Jump to content
Dogomania

Quincy, Hiro i Masza - Norweska przygoda


jolkablaszczyk

Recommended Posts

zlepek zdjęciowy z ostatnich dni. Mam teraz dlugi weekend tzn od czwartku do niedzieli wiec korzystam z pieknej pogody.

zazielenilo sie u nas bajecznie.... jest gorąco jak cholera... ja mam pokoj na poddaszu... dzis w pokoju milm 31 stopni.... teraz mam 30.... rybki w akwa mi sie podusily mimo napowietrzania .... za gorąco :( już nawet im lampkę wyłaczyłam w pokrywie żeby dodatkowo ciepła nie generowła ale nic to nie dało...rybek nie widać... pewnie dogorywają gdzies na dnie a krewetka dokoczy dzieła :( szkoda trochę no ale co mogłam zrobic? :( 

https://photos.google.com/share/AF1QipNg_6quENrqIBpW_uSlk4w0Fk7g4495q67g2sve7YEHl5nUK_a1ZxiLtmfj1Dus4A?key=bFM2Y0tJakx6NUtHUXNMbHFjZnpvQVU5Ny1XTG53

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj wybrałam sie na spacer zapoznawczy po drugiej stronie rzeki. Poszłam bez psow bo nie wiedziałam co mnie czeka... i jakie sytuacje.

Okolica bajeczna. Mnóstwo zieleni, kilka tropów zwierzat, stado krów, żurawie. i kijanki w kałuży :)

 

DSC_0197.JPG

DSC_0190.JPG

DSC_0174.JPG

DSC_0172.JPG

DSC_0168.JPG

DSC_0165.JPG

DSC_0163.JPG

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...