Jump to content
Dogomania

NOWA SKARPETA PLASKATYCH


marmosia

Recommended Posts

Kochana, pomyślałam sobie, że skoro te pieniążki przeleżały prawie 2 lata bezużytecznie, wspomożemy jednorazowo fundacyjnego Karmelka. tak na dobry start. Oczywiście poproszę Olimpiję o umieszczenie na wątku psiaka stosownej informacji o otrzymanej od Skarpetki pomocy.

Nad warunkami, jakie powinny spełniać psiaki zgłoszone do pomocy warto się zastanowić- bardzo trafna uwaga. Dziękuję za czujność :) Możemy takie sugestie dopisać w pierwszym poście, kiedy coś wspólnie ustalimy :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kochana, pomyślałam sobie, że skoro te pieniążki przeleżały prawie 2 lata bezużytecznie, wspomożemy jednorazowo fundacyjnego Karmelka. tak na dobry start. Oczywiście poproszę Olimpiję o umieszczenie na wątku psiaka stosownej informacji o otrzymanej od Skarpetki pomocy.

Nad warunkami, jakie powinny spełniać psiaki zgłoszone do pomocy warto się zastanowić- bardzo trafna uwaga. Dziękuję za czujność :) Możemy takie sugestie dopisać w pierwszym poście, kiedy coś wspólnie ustalimy :)

Nie mam nic przeciwko poratowania maluszka Karmelka broń Boże!!! :)

Jestem oczywiście za pomocą wszystkim plaskatym jakie tylko tu zawitają - i oby było ich jak najmniej( oby jak najmniej było wyrzuconych, niechcianych....)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nie mam nic przeciwko poratowania maluszka Karmelka broń Boże!!! :)

Jestem oczywiście za pomocą wszystkim plaskatym jakie tylko tu zawitają - i oby było ich jak najmniej( oby jak najmniej było wyrzuconych, niechcianych....)

Wcale tego tak nie odczytałam :) I mnie marzy się świat bez głodnych, wyrzuconych i niechcianych czterołapków ...

Jakby nie nasze wrażliwe serducha, nie byłoby nas tu, prawda? :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Olimpijka

Uuuups, za późno :(  Przelałam na konto lecznicy. Ale to chyba nie jest problem? A dane KŚ mam, bo grosiczki nie raz przelewałam od siebie :)

Z tego co wiem Fundacja się z tego rozlicza i nie mogą pieniążki iść z innego rachunku. Do wiem się więcej i dam znać.

Link to comment
Share on other sites

Guest Olimpijka

Uuuups, za późno :(  Przelałam na konto lecznicy. Ale to chyba nie jest problem? A dane KŚ mam, bo grosiczki nie raz przelewałam od siebie :)

Jakoś damy radę, ale tak nie powinno być :) Skoro zrobiłaś przelew to Plaskaty ma tutaj potwierdzić, że doszły pieniążki, czy jak w takim wypadku? Bo jak idzie przelew na Fundację to wiadomo, że wrzucamy potwierdzenie przelewu na lecznicę.

Link to comment
Share on other sites

Jakoś damy radę, ale tak nie powinno być :) Skoro zrobiłaś przelew to Plaskaty ma tutaj potwierdzić, że doszły pieniążki, czy jak w takim wypadku? Bo jak idzie przelew na Fundację to wiadomo, że wrzucamy potwierdzenie przelewu na lecznicę.

Kochana, dla mnie potwierdzeniem opłacenia tej faktury jest przelew wykonany z mojego konta :) Po niedzieli potwierdzę w lecznicy, czy pieniążki dotarły.

Jakbyś jeszcze zdradziła, jak wkleić fakturę w pdf, to byłoby genialnie /tak, jak na wątku Karmelka/ :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Olimpijka

Kochana, dla mnie potwierdzeniem opłacenia tej faktury jest przelew wykonany z mojego konta :) Po niedzieli potwierdzę w lecznicy, czy pieniążki dotarły.

Jakbyś jeszcze zdradziła, jak wkleić fakturę w pdf, to byłoby genialnie /tak, jak na wątku Karmelka/ :)

Jak dodajesz odpowiedź to na dole jest "więcej opcji odpisywania" i jak klikniesz będzie można dodać załącznik :)

Link to comment
Share on other sites

Piękne! Niestety nie umiem wkleić odnośnika tylko obrazek ;)

Klikasz w zaznaczone

[attachment=12271:12a.jpg]

 

a gdy wyskoczy okienko wklejasz tu link wątku i po sprawie :)

[attachment=12272:12b.jpg]

 

 

 

 wpadnie marmosia to odpowie,tymczasem wkleję banerki do pobrania  :)

niech pełnią swoją funkcję  :)

 

plaskate.png

 

plaskate2.png

 

Jeden podebrałam...i przerobiłam tycieńkę do swoich potrzeb :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Olimpijka

Klikasz w zaznaczone

attachicon.gif12a.jpg

 

a gdy wyskoczy okienko wklejasz tu link wątku i po sprawie :)

attachicon.gif12b.jpg

 

 

 
 

Jeden podebrałam...i przerobiłam tycieńkę do swoich potrzeb :)

Dzięki, już mam zrobione :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Olimpijka

Chętnych nie ma, więc nieśmiało zapytam, czy o pomoc dla Chrupki również będziemy mogli się starać, by naprawić jej żuchwę? I na nową Lusie, której właśnie tworzę wątek.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...