Jump to content
Dogomania

Pełnia szczęścia - Klusia u Zosi4!!!


Tweety

Recommended Posts

Ale mokrą szmatką można jak najbardziej. To jest przyjemne dla kota, bo go glaszczesz po prostu, a futerko zostaje wilgotne, jakby go inny kociuch wymył. Tu nie ma znecania sie nad kotem.

Pod kran szły wszytskie te moje koty, ktore bylt oblepione biegunką np. i syfem jakim schroniskowym lub ulicznym. Uwazam, ze lepsze dla kota jest wykapanie go niz zostawienie go takiego smierdzacego i pozolenie, by lizal to coś.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 598
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A moja sąsiadka ma kotkę, która uwielbia wodę. Za każdym razem jak sąsiadka się kąpie, kotka wskakuje do brodzika i pływa dookoła. A że jest mała, drobna, to wygląda przy tym jak szczurek.
Niewykluczone więc, że koty domowe dzielą się na koty lądowe i koty wodne, z tym, że tych ostatnich jest zdecydowanie mniej, może to jakaś linia boczna:wink:

Link to comment
Share on other sites

mój tituś też jest kąpany a to dlatego, że jest chodzącym brudasem a śpi w łóżku zawsze...on nie lubi i nie umie się myć :-o u kota to dość niespotykane..to orginalny koteczek :roll: może nie jest jakimś wielkim zwolennikiem wody ale dzielnie znosi kąpiele i już się przyzwyczaił..nie rozpacza i nie wariuje podczas kąpieli

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zosia4'][IMG]http://img180.imageshack.us/img180/4517/luskadd7.jpg[/IMG][/quote]

czy ta kicia mogła marzyc aby już te Święta spędzić w swoim wspaniałym domu?

a przy okazji, jako, że nadal czas świąteczny a Nowy Rok za progiem, życzę Wam wszystkim dużo uśmiechu i radości, tymczasowym zwierzakom wspaniałych domów, tymczasowym opiekunom wytrwałości i wiary, że to co robią jest warte więcej niż wszystkie pieniądze świata a dla zwierzaków, którym pomagacie jesteście najważniejszymi osobami. Niech dobro, którym obdarzacie na co dzień, powróci do Was z wielokrotną siłą:tree1:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Sikowe minęły ale w kuwetce musi być ogrodowa ziemia :evil_lol:.
No cóż - białe kocice to podobno wybredne stworzenia.

Za to kupsko wali za komputerowym biurkiem. To nie taka tragedia dla mnie, bo to się łatwiej sprząta (są, że tak powiem zwięzłe :diabloti:).

Link to comment
Share on other sites

Moja biala kocica sika pod katem prostym... czyli jak ma kuwete kryta, sika na sciany i przez laczenia gory z dolem wycieka kaluza. kuweta smierdzi po 3 dniach...
jak wkurzona stawiam jej kuwete odkwyta, wszytsko wylewa poza kuwete. dzis weszlam do lazienki, podnioslam kuwete i nagle rzeka sikow sie rozlala po calej podlodze, bo sie jakos zassaly po kuweta i zlala sie 'bez wyciekania' ze trzy razy. masakra, co za kot...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zosia4']No rzeczywiście masakra. Co to za moda żeby tak sikać ???
Klniesz pewnie pod nosem ale i tak ją kochasz :evil_lol:.[/quote]


Klne jak szewc, nie pod nosem. kocham gnoja i mowie sobie, co za larwa mi sie musiala trafic. ale to tz sobie wybral, nie ja...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...