Jump to content
Dogomania

Porzucony pies!!! W koncu znalazł swoj dom!!!Jest szczęśliwy i kochany!!!


RITA & DIANA

Recommended Posts

  • Replies 306
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pogoda sie zmienia na lepsze....jak jutro nie bedzie lalo ( bo dzisiaj jak z cebra co 20 minut) to popstrykamy i pokazemy slicznego karmelkowatego Budynia...
oby to byli wlasciwi ludzie...tak mnie to martwi...on szaleje jak widzi moja corke i po spacerach niechetnie wraca do boksu...
oj malenki...gdzies tam jest twoje miejsce na ziemi...

Link to comment
Share on other sites

dostalam wczoraj takiego maila w sprawie Budynia

Witam
jestem wolontariuszką w schronisku w Sosnowcu. Zajmuję się adopcjami - ogłaszaniem psów, robieniem plakatów itp. Działam również na Dogomanii.
Pozwoliłam sobie przesłać linka do Pani/Pana aukcji do miłej Pani która szukała młodego kudłatego psa, dodatkowo ma 14letniego syna. Może coś wypali, będę trzymała kciuki bo piesek jest naprawdę śliczny :-) Gdyby jednak nie...służę pomocą. Można skontaktować się np. z ludźmi zainteresowanymi goldenami - w tym celu działa fundacja na którą mam namiary oraz strony adopcyjne goldenów :-)

pozdrawiam serdecznie
Lucyna

Link to comment
Share on other sites

nie umiem sie skupic...na niczym...
pani, ktora zabrala Budynia do domu jest ciepla kobieta...dlaczego nie moze go zatrzymac...sprawa zlozona i bardzo bolesna...do tego osobista...powiem a raczej napisze tylko tyle , ze zakochali sie w piesku i wylali juz morze lez...
Beatko...moze odpowiesz na ten email? moze ktos inny da mu dom...
u tej pani ktora go zabrala ,niestety pozostac nie moze...

Link to comment
Share on other sites

Hejjj !!!
to ode mnie był ten mail :evil_lol: psiak mnie urzekł bo diabelnie przypomina mi mojego Rudego tylko w wersji blond :evil_lol:


[IMG]http://img529.imageshack.us/img529/216/tndsc08581kq0.jpg[/IMG]

[IMG]http://img526.imageshack.us/img526/4053/tndsc08582dk4.jpg[/IMG]

[IMG]http://img529.imageshack.us/img529/5879/tndsc08585dz1.jpg[/IMG]

no nie ?? :cool3:

a tak w ogóle... to szkoda że Budyń nie ma szczęścia :roll: może ta moja pani coś odpowie, czekam na jej maila - i od razu Was zawiadomię :)


trzymam kciuki :kciuki: :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

ja mam jakis siodmy zmysl, i jezeli chodzi o przeczucia to w 90 procentach owocuja...
Lucy* sliczne te Twoje psiaki , wesole pyszczydla...juz nie bede trzymala kciukow za pomyslnosc adopcji slodkiego Budynia...tak jakos dziwnie sie nastrajam...nie umiem tego wytlumaczyc...juz te emocje co byly poprzenio mnie nie dopadna...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...