Jump to content
Dogomania

Śmierć już na mnie czeka.. cukrzyca.. W najlepszym domku na świecie, a ja tęsknię...


ulvhedinn

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='oktawia6']już widziałam tą kochaną wariatkę Ulv cóż ona wymyśliła:loveu: :lol: :p no po prostu kochana dziewczyna!!!

Ulv doszła kasa do Ciebie?[/quote]

Korzystając Oktawia, że tu zaglądasz ;) Widzę, że jesteś bardzoooooooo anty laboratoriom (pewnie większość) - moze znasz kogos kto chciałby świnki morskie właśnie ratowane z laboratorium?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Korenia']
Korzystając Oktawia, że tu zaglądasz ;) Widzę, że jesteś bardzoooooooo [B]anty laboratoriom[/B] (pewnie większość) - moze znasz kogos kto chciałby świnki morskie właśnie ratowane z laboratorium?
[/quote]
jestem anty-taki ze mie ortodox:diabloti: ale powiem Ci, że nikt mi do głowy nie przchodzi Korenia:shake: a one są umieszczone w dziale Inne Zwierzęta? bo tam widziałam jest cały wątek:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='oktawia6']jestem anty-taki ze mie ortodox:diabloti: ale powiem Ci, że nikt mi do głowy nie przchodzi Korenia:shake: a one są umieszczone w dziale Inne Zwierzęta? bo tam widziałam jest cały wątek:roll:[/quote]

Tak, jest cały wątek. Doszło nam drugie laboratorium i co dwa tygodnie z jednego ma być 14 prosiąt, a do tego dochodzi to drugie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']Napierw zaświniają mi wątek Pająka, teraz Rudej, no! :mad: :evil_lol:

Ale fakt- świnki są i bedą... i trzeba się postarać uratować jak najwięcej świnkoludków.[/quote]

Czy coś Ci przeszkadza ? Ruda przynajmniej jest na górze [img]http://static.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_mad.gif[/img]

Link to comment
Share on other sites

no nie-co wpadam do Was w nocy to gotowaniu:mad: :evil_lol: i zawsze mi apetyt wzrasta-i to jeszcze o takiej porze:mad:

Ulv zajrzyj na swoje konto w poniedziałek czy pieniążki doszły-ta poczta jest dobijająca-ale poniedziałek to już powinny dotrzec do licha!;)

Ten kocur jest na zawsze Ulv-tak mi się zdaje oczywiście:evil_lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...