Jump to content
Dogomania

Porzucony pies!!! W koncu znalazł swoj dom!!!Jest szczęśliwy i kochany!!!


RITA & DIANA

Recommended Posts

  • Replies 306
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Przepraszam!!![/B] ze nie na drugi dzien, ale po dłuzszej przerwie pisze, miałam sporo do zrobienia ...ale teraz czas na opisanie po krotce adopcji Conna.
Jak wiecie, Conn mieszkał na tymczasie u wspaniałej dziewczyny o wielkim sercu .Iza dbała o niego, prowadzała na spacery, uczyła jak chodzic po chodniku przy przejezdzajacych autach, spedzała z nim kazda wolna chwile....
Czas adopcji wydłuzał sie w nieskończoność...nie było chetnych na ślicznego psiura.Poniewaz sprawiał kłopoty wychowawcze postanowiłysmy go wykastrowac...troche spokorniał, usopkoił sie...w owym momencie pojawił sie w tunelu chetny na Conna.Kilka rozmow telefonicznych, pare maili i cisza...potem znowu ktos chciał go adoptowac...zadawał pytania ,dzwonił i znowu cisza....
Iza wraz z rodzicami spedzała mnostwo czasu z psem, ktory przyzwyczaił sie do nich...pokochał...
Wieczór juz nadchodził, kiedy oglądałam jakis program...zadzwonił telefon...
Poznałam głos , to była Iza, która z usmiechem na ustach i drzacym głosem mi oznajmiła, ze Conn ma juz dom, spytałam...jak to?kto go adoptował?, a Izunia na to , że jej tato uległ czarowi psa i powiedział ,że juz nikomu go nie odda....
To był najwspanialszy telefon jaki mozna sobie wyobrazić...Pies juz sie nie tuła, nie szuka domu,jest kochany i szczęśliwy!!!
Ot i cała historia...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...