Jump to content
Dogomania

Galeria malutkiej Cori


koregra

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Sara_i_Aris']Corinka :diabloti: Kto by pomyślał, że ten słodki aniołek ma różki :lol:[/quote]
oj ma ma i to spore :evil_lol:
[quote name='Pegaza']Za dobrze bys sie miala trzeba po kims sprzątac mieszkanko:lol:
Sliczna taka mała kuchenka:p[/quote]
kuchnia jest malutka ale dla nas wystarczająca. Ja nie przepadam za siedzeniem w kuchni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='koregra']
kuchnia jest malutka ale dla nas wystarczająca. Ja nie przepadam za siedzeniem w kuchni.[/quote]
Cześć Kamilko :multi:
Te blokowe kuchnie w większości są takie malutkie - coś strasznego :shake: Ja lubię mieć dużo miejsca. Zastanawiam się właśnie czy nie dokupić małej narożnej szafki i przejść w połowie na boczną ściane z szafkami bo teraz mam stół po srodku kuchni i troche mi przeszkadza :cool1:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ojej, biedactwo :glaszcze:
Trzymamy kciuki aby wszystko dobrze sie skonczyło!

U nas tez kłopoty są.
Fidlakowi coś napuchły jajka strasznie, dzis rano to zauważyłam a jak wróciłam z zakupów to juz miał tam wygryzioną dużą i głęboką ranę. Cały czas to lize, nawet jak posmaruje mu to maścią. Do tego jeszcze zaczął gorączkować wiec dałam mu Pyralginum...może coś pomoze.
Najgorsze jest to, ze TZ w pracy i n ie mam nawet jak podjechać do weta a to prawie 30 km...:shake:

No i do tego wszystkiego jutro rano wyjeżdżamy na urlop, miałam Fidlaka dać do mojej mamy i teraz boje sie bo będę miała cały czas nerwy co z nim i jak sie czuje..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia']Ojej, biedactwo :glaszcze:
Trzymamy kciuki aby wszystko dobrze sie skonczyło!

U nas tez kłopoty są.
Fidlakowi coś napuchły jajka strasznie, dzis rano to zauważyłam a jak wróciłam z zakupów to juz miał tam wygryzioną dużą i głęboką ranę. Cały czas to lize, nawet jak posmaruje mu to maścią. Do tego jeszcze zaczął gorączkować wiec dałam mu Pyralginum...może coś pomoze.
Najgorsze jest to, ze TZ w pracy i n ie mam nawet jak podjechać do weta a to prawie 30 km...:shake:

No i do tego wszystkiego jutro rano wyjeżdżamy na urlop, miałam Fidlaka dać do mojej mamy i teraz boje sie bo będę miała cały czas nerwy co z nim i jak sie czuje..[/quote]
Oj no to niezła klapa. Ja zawsze też jechałam do Opola do weta, ale otworzyli nowy gabinet, bardzo miła Pani więc ja sprawdzam na razie:razz:
Fidelku wracaj do zdrowia i to jak najdzybciej, ale to co opisałaś Kasiu bardzo dziwnie brzmi. Może go coś ugryzło.
[quote name='ewa2909']Duzo zdrowka dla KORINKI.[/quote]

[quote name='Aga76']Corinko szybko wracaj do zdrowia :glaszcze: Kamilko - dużo spokoju życzę.[/quote]

[quote name='tigrunia']O jeny :-( Się psiaczki rozchorowały :-( Jess wczoraj była chora .. pół dnia wymiotowała nie mam pojęcia od czego. Nic poza suchą nie dostaje :shake: Ale dziś już znów szaleje i właśnie papcia wcina na kanapie :mad:[/quote]

[quote name='PositiveThought']ściskamy, trzymajcie się! :calus:[/quote]
Dzieki cioteczki :loveu: Już widać moim okiem poprawe, ale do soboty jeszcze dużo czasu więc myślę że wszystko będzie dobrze.

Link to comment
Share on other sites

Corinka niestety jeszcze nie jest zdrowa. w środę idziemy na kontrolę jak nie przeszło to robimy przerwę w podawaniu antybiotyku i po tygodniu czy dwóch ponowna kuracja. Ja i Pani wet nie jesteśmy za usuwaniem a za wyleczeniem. Zobaczymy jakie będą wyniki badania w środę, oby było lepiej.
Jestem na urlopie od dzisiaj :multi:
Jeszcze nie mam planów. Mąż pojechał naprawić auto bo się coś stało - zawsze musi się coś stać jak najbardziej potrzebne jest :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...