Jump to content
Dogomania

PILNIE DT LUB HOTEL DLA NIEPEŁNOSPRAWNEGO PSIAKA - OKOLICE WARSZAWY


Olena84

Recommended Posts

pytam bo na fb w wydarzeniu napisane jest że ich właściciel nie zgadza się na adopcję.... trochę to dla mnie niezrozumiałe- psiaki - szczególnie ten zdrowy - mogłyby iść do nowego domu, zamiast tułać się po hotelikach i DT, a zebrane przez darczyńców pieniądze mogłyby iść wtedy na inny cel - na pomoc innym psom.

Link to comment
Share on other sites

ja nawet swojego wolałabym oddać gdyby mnie sytuacja zmusiła, i znaleźć mu taki dom gdzie go mogę odwiedzać po prostu :) Rozumiem poczucie odpowiedzialności za swoje psy, ale patrząc na dobro samych psów- to nowe domy byłyby chyba lepszym rozwiązaniem. Próbował ktoś porozmawiać z właścicielem na ten temat?

Link to comment
Share on other sites

Kochani piesek Żółty jest w super domowym hoteliku Psiokot. Tu jest link do strony (która ostatnio przechodziła przemianę z prywatnej na firmową -stąd może te problemy. https://www.facebook.com/pages/Psiokot-Hotelik-Domowy-DT/1560290650877723

 

Udało sie kochani pomóc: piesek ma wózeczek inwalidzki i super opiekę w hoteliku Psiokot. Za ok miesiac dołączy do niego drugi młody piesek tego samego pana Krzysia.

 

Na bieżąco informujemy o historii pieska i jego panu u nas na stronie https://www.facebook.com/events/697200897023562/776389422438042/?notif_t=event_mall_comment

Pozdrawiam

Anna

animatorka

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Rozgrywa się psia tragedia - psy zostały porzucone,m.in.pies pana Krzysia 

 

RATUNKU !!!!!

 

 

https://www.facebook.com/events/1381731108821221/1381887062138959/

 

https://www.facebook.com/events/697200897023562/

 

Aż ciężko w to uwierzyć. Hotelik Psiokot był uznawany za bardzo dobry. Opierając się na pozytywnych opiniach, polecałam go osobom, które szukały domowego hotelu dla psiaków. Musiało się wydarzyć coś, co przerosło tych ludzi... Wyjazd bez uprzedzenia, list pożegnalny. To desperackie rozwiązanie. 

Link to comment
Share on other sites

Jak przeczytałam o akcji ratowania psów,zaniemówiłam - zobaczcie,cytuję z FB

 

 

 

Kasia z pomocą Kasi Piaseckiej w drodze powrotnej. Jadą na dwa samochody z pożyczoną przyczepką do przewozu psów. JADĄ Z 11 psami!
Kaśka zabrała wszystkie swoje + DINO + dwa psy adoptowane z Radys. 
Owczarki mają prawnego opiekuna i o nie ma się kto martwić - mają pomoc Fundacji i opiekuna, który jest w domu seniora. 
DINO i psy z Radys nie miały nikogo kto by sie upomniał o cokolwiek dla nich. ZABRANE>
Zabrana jest też kotka. 

Podsumowując 
Mira --> OSTOJA.psiHOSTEL
ROKI-->OSTOJA.psiHOSTEL
czarne siostry-->OSTOJA.psiHOSTEL
CORSO-DT Radom
Zuzia-DT

Okruszek-DT Kasia Piasecka
DINO/dwa psy z Radys - hotel Biały Kruk w Szydłowcu
kotka - dt Małgosia Krzyżanowska Radom
SANDRA---> lecznica (suczka niesterylizowana i cieczka) trafi do hotelu

_____
jednym ruchem + 11 psów i kotka
******Psy z Radys nie są kastrowane
Jak można pomóc? 
JAK KTO POTRAFI
- Ogłoszenia
- Szukanie tymczasów
- Promowanie, Udostępnianie
- Bazarki na utrzymanie

 

Teraz nasza kolej pomocy

Link to comment
Share on other sites

nie rozumiem zupełnie, czemu ten starszy pan nie zgadza się oddać swoich psów do adopcji. Czy taki los jest dla nich lepszy? tułanie się po DT? tym bardziej że jeden z nich chyba jest młodym jeszcze psem i miałby szansę na normalny dom...

 

a co do porzucenia psów przez właścicieli tego hoteliku - nie ogarniam!

Link to comment
Share on other sites

nie rozumiem zupełnie, czemu ten starszy pan nie zgadza się oddać swoich psów do adopcji. Czy taki los jest dla nich lepszy? tułanie się po DT? tym bardziej że jeden z nich chyba jest młodym jeszcze psem i miałby szansę na normalny dom...

 

a co do porzucenia psów przez właścicieli tego hoteliku - nie ogarniam!

 

Może obawia się, że nie będzie mógł odwiedzać psów, a może nikt mu nie podsunął takiego rozwiązania. Tak naprawdę, to psy powinny być ogłaszane (zwłaszcza młody piesek, bo starszy na wózeczku ma prawie zerowe szanse na adopcję). W przypadku, gdyby zgłosił się dobry dom, można się dogadać w sprawie ewentualnych odwiedzin p. Krzysztofa. 

 

   

Nie mam dostepu do fb dlatego pytam bo tylko tyle wiem co tutaj na dogomanii moge przeczytać.

 

Wydarzenia są publiczne, nie musisz mieć konta, logować się. Klikasz w link i możesz czytać. ;)

Link to comment
Share on other sites

Naprawdę dramat! :( Z tego co doczytałam,to większość psów miała ostatnie szczepienia w 2013 roku,jak również nie były one odrobaczane,kastrowane...Udostępniłam

 

Papugi były w kiepskim stanie. Większość psów adoptowali. Tylko 4, czy 5 było hotelowych. Na wydarzeniu była informacja, że właściciele hotelu zabrali ze sobą dwa psy i dwa koty. 

Link to comment
Share on other sites

Nowe wieści są takie :

5 psów jest w Ostoi , 2 w hotelu ,kot i 4 psy w domach tymczasowych,,papugi i rybki zaopiekowane,psy pana Krzysztofa są awaryjnie w hoteliku przy lecznicy,ale szukają dla nich innego miejsca. 

Żaden pies nie jest odrobaczony ani zaszczepiony ,większość nie kastrowana ani sterylizowana.

Potrzebna jest ogromna kasa na ogarnięcie tej gromady ,ogłoszenia ,karma

Ruszyłyśmy z bazarkiem na FB,jeżeli ktoś może,niech dołącza,zaprasza znajomych,no i fanty mile widziane

 

https://www.facebook.com/events/592371210815144/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...