Jump to content
Dogomania

Brando i Leon - Labrador i (prawie) Buldog :)


Ania :)

Recommended Posts

ja kawę piję litrami :P 

xiaomi kojarzę ale nie miałam okazji oglądać ani czytać o tej marce ;) oby się sprawdził ;) ja mam samsunga edge6 i też nie narzekam , to jest pierwszy tel z którym nic mi się nie dzieje ( odpukać ) .... ale na dogo i tak wchodzę tylko z lapka :P

Link to comment
Share on other sites

Ja mam teraz samsunga grand prime i naprawde był to dla mnie najlepszy telefon ... niestety do czasu -.- teraz już nie ma dlugowiecznych smartfonów jak te Stare tel .. z neta tylko korzystam z komórki , więc musi mi płynnie chodzić bo tylko się wkurzam. już pomijając to , ze nie mogę zrobić zdjęcia komórka bo za chwilę mi się tel wyłącza i jak się włączy z powrotem to mam 5% baterii , więcjak potrzebuje coś na już sfotografowac to przez Messenger albo snapa xd

 

Co do tego wybielania to pasków nie mogę użyć właśnie ze względu na plomby. no nic trzeba na razie żyć z takimi jakie są :P 

Link to comment
Share on other sites

Ania teraz robią wszystko tylko "na chwilę " jak by robili na długo to by nie mieli zysków ;( kiedyś pewien mechanik który przyjechał do mojej mamy naprawić pralkę powiedział jej " Pani , teraz robią pralki działające góra 5 lat , jak sie gwarancja skończy to i pralka padnie " i chyba miał rację :/

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, łamAga napisał:

Ania teraz robią wszystko tylko "na chwilę " jak by robili na długo to by nie mieli zysków ;( kiedyś pewien mechanik który przyjechał do mojej mamy naprawić pralkę powiedział jej " Pani , teraz robią pralki działające góra 5 lat , jak sie gwarancja skończy to i pralka padnie " i chyba miał rację :/

dlatego niektórzy wykupują dodatkową gwarancję na 5 lat w sklepie i w 5 tym roku zgłaszają np. , że za głośno pralka chodzi i w 90 procentach producent nie zabiera się za naprawę, tylko daję nową (wiem od szwagra pracującego w media expert).

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, mar....ka napisał:

dlatego niektórzy wykupują dodatkową gwarancję na 5 lat w sklepie i w 5 tym roku zgłaszają np. , że za głośno pralka chodzi i w 90 procentach producent nie zabiera się za naprawę, tylko daję nową (wiem od szwagra pracującego w media expert).

dzięki za podpowiedz :D

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, mar....ka napisał:

dlatego niektórzy wykupują dodatkową gwarancję na 5 lat w sklepie i w 5 tym roku zgłaszają np. , że za głośno pralka chodzi i w 90 procentach producent nie zabiera się za naprawę, tylko daję nową (wiem od szwagra pracującego w media expert).

Tylko takie wykupienie dodatkowego ubezpieczenia wcale nie jest jakieś tanie :p choć patrząc ze teraz na ubezpieczenie wydasz "pare" złotych a później  na nowy sprzet kilka tysięcy to się opłaca :)

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Ania :) napisał:

Tylko takie wykupienie dodatkowego ubezpieczenia wcale nie jest jakieś tanie :p choć patrząc ze teraz na ubezpieczenie wydasz "pare" złotych a później  na nowy sprzet kilka tysięcy to się opłaca :)

No własnie zależy z której strony patrzeć , mi za ubezpieczenie lapka wołali 500 zł ale podziekowałam :P

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, angineuuka napisał:

tez by mi sie przydala hahaha

Sebek któregoś razu jak oddawałm krew miał do wyboru czy chce dostać w prezencie suszarkę do włosów czy taką solniczkę na baterię to wybrał solniczke bo stwierdził że suszarki nie używam , i teraz solniczka stoi nigdy nie użyta a ja musze se suszarkę kupić :P

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, łamAga napisał:

Sebek któregoś razu jak oddawałm krew miał do wyboru czy chce dostać w prezencie suszarkę do włosów czy taką solniczkę na baterię to wybrał solniczke bo stwierdził że suszarki nie używam , i teraz solniczka stoi nigdy nie użyta a ja musze se suszarkę kupić :P

ahahahahahahahahah

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...