Jump to content
Dogomania

Brando i Leon - Labrador i (prawie) Buldog :)


Ania :)

Recommended Posts

a ja byłam ostatni raz w sierpniu i już mi plomba wyleciała. Powinnam reklamację złożyć, le nie po drodze mi do Świeradowa i tutaj gdzieś pójdę. W czerwcu (przez akcją z domem) nawet sobie zęby wybieliłam (ale pewnie nie szybko powtórzę, bo po pierwsze szkoda mi kasy, a po drugie pijąc litrami kawę i tak szybko kły zachodzą). . W sumie paski cresta też dają radę, może nie tak jak 1,5 godziny pod lampą, ale efekt jest.

Link to comment
Share on other sites

  • O 7.11.2016 o 21:03, Tyś(ka) napisał:

    Ne wiem co ja porobiłam ale nie mogę normalnie u Ciebie pisac postów :/ chciałam tylko napisać że w szoku jestem bo widziałam Cię 2 razy i była pewna że zęby masz w stanie idealnym ! 

    ;:{&pz>","imat>
    '>"ot;justifycenbace0dbrando%20i%_wró,&qurc='http:>
Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, Ania :) napisał:

Ja kawy nie pije:p 

Aga bo "z zewnatrz" zębów nie mam tragicznych lecz mogłyby być lepsze :P 

k**wa ttelefon już mi się tak pieprzy ze już mam dość. niech już przyjdzie nowy :( 

Jak mozna kawy nie pić ???? 

To ja mam na odwrót :P

A jaki będziesz miała nowy ? :P

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, łamAga napisał:

Jak mozna kawy nie pić ???? 

To ja mam na odwrót :P

A jaki będziesz miała nowy ? :P

To ja się pytm jak można pić :P 

Telefon to będzie chiński xiaomi :p brat ma ten tel juz dłuższy czas i bardzo sobie chwali , więc zaryzykowalam :)

A ten mi się tak chrzanu , ze tą odpowiedź pisze już 10min bo mi literki nie chcą wskakiwac :/ 

Link to comment
Share on other sites

a ja wybielam zęby co jakiś czas- nie zauważyłam tkliwości (po zabiegu przez dwa dni owszem). Bielszy uśmiech odejmuje lat i po samym wybielaniu są naprawdę rewelacyjne (mam dość jasne szkliwo). Potem oczywiście kilka dni białej diety , a potem znowu powrót do nawyków -kawa . Na wiosnę sobie cresty sprawię (paski niestety wybielają do 4 zeba mniej więcej- takie są krótkie i to jest ich największy mankament)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...