Jump to content
Dogomania

NOWA SKARPETA PLASKATYCH


marmosia

Recommended Posts

b-b, Bgra - dzięki...
 

Coraz częściej dobre dusze znajdują bezdomne płaskonose błąkające się po ulicach, w lasach, rowach i przy drogach.
 
Ale dobre serce do pomocy niestety nie wystarczy- oprócz chęci potrzebne są jeszcze pieniądze, a ich, niestety, najczęściej brakuje.
 
Zgromadzone na koncie NOWEJ SKARPETY PLASKATYCH środki będą przeznaczane na awaryjne działania, doraźną pomoc
w transporcie do DT lub stałego, diagnozowaniu i leczeniu, na zakup karmy, kastrację, sterylizację, szczepienia, na pomoc w opłaceniu hoteliku lub pobytu w DT.

czy mowa o naszym Hugo ?  :)
Tylko o co ja mam prosić ? My nie zwyczajne prosić o cokolwiek  :(

 
Ale cudo kochane.
Dziewczyny nie zastanawiajcie się -  bierzcie na najpilniejsze potrzeby.
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Lubię takie, bardzo lubię, nie powiem kto mnie zaraził, bo to taka jedna nawiedzona z Lublina :P

Taaaa....No i całe szczęście że Cię na dobrą drogę pchnęło... :P
Masz już sporo "plaskaczy" na koncie :)

Ziutka, Kejciu po wszelkie info piszcie PW do marmosi.
Link to comment
Share on other sites

Zamówię puszeczki w takim razie i jeśli będziemy mogły prosić o wsparcie na mokre jedzonko to będziemy bardzo wdzięczne - resztę spróbujemy udźwignąć same  :)czy wystarczy Wam przesłana elektronicznie mailem faktura za jedzonko ?

na jakie dane ma ona być i gdzie papierową wersję mamy słać ?

Link to comment
Share on other sites

Zamówię puszeczki w takim razie i jeśli będziemy mogły prosić o wsparcie na mokre jedzonko to będziemy bardzo wdzięczne - resztę spróbujemy udźwignąć same  :)czy wystarczy Wam przesłana elektronicznie mailem faktura za jedzonko ?

na jakie dane ma ona być i gdzie papierową wersję mamy słać ?

Wy, ciotki- klotki, nie próbujcie nic dźwigać same, w kupie siła, a pieniążki przeleżały już wystarczająco długo na koncie ;) Proszę mi podesłać fakturę na maila [email protected], wkleję potem w rozliczenie :) Skarbonka dla Hugonka otwarta, tylko mi proszę dbać o chłopaczka  :)

Link to comment
Share on other sites

Kochani, uprzejmnie /błąd celowy, żeby mnie ktoś nie posądził o brak znajomości zasad językowych ;)/, że maila otrzymałam, czekam jeszcze na skan paragonu za przegląd Hugo- Frugo i wtedy całą kwotę przeleję na konto jego Matki- Zbawicielki :)

 

 

Paragonik podeślę dzisiaj wieczorkiem bo mam w mms na telefonie chyba że podasz mi numer tel na PW to zrobię to natentychmiast :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...