Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

[quote name='jostra'][Obgadują też nasze psy ...
:evil:[/quote]

WHAT???
no nie teraz to wojna:)))))spoko spoko mamy czas:)))) :evil: :evil: :evil: :evil:
no i glowny argument: nie maja pily-sa do bani :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jostra'][quote name='Natalia_W']"Według nas też,ten jest taki dogomaniacki ...TAmten był piękny!! " ---< i jeszcze nas obgaduja... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: nie padaruje i m tego :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:[/quote]
Obgadują też nasze psy ...
:evil:[/quote]

Hmm no to już całkiem nie ładnie z ich strony :-? To co oni nie mają ciekawszych tematów tylko o Dogomanii i naszych psach :o Ja już od dawna nie wchodze na to forum i nie czuję takowej potrzeby , Dogomania jest The Best :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Natalia_W']No faktycznie tam sie nic nie dzieje a u nas to przynajmniej ktos sie co jakis czas posprzecza :evilbat: i posmieje...a tam tak dretwo...my kochamy dogomanie :wink: 8) :D[/quote]
no wlasnie-u nas czuc, ze ludzie zyja! a nie sobie slodza tylko i gadaja o d*** maryni

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Natalia_W']Ja nie wiem czego oni tam szukaja...??
Nasze psy??tzn?? mow Jostra !! Zaraz wyszkole sie i zostane hakerem... :evilbat: :evilbat: :evilbat:[/quote]
tak ja tez!
juz nawet wiem do czego sluza przyciski:
Ctrl+Alt+Delete :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Natalia_W']to co to bylo z tym obgadywaniem naszych psow..prosze o szczegoly... :evil:[/quote]
Twoich chyba nie obgadywali, chociaż tak napewno to nie wiem
Ale wolałabym nie drążyć tematu ... :-?
Z tego co wiem o moich kiedyś była mowa :x Ale tego nie czytałam, za to czytałam o psie innej osoby z DGM, ale ta osoba pewnie nie chce, żeby ten temat poruszać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Natalia_W']To za kim ty jestes:evil: :evilbat: :evilbat: :evilbat: ??? :( :( :lol:[/quote]
who me???
ja to ja, ale onn sobie moze isc:))))nikt za nim plakac nie bedzie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[/b]NIC SIE NIE KONCZY PROSTYM TAK LUB NIE......[b]
Wasz czas dobiega konca....a dni sa policzone....
jam Kasandra!!! (o ile wiecie kto to byl )


a to to co? :lol: :lol: :lol:
jestem jako orsini tak wiecie dla zmylki, zeby mni etam nikt nie poznal :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Natalia_W']Robin jestes COOL 8) :D :lol:
8)[/quote]

no dzis to Natalka sie upila!!!zreszta jej wiele nie trzeba, bo nieletnia a do tego wyszla na slonko to jej uderzylo do glowki :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']strona 234:)))
Jostra jak o moim to kce wiedziec:))KTO I CO :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:[/quote]
orsini, ta osoba wie, a czy było o Twoim to nie wiem
Ja ich w swoim życiu czytałam ze 3 razy, jak dostałam cynk, że mam przeczytać :roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...