zero dziekuje ani nic:)))boi sie tej klempy, ze dostanie ochrzan hihihi:)))
nie ma co wychowala sobie ich na cacy :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Aga!
No faktycznie te ogonki coraz bardziej mi sie podobaja,a jeszcze pol roku temu nie chcialam o tym slyszec :-)) Ale te szczenieta z ogonami sa super!!!!Nie podoba mi sie tylko idea plastrowania ogonow ,uwazam ,ze powinno sie prowadzic hodowle w kierunku otrzymania ogonow zgodnych z wzorcem.Choc chyba na razie we wzorcu nie ma nic o zakazanym typie ogonow,wszystkie sa dobre.
No ciekawam jaki mi ogonek przypadnie :-))))))

Orcus! Halo :-)!!! A Ty zmniejszasz odpowiednio to zdjecie do emblematu,pytam ,bo mi kiedys nie chcialo wejsc poniewaz bylo ociupinke za duze .

No ...musze isc z dziecmi do szkoly na zakonczenie roku,oby nie truli za dlugo ,bo upal jest .....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romas']Nie podoba mi sie tylko idea plastrowania ogonow ,uwazam ,ze powinno sie prowadzic hodowle w kierunku otrzymania ogonow zgodnych z wzorcem.....[/quote]

a ten temat juz byl przerabiany:))))))
Romas a jakiz to jest ten wzorzec odnosnie ogonow i gdzie go mozna przeczytac??? :lol: :lol: :lol:
oj dobra nie bede wredna z samego rana:)))))))

Link to comment
Share on other sites

Cześć Wam!! :D
ja dzisiaj za wczesnie wstałam bo zakończenie roczq mam na 10 dopiero no więc korzystam puki jeszcze mogę z komputera...;)

Elitesse, zapomniałam Ci pogratulować pieknych maleństw!!!! :oops:
Są cudne, sliczne!! :angel: :P

Natalio, ja się wpisałam do księgi! :D

Link to comment
Share on other sites

Zastanawiam sie właśnie jak to jest . Jeżeli komuś nie podoba się FZ to po jaką ch***** tu przychodzi

hahahaha oj inteligencja to tam nie grzesza jednak:))))
jak to po co tam siedzimy?:))))hihihi
jakos wszyscy tu wiedza, a tam ze zdziwienia wyjsc nie moga :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

tak sobie czytam i oni obgaduja nasze psy to chyba pora i ich obgadac?chociaz moze szkoda sie podniecac jakimis goofniarzami?co to zapatrzone sa w swoje psiaki zaopatrzone w uszy a la radar :lol: :lol: :lol: :lol:
A co wiecej zaopatrzone w lukowato wygiety ku gorze grzbiet:)))zupelnie jak charcica Marcinka :lol: :lol: :lol: :lol:
cud MIUD, wlasnie mi[b]U[/b]d taki piesek hihihi
i zobaczymy te pokrake juz niedlugo!!!bardzo mnie to cieszy oj bardzo :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Hello!
Ale i tak nam nic nie zrobią, he he :P
Wszystko w zgodzie z regulaminem
A ja napisałam do administratora, żeby mi to wytłumaczył
[size=6]ALE O CO CHODZI???[/size] :evilbat: :evilbat: :evilbat:

[quote name='Orcus']Witam Wszystkich!!!!
Jostra dzieki za info. A gdzie bedzie to spotkanie bialaskow to moze bym sie wybrala????????[/quote]
Witaj!
W Niemczech na początku lipca
Do tego będzie też taka mała wystawka sznaucerów, może być fajnie
Nie dostałaś od nikogo info? :(

[quote name='Elitesse'][size=6][b]Jostra[/b][/size] kfiatuszku jak sie pojawisz to napisz mi co nabargralas w pismie do ZG o rejestracje przdomka w FCi bo nie wiem jak mam to pismo sformulowac a w tym miesiacu chcialabym je wyslac[/quote]

Agusia, chyba coś w stylu:
Proszę o rejestrację w FCI mojego przydomka ... zarejestrowanego w ZK pod nr ....
Nie pamiętam dokładnie, oczywiście w oddziale nikt mi nie umiał pomóc i sama musiałam coś wymyślić

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jostra']Właśnie nie wiem, chyba za to, że istnieję :evilbat:
Ale może ten admin mi odpowie i mnie oświeci[/quote]
hehehehe watpie:))))
cale to ich forum poj... na maxa:)))))) :lol:
WE ARE THE BEST!!! :angel: :angel: :angel: :angel: :angel:

Link to comment
Share on other sites

Próbowałem przeczytac wasze boje na Fz ale dałem za wygraną i nie udało mi sie przejść wszystkich stron.
One was totalnie ignorują i obrały taką linie obrony bo booja sie wchodzić w otwarta dyskusje bo wiedzą juz na starcie , że są przegrane .


A tak na marginesie , jak kiedys sie z Orsini i Jostrą kłuciłem to Meggy mnie dopingowała na gadulcu zebym dawał czadu bo ona uwielbia takie zwady i kłutnie więc ja Ją posądzam o cały ten wirtualny konflikt i to Ona nakreca towarzystwo i czuje sie w niebowzieta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romas']

Orcus! Halo :-)!!! A Ty zmniejszasz odpowiednio to zdjecie do emblematu,pytam ,bo mi kiedys nie chcialo wejsc poniewaz bylo ociupinke za duze .
[/quote]

Ten emblemat jest zmniejszony i ma nie cale 15kb i mniej niz 80 na 80 pikseli i nie mam pojecia czemu nie wchodzi :evil: :evil: :evil:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Orcus']Jostra nie slyszalam o takim spotkaniu do naszej wsi chyba nie docieraja takie informacje :evil: :evil: :evil:[/quote]
No tak, bo do Was to nawet maile nie dochodzą :evilbat: :lol: :lol: :lol:
Właśnie sprawdziłam spotkanie odbedzie 1 lipca 2006 w Rheinberg.
A przy okazji zobaczyłam, że synek Fifi został w maju [b]VDH Europajugendsieger 2005[/b]
Mam nadzieję, że moje szczeniaczki też bedą takie super :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...