Jump to content
Dogomania

<3 SCHRONISKO w SOSNOWCU <3


Crys

Recommended Posts

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

Kochani niestety nie mamy aż tyle czasu co kiedyś i rzadko kiedy zaglądamy tutaj na watki co widać niestety. 

Jeżeli macie jakieś pytania lub sprawy pilne piszcie na któryś profil na fb

Schronisko https://www.facebook.com/schroniskowsosnowcu?fref=ts

Stowarzyszenie https://www.facebook.com/nadziejanadom?fref=ts

Przygarnij Psa https://www.facebook.com/Przygarnij-Psa-Nie-Kupuj-200102193490087/timeline/

 

 

lub do mnie na pw albo maila [email protected] 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Pozwolę sobie wrzucić... Martwię się o Pyrtka, jakby pojawił się u Was, to dajcie znać.

 

KTOKOLWIEK WIDZIAŁ, KTOKOLWIEK WIE!

Dzisiaj (4.11) w Sosnowcu w okolicach ulicy Będzińskiej zaginął Pyrtek. Został adoptowany z naszego schroniska i niestety nie zdążył się zaaklimatyzować - już po kilku godzinach uciekł. Prawdopodobnie jest PRZERAŻONY i nie chce podchodzić do ludzi. 
Pyrtek jest niewielkim kudłatkiem - ma ok. 35 cm w kłębie. Nie jest agresywny do ludzi i innych zwierząt. Większość życia spędził na działce - boi się świata i nie poradzi sobie w mieście! :(
Bardzo prosimy o pomoc! Jeśli ktokolwiek widział Pyrtka, prosimy o kontakt z biurem schroniska pod nr tel. 32 256 61 15 lub z wolontariuszką pod nr tel. 506 303 962.

 

pyrtek.jpg

Link to comment
Share on other sites

Witam,postaram się zajrzeć tutaj od czasu do czasu. Najbardziej cieszą mnie informacje o adopcjach psich staruszków myślę,że one najbardziej potrzebują ciepłego kącika i czasu mają mniej niż młodsze psiaki na doświadczenie ludzkiego dobra.
Pani Kingo a gdyby Pani od czasu do czasu zamieściła tutaj zdjęcia tych psiaków które najbardziej potrzebują domu,dla których pobyt w schronisku jest wyjątkowa szokującym przeżyciem. Może w ten sposób uda się przyśpieszyć znalezienie im domku?

Link to comment
Share on other sites

Witam,postaram się zajrzeć tutaj od czasu do czasu. Najbardziej cieszą mnie informacje o adopcjach psich staruszków myślę,że one najbardziej potrzebują ciepłego kącika i czasu mają mniej niż młodsze psiaki na doświadczenie ludzkiego dobra.
Pani Kingo a gdyby Pani od czasu do czasu zamieściła tutaj zdjęcia tych psiaków które najbardziej potrzebują domu,dla których pobyt w schronisku jest wyjątkowa szokującym przeżyciem. Może w ten sposób uda się przyśpieszyć znalezienie im domku?

 

Postaram się tak zrobić :) 

Jednak nie obiecuję, że to będzie sie pojawiać regularnie, nadmiar obowiązków :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Dzisiaj mury schroniska opuścił nasz 12-letni Fido !!

Pojechał do Domu Tymczasowego i trafił pod opiekę Fundacji SOS Bokserom <3

 

Dziękujemy Fundacji za pomoc dla naszego staruszka :) to nie pierwszy starszy piesio, który do nich od nas trafił :)

DSC_0587.JPG

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...