malawaszka Posted March 22, 2006 Posted March 22, 2006 [quote name='Ka-Vanga']Waszeczko doczytalam, ze mialas problemy z oczkami u Lunki, a czy czasem ona nie buszuje glowa w sniegu? [/quote] buszuje :angryy: cała w śniegu :lol: może faktycznie to od tego :niewiem: to nie jest jakiswielki problem tylko kiedyś miała malusieńko tej wydzieliny z oczek a teraz ma więcej pomimo tego, że włoski przy oczkach wycięte
dorotak Posted March 22, 2006 Posted March 22, 2006 Ola, co za paskudny ON :angryy: Dobrze, że skończyło się na lekkim wytrymowaniu sierści. Głaski dla Bandziorka (który cudnie wygląda w galerii z małym olbrzymkiem :loveu: :loveu: :loveu:)
marisia Posted March 22, 2006 Posted March 22, 2006 [quote name='Ka-Vanga']Witam po dluzszej przerwie. Eh ale dzis nam sie przydazylo. Tata byl z czarnymi na spazerze i jakis ONek biegajacy luzem rzucil sie na moja Bandzitke. Zaczal nia tarmosic jak torba z kartoflami :placz: , tata zaczal biec w jego kieunku i drzec sie do niego to sie w koncu wystraszyl i uciekl. Moje male biedactwo. Niech no ja tylko dorwe tego ONka :angryy: . [/quote] [FONT=Tahoma]Ola strasznie Ci współczuję. Co za bydle z tego właściciela ON-a, bo to przecież nie pies winien, tylko jego właściciel:mad::mad::mad:. W zeszłym roku Wektorek został dotkliwie pogryziony przez berneńczyka. Początkowo nie widziałam właściwych ran, ukrytych w zimowym futrze, dopiero wet odkrył goląc prawie cały grzbiet i tylne uda. Mam nadzieję, że ON nie zrobił małej aż takiej krzywdy. [/FONT]
marisia Posted March 22, 2006 Posted March 22, 2006 [quote name='Elitesse']a tak wogole to sie pochwale ze dzis nad ranem wrocilysmy z Zadra z randki nadmorskiej :loveu: teraz pozostaje mi czekac i obserwowa jakie byly jej efekty :)[/quote] [B]Gratulacje[/B] :multi:. Nawet wiem kto będzie tatusiem przyszłych szczeniąt:lol:, ale jak zacznę się zachwycać, jakiego pięknego i utytułowanego psa wybrałaś na ojca, to może mod znowu mnie wytnie bo doszuka się oferty sprzedaży:mad:. W końcu suczki kryje się, żeby były szczeniaczki:crazyeye:, dla których potem szuka się odpowiednich nabywców:eviltong:.
marisia Posted March 22, 2006 Posted March 22, 2006 [quote name='malawaszka']buszuje :angryy: cała w śniegu :lol: może faktycznie to od tego :niewiem: to nie jest jakiswielki problem tylko kiedyś miała malusieńko tej wydzieliny z oczek a teraz ma więcej pomimo tego, że włoski przy oczkach wycięte[/quote] Jeśli wydzielina jest szara i wysychając zamienia się w czarne „śpioszki” to się nie przejmuj, tylko delikatnie ją usuwaj. Jeśli natomiast utrzymuje się żółta, ropna wydzielina, to raczej skontaktuj się z wetem. Zapisze Ci kropelki lub maść i powinno być po sprawie:lol:.
malawaszka Posted March 22, 2006 Posted March 22, 2006 jejku zobaczcie - niech ktoś weźmioe tego psiaka od tej pop***** rozmnażaczki super miniaturek :angryy: :angryy: :angryy: jak widzę nicka pompeo to szlag mnie na miejscu trafia :angryy: [URL="http://allegro.pl/item93871395_oddam_championa_polski_pilnie.html"]http://allegro.pl/item93871395_oddam_championa_polski_pilnie.html[/URL]
malawaszka Posted March 22, 2006 Posted March 22, 2006 [quote name='marisia']Jeśli wydzielina jest szara i wysychając zamienia się w czarne „śpioszki” to się nie przejmuj, tylko delikatnie ją usuwaj. Jeśli natomiast utrzymuje się żółta, ropna wydzielina, to raczej skontaktuj się z wetem. Zapisze Ci kropelki lub maść i powinno być po sprawie:lol:.[/quote] nooo jest czarne :cool1:
marisia Posted March 22, 2006 Posted March 22, 2006 [quote name='malawaszka']nooo jest czarne :cool1:[/quote] To nic się takiego nie dzieje:lol:. No i oczy mają białe białka i nie są przekrwione:shake: Jak można sprzedawać 9-cio letniego psa:angryy: Z drugiej strony może ten super zadbany pies wcale nie ma się tak dobrze i lepiej, żeby trafił do innego domu.
malawaszka Posted March 22, 2006 Posted March 22, 2006 to jest babsko które ma pseudohodowlę - rozmnaża super miniaturowe yorki, miesznaki yorków i sznaucerków, teraz jak widzę ma też husky bo modne :angryy: miała już różne inne rasy też :angryy: pewnie tego biedaka tak wyeksploatowała, że już nie daje szczeniąt, albo coś :angryy:
Czarne Gwiazdy Posted March 22, 2006 Posted March 22, 2006 [quote]to jest babsko które ma pseudohodowlę - rozmnaża super miniaturowe yorki, miesznaki yorków i sznaucerków, teraz jak widzę ma też husky bo modne miała już różne inne rasy też pewnie tego biedaka tak wyeksploatowała, że już nie daje szczeniąt, albo coś[/quote]nagie psy meksykańskie też ma [quote]Xoloitzcuintle TYLKO DLA KONESERÓW ORYGINALNOŚCI Hodowla psów rasowych zajmujemy sie od roku 1993 posiadamy w swojej hodowli żadko spotykaną rasę na całym świecie (Nagi pies meksykański XOLOITZCUINTLE)w Polsce jest ich tylko okolo 20sztuk a na całym świecie okolo 300szt. Jest to bardzo orginalna rasa nadajaca się wspaniale dla dzieci, osób starszych poprostu dla każdego. Nadaja sie doskonale dla ludzi z alergia poniewarz posiadaja tylko włoski na łepku,łapkach i ogonku ale sa tez egzemplarze pozbawione wogóle owłosienia W miocie rodzą sie szczenięta nagie i owłosione (OWŁOSIONE nie alergizuja poniewaz posiadają włos jak yorki) W hodowli posiadamy Suczke nagą Sierra Marsel ,suczkę owłosiona Samba Marsel i pieska nagiego sprowadzonego z Mexyku. Suczki owłosione rodzą tez szczenieta nagie W Polsce jako pierwsza suczka owłosiona została dopuszczona do hodowli i urodziła 4 piekne szczeniaczki dwa nagie (piesek i suczka) i dwa owłosione(piesek i suczka) Jest to suczka z mojej hodowli którą mam od szczeniaczka. Do sprzedania sa szczenieta nagie i owłosione pieski i sunie. Super okazja dla koneserów orginalności!!! tel.xxx [żeby się nikt nie czepiał, że reklamuję, LOL[/quote][b]ż[/b]adka rasa ;) No i ogłoszenia olbrzymów też widziałęm, po "rodowodowych rodzicach" No, i zapomniałbym, shih-tzu miniaturki też ;) oczywiście "[b]ż[/b]adkość w Polsce, OKAZJA" Ale jak można sprzedawać 9 letniego psa, eh, pewnie jej sie "zużył" i trzeba wystawić na aukcji od 1zł Bez ceny minimalnej, żeby chociaż tyle z niego odzyskać pieniędzy, eh
Czarne Gwiazdy Posted March 22, 2006 Posted March 22, 2006 [quote]Przesliczny pies ,zdrowy,odrzywiony,zadbany, Bardzo milutki arystokrata,kocha suczki ale nie toleruje innych psów(samców).[/quote] od[b]rz[/b]ywiony?? I nie toleruje innych psów-samców, śmiech na sali, champion Polski?
Czarne Gwiazdy Posted March 22, 2006 Posted March 22, 2006 [url=http://allegro.pl/item92969319_york_mieszany_sunia_super_miniaturka_2_5_miesiaczn.html]http://allegro.pl/item92969319_york_mieszany_sunia_super_miniaturka_2_5_miesiaczn.html[/url] [quote]Przesliczna sunia długowłosa po szczepieniu i odrobaczeniu z ksiazeczka zdrowia. Sunia bedzie malutenka poniewaz mama york wazy 1.8kg a tata sznaucerek wazy 2kg.[/quote]2kg???
malawaszka Posted March 22, 2006 Posted March 22, 2006 no dokładnie - baba hoduje super miniaturki mutanty :angryy: co to za dorosły sznaucer ważący 2 kg??? :crazyeye: :angryy:
Czarne Gwiazdy Posted March 22, 2006 Posted March 22, 2006 [quote name='malawaszka']no dokładnie - baba hoduje super miniaturki mutanty :angryy: co to za dorosły sznaucer ważący 2 kg??? :crazyeye: :angryy:[/QUOTE] A wystawia te swoje psy? Jest w ogóle członkiem związku kynologicznego? I ona za tego kundelka po 2kg sznaucerze chce [b]500zł![/b] Matko....
malawaszka Posted March 22, 2006 Posted March 22, 2006 nie wiem czy wystawia - może kupuje już takie i potem rozmnaża ile wlezie i myk - PILNIE ODDAM bo już nie działa :angryy: matko boska nienawidze takich ludzi:angryy:
Czarne Gwiazdy Posted March 22, 2006 Posted March 22, 2006 Troszkę poweszylem i jej numer IP zawiódł mnie do miejscowości w której mieszka, Wyszło mi, że najblizej jest łódzki ZK, więc dałem znać. Jeśli się zainsteresują, a to nie bedzie ich związek dałem nazwę tego championa, po tym powinni ją zlokalizować. Ona nigdzie nie podaje ani nazwiska, ani przydomka, ani nic co można by wykorzystać, chyba wie co robi... ...mam nadzieję, że łódzki oddział nie zostawi tego od tak...
orsini Posted March 23, 2006 Posted March 23, 2006 powstal pomysl powolania do zycia KLUBU SZNAUCERA AMERYKANSKIEGO.Jesli jest ktos zainteresowany to serdecznie zapraszam:))))))))))nie tylko posiadaczy amerykanow, ale rowniez ich zwolennikow:))))tylko PLIZ nie piszcie mi wiadomosci na priw tu bo nie mam juz miejsca na skrzynce:(((
Czarne Gwiazdy Posted March 23, 2006 Posted March 23, 2006 [quote]tylko PLIZ nie piszcie mi wiadomosci na priw tu bo nie mam juz miejsca na skrzynce([/quote]Zawsze można usunąć :|
Elitesse Posted March 23, 2006 Posted March 23, 2006 [quote name='orsini']powstal pomysl powolania do zycia KLUBU SZNAUCERA AMERYKANSKIEGO.Jesli jest ktos zainteresowany to serdecznie zapraszam:)(([/quote] to ja sie napewno nie zapisze :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
orsini Posted March 23, 2006 Posted March 23, 2006 [quote name='Elitesse']to ja sie napewno nie zapisze :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] :)))))))))))))))))))
marisia Posted March 23, 2006 Posted March 23, 2006 [quote name='Elitesse']to ja sie napewno nie zapisze :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] [FONT=Tahoma]O, a ja się zapiszę :multi: , tylko nie słyszałam o takiej rasie:shake: , czy to ma być taki nieformalny klub działający poza strukturami FCI :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ?[/FONT]
orsini Posted March 23, 2006 Posted March 23, 2006 Marysia no tak:)))rzeczywiscie nazwa niefortunna:)))to sie cos jeszcze wymysli:)))))))))))))Marysiu a jak przed Katowicami nastroje?
Recommended Posts