Jump to content
Dogomania

Dziadeczki na ostatniej prostej - schronisko Wrocław


Recommended Posts

Drogie Ciocie Poker, Anica, Anulka - Zgredek juz drugi dzien zjada obiadek (kurczak i troche ryzu) z kleikiem i nawet nie grymasi. Moze pogodzil sie wreszcie z losem i ta nieugieta baba, ktora Mu tak zycie uprzykrza...

Anulko, Twoja rada szczegolnie cenna, bede o tym pamietac, tylko nie wiem, skad bierze sie taki wezyk, czy to jest do kupienia w aptece? A jakie siemie podawalas Sawance, bo wetka mowila, ze moge gotowac cale nasiona (i dawac sam kleik), lub kupic mielone i zalewac wrzatkiem - co wlasnie robie. Ale, ciekawa jestem, ktore wg Ciebie jest lepsze...

Ewunia - tu juz brak mi slow, by wyrazic, co czuje dla tej Kochanej Dziewczyny Nieustajacej Pomocy...Dziekuje za bazarek i wszystkie podarowane cudenka!!!Kochana Jestes!!!

 

Link to comment
Share on other sites

O 2016-08-26 o 19:57, Szira napisał:

Dzisiaj nasz Zgredzio otrzymał 200,00 zł od Skarpety im Talcott, Bardzo dziękujemy,

 

A takie jest na razie rozliczenie:

-700,00 zł faktura,

+200,00 zł od Skarpety im. Talcott

+50,00 zł Katarzyna Anna S.,

+20,00 zł Marzena K.,

 

saldo -430,00 zł

 

Dziękujemy:)

Wspaniala wiadomosc!!! Pieknie dziekujemy Suniu!!!! 

Innym Darczyncom takze!

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Szira napisał:

Dziękujemy za bazarek,

a tutaj dzisiejsze fotki Zgredzia (na końcu albumu też są jeszcze te ze schroniska), porównajcie ząbki i sierściunie, a zobaczycie jak nam Zgredzio pod pieką Figuni wypiękniał :)

https://get.google.com/albumarchive/108245171965993493818/album/AF1QipOAIL1hV1PV9YpSTOB0TF1zs1QVvwmG8Txwi70N

Zgredzio ma piekna sciersc, mieciutka, przemila, tylko byl niewyczesany i mial potworny lupiez. Wystarczylo pare razy wyczesac i od razu inaczej siersc sie uklada. Poza tym dostaje Geriativet, lepsze nieco jedzonko, wiec jakies efekty sa...Oby tylko mial apetyt (choc - bez przesady...) i stan lapki sie polepszyl. Wierze, ze tak bedzie! No i zeby ktos Go akurat wypatrzyl, gdy juz bedzie oglaszany.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Figunia napisał:

Drogie Ciocie Poker, Anica, Anulka - Zgredek juz drugi dzien zjada obiadek (kurczak i troche ryzu) z kleikiem i nawet nie grymasi. Moze pogodzil sie wreszcie z losem i ta nieugieta baba, ktora Mu tak zycie uprzykrza...

Anulko, Twoja rada szczegolnie cenna, bede o tym pamietac, tylko nie wiem, skad bierze sie taki wezyk, czy to jest do kupienia w aptece? A jakie siemie podawalas Sawance, bo wetka mowila, ze moge gotowac cale nasiona (i dawac sam kleik), lub kupic mielone i zalewac wrzatkiem - co wlasnie robie. Ale, ciekawa jestem, ktore wg Ciebie jest lepsze...

Ewunia - tu juz brak mi slow, by wyrazic, co czuje dla tej Kochanej Dziewczyny Nieustajacej Pomocy...Dziekuje za bazarek i wszystkie podarowane cudenka!!!Kochana Jestes!!!

 

Ja mam akurat w domu akwarium a więc wężyki mam.U nas np.są na metry w Brico Marsche ale można chyba dostać w sklepie zoologicznym aby był tylko silikonowy biały miękki.Potrzebna jest długość dosłownie 1 - 2cm.Mogę podesłać kawałek może się przyda.Jest to metoda opracowana przeze mnie i działa idealnie przy podawaniu leków w płynie.Natomiast tabletki daję do pasztetu prochowickiego(puszka) mam kupione całe zgrzewki po 10szt.Pasztet podlaski nie smakuje a ten tak.Sawana musi dostawać tabletki dwa razy dziennie i już tak się przyzwyczaiła do kulek pasztetowych,że sama się domaga.

Ja musiałam podawać kleik co 2 godziny jak była chora ale nawet lepiej jak się parzy chyba siemię zmielone.Wiem,że ludzie piją siemię zmielone przy wrzodach żołądka albo dwunastnicy i to pomaga.W każdym razie nie zaszkodzi na bank.Niektórzy dosypują całe suche do karmy dla psa.

A Ewunia jak zwykle jest niezmordowana w swoim działaniu,za co ją bardzo cenię i podziwiam.

Link to comment
Share on other sites

O 26.08.2016 o 19:57, Szira napisał:

Dzisiaj nasz Zgredzio otrzymał 200,00 zł od Skarpety im Talcott, Bardzo dziękujemy,

 

A takie jest na razie rozliczenie:

-700,00 zł faktura,

+200,00 zł od Skarpety im. Talcott

+50,00 zł Katarzyna Anna S.,

+20,00 zł Marzena K.,

 

saldo -430,00 zł

 

Dziękujemy:)

To ja jako, że przypadła mi rola "księgowej" jeszcze napiszę, że Zgredzio dostał prezencik od Reksiu21 - 126,69 zł, więc rozliczenie wygląda tak,

Katarzyna Anna S. - 50,00 zł,
Marzena K. - 20,00 zł,
Skarpeta im. Talcott - 200,00 zł
Reksiu21 - 126,69 zł

Łącznie: 396,69 zł

Saldo minus 303,31 zł

 

Bardzo dziękujemy :)

 

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, Anula napisał:

Ja mam akurat w domu akwarium a więc wężyki mam.U nas np.są na metry w Brico Marsche ale można chyba dostać w sklepie zoologicznym aby był tylko silikonowy biały miękki.Potrzebna jest długość dosłownie 1 - 2cm.Mogę podesłać kawałek może się przyda.Jest to metoda opracowana przeze mnie i działa idealnie przy podawaniu leków w płynie.Natomiast tabletki daję do pasztetu prochowickiego(puszka) mam kupione całe zgrzewki po 10szt.Pasztet podlaski nie smakuje a ten tak.Sawana musi dostawać tabletki dwa razy dziennie i już tak się przyzwyczaiła do kulek pasztetowych,że sama się domaga.

Ja musiałam podawać kleik co 2 godziny jak była chora ale nawet lepiej jak się parzy chyba siemię zmielone.Wiem,że ludzie piją siemię zmielone przy wrzodach żołądka albo dwunastnicy i to pomaga.W każdym razie nie zaszkodzi na bank.Niektórzy dosypują całe suche do karmy dla psa.

A Ewunia jak zwykle jest niezmordowana w swoim działaniu,za co ją bardzo cenię i podziwiam.

Anulko, dziekuje serdecznie za tak wyczerpujaca odpowiedz i wszystkie rady. Tak jak pisalam, Zgredzio nie buntuje sie juz przeciwko kleikowi w misce z jedzonkiem. W ogole troszke lepiej, chetniej zaczal jesc. Na pewno biedak odczuwal niedawna operacje, bo to i zabki stracil i jezyczek byl operowany. Ale dzis juz mija 9-ty dzien,  wiec najgorsze, mam nadzieje, za nim. Spytam dzis o ten wezyk, bo sklep zoologiczny mam bliziutko, jednak tylko z ciekawosci, bo nie sadze, by mi byl potrzebny. Dziekuje pieknie za propozycje przyslania -Jestes Anulko bardzo kochana, a przy tym niezawodna, wiem, ze na Ciebie zawsze moge liczyc. 

Zgredzio polubil pasztet Indykpolu (z indyka) i nawet pasztetowej nie ruszy, czeka na ten pasztet wlasnie. Choc bylo juz tak, ze i jego nie chcial, odwracal glowe, i wtedy wiedzialam, ze Go boli... Jednak kupie ten prochowicki, niech lezy, tak na wszelki wypadek, zwlaszcza, ze czasem tego indyczego nie ma.

Nie dopytalam wetki, w jakim celu Zgredus ma brac ten kleik z lnu. Czy chodzi o unikniecie klopotow z wyproznianiem sie, czy o oslone przed lekami - ale wtedy chyba kazaliby podawac go na czczo...a nic takiego nie uslyszalam. Raz jeszczer - wielkie DZIEKUJE i pozdrawiam!

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Szira napisał:

To ja jako, że przypadła mi rola "księgowej" jeszcze napiszę, że Zgredzio dostał prezencik od Reksiu21 - 126,69 zł, więc rozliczenie wygląda tak,

Katarzyna Anna S. - 50,00 zł,
Marzena K. - 20,00 zł,
Skarpeta im. Talcott - 200,00 zł
Reksiu21 - 126,69 zł

Łącznie: 396,69 zł

Saldo minus 303,31 zł

 

Bardzo dziękujemy :)

 

Super, ze dlug tak ladnie znika! Juz ponad polowa!!! Zgredzio dziekuje pieknie!!!!

Link to comment
Share on other sites

O 28.08.2016 o 14:17, Nadziejka napisał:

Ciociu Szira

 zapraszam pieknie na kramik

 odwiedz nas serducko

anica droga ciociu

Tobie tez wyslalam zaproszonko

sercem

 

... Ewuniu, do Ciebie zawsze lecę jak na skrzydłach :)

 Bardzo się cieszę ,że Zgredek zaczął jeść , teraz już będzie lepiej! biedaczek, potrzebował jeszcze parę dni ,żeby wszystko się pogoiło...

Link to comment
Share on other sites

39 minut temu, anica napisał:

... Ewuniu, do Ciebie zawsze lecę jak na skrzydłach :)

 Bardzo się cieszę ,że Zgredek zaczął jeść , teraz już będzie lepiej! biedaczek, potrzebował jeszcze parę dni ,żeby wszystko się pogoiło...

W ciagu dnia jest jako tako...dzis znowu nieco gorzej, ale chyba przez ten gorac. Za to wieczorem Zgredus ma apetycik, ze hej!!!

Link to comment
Share on other sites

Dziadziuniu cudny

 ciotka  delikatnie sciskaunia i lapenki i oczka caluje

 bedzie dobrze w takich rakcah

 jak Figuniowe

  pozdrawiam sciskam sciskuniam razem z nasza slarbenka

 ktora tez casem raz szaleje jako mlodziunka 2 latka

 a potem jak babulineczka

 trzeba  opiekowac calunki czas

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Nadziejka napisał:

Dziadziuniu cudny

 ciotka  delikatnie sciskaunia i lapenki i oczka caluje

 bedzie dobrze w takich rakcah

 jak Figuniowe

  pozdrawiam sciskam sciskuniam razem z nasza slarbenka

 ktora tez casem raz szaleje jako mlodziunka 2 latka

 a potem jak babulineczka

 trzeba  opiekowac calunki czas

Dziadzius dzis wymeczyl mnie okrutnie. Chyba z 6 razy biegalam z nim na spacerki. A on tak sie kreci kolo drzwi, bo chyba szukal chlodu, nie dlatego, ze musial na trawke - bo kilka razy wychodzilam i nic nie zrobil...Jakie ja tam mam rece Ewus...wciaz nie moge zapomniec biednego Franusia...tez Dziadzia i tez boje sie kazdego kolejnego dnia, co przyniesie.

Mizianka dla Twojej Sunieczki z zyczeniami zdrowia dla Was, kochane!

Link to comment
Share on other sites

Coś mnie tutaj ciągnie, podczytuję i cieszę się bardzo, że jest lepiej u dziadziunia! ...może jeszcze uda mi się go zobaczyć, może mnie Anusiu odwiedzicie?ok2.gif

chyba już tą najbardziej dokuczliwą falę upałów mamy za sobą! oby!... Aniu, czy pomyślałabyś o ...podkładach przy drzwiach?  żeby tak nie biegać, może byłabyś spokojniejsza?jak się kręci, żeby odnaleźć chłód to będzie tam dreptał a jak będzie"musiał" to... wiele piesków ,jakimś ''psim swędem"  wie co ma zrobić na ten podkład? co o tym myślisz?

Link to comment
Share on other sites

O 2016-08-30 o 22:49, Nadziejka napisał:

.... a tego numerka telefonka

 ..nie dala ...no nie dala

 nie dala ciocia

 i czlek biedronek moglby tak czekac do wielkanoooocy ...nie dala oj

Znalezione obrazy dla zapytania gify biedronki

Ewuniu, wyslalam Ci wiadomosc na pw i po raz juz chyba piaty, nr telefonu. Jak tym razem nie dojdzie, poprosze ktoras z Cioc o wyslanie ze swego konta.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, anica napisał:

Coś mnie tutaj ciągnie, podczytuję i cieszę się bardzo, że jest lepiej u dziadziunia! ...może jeszcze uda mi się go zobaczyć, może mnie Anusiu odwiedzicie?ok2.gif

chyba już tą najbardziej dokuczliwą falę upałów mamy za sobą! oby!... Aniu, czy pomyślałabyś o ...podkładach przy drzwiach?  żeby tak nie biegać, może byłabyś spokojniejsza?jak się kręci, żeby odnaleźć chłód to będzie tam dreptał a jak będzie"musiał" to... wiele piesków ,jakimś ''psim swędem"  wie co ma zrobić na ten podkład? co o tym myślisz?

Ech, przechwalilam Dziadzia Anusiu, od dwoch dni rano zwraca, w piatek po sniadaniu i lekach, dzis na czczo - sam zolty plyn z piana. Tylko czwartek byl fajny, bo ladnie jadl caly dzien. Dzisiejsze sniadanko, tez poszlo do kubla, bo Zgredus zwrocil wszystko w gabinecie, po zastrzyku. Mial dzis po raz drugi robiona punkcje lewej nozki. Doktor tez widzi poprawe, dlatego byla robiona po raz drugi. W pysiu tez wszystko sie ladnie goi. Doktor mowi, ze Zgredus mogl byc karmiony raz dziennie, dlatego zazwyczaj rano odmawia jedzenia.

Wiecej napisze Szira, jak uda Jej sie usiasc do kompa. 

Zgredus raczej nie leje w mieszkaniu. Zdarzylo sie to moze 2 razy...chlopak z reguly trzyma...Dziekuje za rade a takze za zaproszenie. Jak Piesio dojdzie do siebie, to wezme pod pache i przybiegne z radoscia do Ciebie!

Link to comment
Share on other sites

To samiucko i u nas ...choroby choroby

 i  juz od miesiecy po nockach spimy malunio moze po 3 , 4 godz

takie zycie nasze i naszych starowineczek skarbeczek

 mysmy jednoscia

 z naszymi skarbusiami

 Ciociu Aniu droga num mam juz mam dziekuje

 ale serce slals ten num nie w pw tylko w profilu ciociu

 sercem pozdrawiamy z chrusianego Nadziejkowa

 Nadziejki chorusiane

teraz maja chwilenke odpoczyneczku nocnego

a jutro znow lekarze ...badania

 takaz to starszosci nas wszystkich

 sciskam kciuki za dziadziunia Znalezione obrazy dla zapytania gify serca

 Aniu czy Ty serce znow wyjezdzac chcesz na zime ?

 a dziadziuniu

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Nadziejka napisał:

To samiucko i u nas ...choroby choroby

 i  juz od miesiecy po nockach spimy malunio moze po 3 , 4 godz

takie zycie nasze i naszych starowineczek skarbeczek

 mysmy jednoscia

 z naszymi skarbusiami

 Ciociu Aniu droga num mam juz mam dziekuje

 ale serce slals ten num nie w pw tylko w profilu ciociu

 sercem pozdrawiamy z chrusianego Nadziejkowa

 Nadziejki chorusiane

teraz maja chwilenke odpoczyneczku nocnego

a jutro znow lekarze ...badania

 takaz to starszosci nas wszystkich

 sciskam kciuki za dziadziunia Znalezione obrazy dla zapytania gify serca

 Aniu czy Ty serce znow wyjezdzac chcesz na zime ?

 a dziadziuniu

Ewuniu, to dla mnie niepojete, ze wiadomosc dostalas z Profilu. Nie korzystam z tego Profilu, bo nie umiem (pisalam Ci juz o tym kiedys), tylko czytam, jak mam tam wiadomosc (jedynie od Ciebie). Za kazdym razem korzystalam ze skrzynki pocztowej. Ale to niewazne, grunt, ze w koncu wiadomosc doszla.

Jesli bede leciec do dzieci, to moze XI, nawet XII. I na pewno Dziadzius bedzie zaopiekowany, Marzenka juz o to zadba!!!

Pozdrawiam Cie Ewuniu i zycze duzo zdrowia dla Ciebie i Twej Skarbuni!  

Link to comment
Share on other sites

Jestem przekonana, ze list wyslalam z poczty. Albo dzieja sie jakies dziwne rzeczy, albo z moja glowa jest calkiem zle. W ogole nie wiedzialam, ze w Profilu mozna zobaczyc cala czyjas korespondencje???!!!! Wcale nie chcialabym, by moj tel. byl dostepny dla wszystkich, bo poza fajnymi Ludzmi, trafiaja tu czesto jakies dziwne typy...

Czy mozesz Ewus usunac ten link? O ile to cos da...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...