Jump to content
Dogomania

Jamnikowaty czarny podpalany piesek szuka dobrego domu/ ma dom


dereszowata

Recommended Posts

[IMG]http://images26.fotosik.pl/56/69e7a9a575039c0dmed.jpg[/IMG]
[IMG]http://images27.fotosik.pl/56/11136326c00a6c97med.jpg[/IMG]
[IMG]http://images23.fotosik.pl/56/606d3a2b3bd1744bmed.jpg[/IMG]
[IMG]http://images23.fotosik.pl/56/752f60f71da9b048med.jpg[/IMG]
[IMG]http://images29.fotosik.pl/56/88ea4cf9067438f0med.jpg[/IMG]
Naprawdę musi znaleźć domek!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No właśnie- nic a nic?
Przecież on jest taki śliczny :loveu:

Problem ze świadomością polega na tym, że twoja przeszłość zawsze żyje gdzieś w tobie. Jeśli zapędzisz psa do kąta i przestraszysz go, to wyjdzie z niego wilk i cię pogryzie
[B]Jonathan Caroll[/B]

Link to comment
Share on other sites

No wlasnie....ja wiem że wakacje, że duzo zwierząt jest porzucanych ale przeciez moglo sie zdarzyć tak ze ten pies po prostu komuś zwiał, za suczką, za kotem... Takie sytuacje się zdarzają a nie kazdy korzysta z dogomani.
Zapytam w schronisku czy o takiego psa ktoś nie pytał.

Link to comment
Share on other sites

Tylko szkoda ze dopiero teraz na ten topick wpadam. Od czerwca mineło sporo czasu, naprawde czasem warto pomysleć o tym że znaleziony pies moze miec wlasciciela który na niego czeka i tęskni.... mi samej ostatnio pies zwiał, znalazlam go wprawdzie po kilkunastu minutach ale przecież to sie moglo inaczej zakończyć.

Link to comment
Share on other sites

Pikuś został znaleziony pomiędzy Szczecinem a Pyrzycami w okolicach Babinka. Być może w tamtych okolicach są jeszcze jakieś inne schroniska dla zwierząt i być może tam też go ktoś szukał. Pikusia znalazła nasza znajoma my jemu użyczamy tylko domu. Piesek wygląda na psa dość dobrze ułożonego i coś mi mówi, że być może był to pies myśliwego.

Link to comment
Share on other sites

Najlepiej byłoby porobić ogłoszenia Pikusiowi i poobklejać tamte okolice gdzie się zgubił.
Ostatnio w naszym szczecińskim schronie tez był Mastif,doris z dogo założyła mu wątek,domu szukała,a co się okazało?Po prostu cud,zrobiła alegro szukając nowego domu i Pan-właściciel natknął się akurat na to allegro,o 24.00 zadzwonił do Doris,płacząć że nieprzypuszczał że on żyje,bo w schronie się dopytywał,fotki zostawił( a ta rasa jest niespotykana w schronie)i nikt go nie poinformował ,że pies tam trafił,oj....gdyby nie cud,to Mastif w najlepszym razie znalazłby nowego pana(o ile w ogóle)a niepotrzebnie,bo Prawdziwy Pan,tęsknił ,rozpaczał i Mastif zresztą też.Więc ja bym też najpierw starała się odnaleźć właściciela,może faktycznie gdzieś takowy jest....

Link to comment
Share on other sites

Być może cud się zdarzy i znajdzie się poprzedni właściciel. Osobiście Pikusia nie znalazłam, ludzie, którzy go znalezli poprostu go zabrali z ruchliwej drogi i przywieźli do mnie więcej się nim nie interesując. Ja osobiście nie udaję się w okolice Szczecina i tam też nie mieszkam, mieszkam 250 km dalej. Nie jestem w stanie śledzić lokalnej prasy. Mogę jedynie przez internet dodawać ogłoszenia. Więc jeśli ktoś z okolic Szczecina lub ze Szczecina może coś w sprawie Pikusia zrobić to proszę mi pomóc ja sama naprawdę więcej zrobić nie mogę. Patrząc na blizny Pikusia on się raczej sam wyprowadzał na spacer, napewno nie był bity i głodny bo nie jest to pies z takimi doświadczeniami.......

Link to comment
Share on other sites

Nie, raczej nikt nie pytał o takiego psa, pani sprawdzała w takim specjlanym zeszycie. Z psów w tym typie to szykają tylko brązowego jamnika i rasowego gończego.Ale może zrobicie takie ogloszenie w wordzie, ze zdjęciem, opisem charakteru i informacja gdzie i kiedy został znaleziony itp mozna by wydrukowac i powiesić na tablicy korkowej w schronisku. Byłby tam jako pies który szuka poprzedniego właściela lub nowego. Co wy na to?

Link to comment
Share on other sites

W lokalnej wyborczej ukazało się dzisiaj i wczoraj ogłoszenie ze zdjęciem Pikusia. Dzwonią przede wszystkim ludzie którzy mieli albo mają jamnika, myślę, że są to ludzie odpowiedni bo znają rasę i wiedzą jakie ma wymagania, zobaczymy jeśli się uda znaleźć dla niego odpowiednich właścicieli to nic nie robimy dalej...
Jeśli nikt się nie zdecyduje to wieczorem postaram się zrobić ogłoszenie ze zdjęciem w word-zie.

Link to comment
Share on other sites

[B]Inez[/B] ma rację,jakby co to ja chętnie pokleje tez ogłoszenia,jak juz będzą,tylko porsze powiedzcie w jakiej dzielnicy,On za Szczecinem został znaleziony,to oczywiście o niczym nie świadzcy bo psy potrafią wieeeele przejść sama,albo wsiąść do autobusu i jechać kawał drogi,ale wiadomo głównie trzeba by sie skupić na ogłoszeniach w tamtych rejonach jednak gdzie znaleziony,a inne rejony to tak przy okazji.....

Link to comment
Share on other sites

Ja, żebym sama nie miała czterech psiaków teraz na stanie w domku to sama bym wzięła Pikusia do siebie. Ale niestety dom nie z gumy i sąsiedzi nie za bardzo wyrozumiali, więc narazie żadnego przyjąć nie mogę. A Pikuś taki śliczny jest :loveu:

"Nie popełnij błędu i nie traktuj swojego psa jak człowieka, albowiem on potraktuje cię jak psa"
[B]Martha Scott[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...