Jump to content
Dogomania

Brando i Leon - Labrador i (prawie) Buldog :)


Ania :)

Recommended Posts

2 minuty temu, mar....ka napisał:

 

ale ślicznie wyglądacie, nawet tatuaż mi nie przeszkadza hehehe akurat Damian stał przy mnie i mówię - ładna dziewczyna, a on panu młodemu też niczego nie brakuje

heheh jak zwykle ja oceniam laski a on facetów (chyba coś nie halo :P)

buahahahahahahahahaha nowoczesne małżeństwo :P żeby życie miało smaczek itd :P

tak czy tak mnie zawstydziliście :P

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, mar....ka napisał:

a i jeszcze nie podobają  mi się zwiotczałe ciała z tatuażami- wszystko przed wami hehehe

To się robi tatoo w takim miejscu, żeby nic nie zwiotczało :P

4 minuty temu, dOgLoV napisał:

młody zazwyczaj budzi się 5-6 więc jutro obudzi się 4-5 na nowy czas :/

Łączę się w bólu :/

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, *Magda* napisał:

To się robi tatoo w takim miejscu, żeby nic nie zwiotczało :P

Łączę się w bólu :/

Mnie tylko trochę dziwi jak laski robią sobie tatoo na piersi , ostatnio nawet widziałam oferte o przyciemnianiu sutków ?! przecież to tak inwazyjne miejsce że wręcz nie powinno się tego miejsca ruszać ....

my to mamy przejebane :/

Link to comment
Share on other sites

Nawet u mnie w galerii ruch luhuhuhu xd

 

Aga wasze ślubne zdjęcie śliczne :)

Ja w sumie nie zrobilabym sobie tatuażu na ręce tu pod pachą bo jednak często w tym miejscu skóra później robi się zwiotczala i to nie fajnie by wyglądało :p na nogach/stopach też mi się nie podobają :p dla mnie jedyne miejsca gdzie mogę mieć tatuaż to właśnie nadgarstek (ogólnie od łokcia w dół i ewentualnie w tym miejscu co ma Aga) , kark , plecy i chyba tyle. :p Ale zrobię sobie na pewno jeszcze jakiś :D

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, angineuuka napisał:

why?

Ile razy można jednej osobie powtarzać ile dana rzecz kosztuje ? a no dzisiaj był mój rekord - 6 razy ... Ile razy możesz odmawiać dania rabatu ? masz ochotę wszystkich zastrzelić a nadal musisz się uśmiechać i być miła... czasem nie cierpię tej roboty :P na szczęście rzadko są takie dni , z reguły to weekendy gdzie ludziow jak mrowkow :P 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Ania :) napisał:

Ile razy można jednej osobie powtarzać ile dana rzecz kosztuje ? a no dzisiaj był mój rekord - 6 razy ... Ile razy możesz odmawiać dania rabatu ? masz ochotę wszystkich zastrzelić a nadal musisz się uśmiechać i być miła... czasem nie cierpię tej roboty :P na szczęście rzadko są takie dni , z reguły to weekendy gdzie ludziow jak mrowkow :P 

brry, nawet mi nie mów. Praca z ludźmi to musi być zuo :p 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, angineuuka napisał:

brry, nawet mi nie mów. Praca z ludźmi to musi być zuo :p 

Mimo wszystko bardzo lubie ta robote :) z resztą zawsze gdziekolwiek pracowałam , była to praca z klientami :) zdarzają się takie dni jak dzisiaj , ze mam dość , ale ogólnie cały tydzień miałam dość ciezki i to wszystko się skumulowalo :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...