Jump to content
Dogomania

LODY dla psow w Austrii..dogissimo w trzech smakach!...a u nas?


pixie

Recommended Posts

Slyszeliscie? jesli nie to posluchajcie, jesli tak to dodajcie, co wiecie wiecej...

a wiec pewna pani cukierniczka/ lodziarka w Austrii widzac jak ludzie kuopujacy lody dzielili sie nimi ze swoimi pupilami [B][SIZE=5][COLOR=green]wyprodukowala lody dla psow ![/COLOR][/SIZE][/B]

i to az w trzech smakach sojowym, waniliowym trzeciego nie pamietam

juz widze ocZami duszy jak moje psy jeden po drugim wachajac miseczki wybieraja...
[SIZE=4][COLOR=darkorchid]I kazdy popycha nosem te WANILIOWE[/COLOR][/SIZE]:Dog_run: :bigcool: :bigcool: :bigcool:[COLOR=purple]a ja [B]SAMA zjem swoja kulke i nikt juz nie bedzie mi gleboko spogladal w oczy blgalnym wzrokiem[/B][/COLOR]

[B][COLOR=#00bfff]no i w ten sposob i wilk syty i owca cala[/COLOR][/B]


[B][COLOR=#00bfff]TYM BARDZIEJ ZE wyprodukowane LODY SA POZBAWIONE SKLADNIKOW "LUDZKICH A SZKODLIWYCH DLA PSOW[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#00bfff]i sa to LODY a la sorbet, [/COLOR][COLOR=darkred]CZYLI NA WODZIE z dodatkami smakowymi[/COLOR][/B]


[B]W watku Wienia napisalam dzis nawet, ze moglyby byc np sojowe ze zdjeciem Wienia a waniliowe ze zdjeciem Rumpy i choc w tym krotkim czasie, letnim, o ile Austriaczka nie opatentowala swiecie swego wynalazku, moze jakis grosz z tych lodow, moglby isc od kazdego sprzedanego loda np na potrzebujace psy[/B]

O ILE ZNJADZIE SIE KTOS KTO TAKIE LODY WYPRODUKUJE

wiem wiem... kroje skore na niedziwiedziu,

ale co Wy na to?

Moze macie znajomego cukiernika/lodziarza dogomaniaka, ktory moglby taka recepture opracowac i wyprodukowac
a moze jakas fabryka lodow? hmmm

jesli nie w te wakacje to w nastepne

[B][COLOR=indigo]LODY! LODY DLA OCHLODY![/COLOR][/B]

[B][COLOR=indigo]CO WY NA TO?[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

za jedyne 4,99 euro można [URL="http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://www.cool-4-canines.com/products/large/ice_cream.jpg&imgrefurl=http://www.cool-4-canines.com/accessories_for_my_pet.asp%3FProductCode%3DPL003%26Section%3DPlaytime%26Link%3DPlaytime&h=392&w=392&sz=24&hl=pl&start=9&um=1&tbnid=LT6cJXgmWQOTPM:&tbnh=123&tbnw=123&prev=/images%3Fq%3Dice%2Bcream%2Bfor%2Bdog%26svnum%3D10%26um%3D1%26hl%3Dpl%26client%3Dfirefox-a%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26sa%3DG"]TU[/URL] kupić :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia_82']Wystarczy, ze damy psu kostke lodu ktora stanowi dla niego forme ochlody w polaczeniu z zabawa :evil_lol:[/quote]
No a zabawę to pies ma świetną z kostką lodu. Połowa się roztopi zanim zje :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja uważam że to bardzo ciekawe :) A tak nawiasem są też cukiernie dla psów ;) Przepisy są w MP ... w kilku gazetach ... ja piekłam mojej suce ... i powiem szczerze że wcinała :D :D :D Nawet bardzo smakowały ... bo jak dałam jedno jej jedno Tashy to ona zjadła szybko i później zabierała Tashy ... a jak zjadły już to szukały gdzie więcej :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...