Jump to content
Dogomania

Krabunio odszedl za Teczowy Mostek Domku Domeczku Krabusiowy-Dziekujemy sercem Klaniamy za Zycie Nowe! od 17 marca w wysnionym domku!3 lata w hoteliczku u papryczkow! Dziekuje wam Dogomaniacy za lata cale z Krabuniem! Sciskajmy ile sil za wszytko!


Recommended Posts

 

Nutusiu chciałam już wczoraj to zaproponować :) We trzy będzie nam jeszcze raźniej. Cieszę się.
Powiedz tylko - jadę Toyotą Yaris. Czy w przypadku, gdybyśmy jednak musiały użyć klatki kenelowej, to zmieścimy ją w aucie z Krabem bądź Pianką w środku. Zupełnie nie wiemy czego się spodziewać...


To co nie pisałaś? Myślałam, że z TZem jedziesz i nie chciałam się... narażać! ;) :)

O nie... rozłożona klatka do Yariski nie wejdzie - już ze złożoną są problemy :( Myślałam, że pytałaś czy wejdzie do mojej Yariski, żeby Tobie podrzucić. Do tego trzy osoby plus dwa spore psy - może być ciężko ;) Jeden by musiał siedzieć z tyłu z jednym ludziem, a drugi pod nogami pasażera z przodu (moją Lili udaje się upchnąć, to chyba i Piankę by się udało).
Link to comment
Share on other sites

Nie, nie jadę z TZem. TZ zostanie w domu z dzieciakami.
No ja tak myślałam właśnie. Pianka jest mniejsza - to posadzimy ją z przodu pod nogami, a Krab z tyłu na siedzeniu.
Niedobrze z tą klatką :( Mam nadzieję, że żadna psinka nie będzie jej potrzebowała :( i zniosą podróż ....

Link to comment
Share on other sites

janioleczki iskiereczki już wpadłam z pracunki

 jak zamiawiac już dziś dzwonic do Radys i co mowic kochane co mowic?

 podpowiedzcie mi

 proszę

 dziekuje za wszystko i fanciki na bazarus nowe podarowaly kochane serce

 Wiosna i Anula

 dziekuje pięknie ludeczkowi cudni

 czekamy i modlimy

...a  ja wkoncu dziś odlozylam już na sto procent

 350 zl

 na hotelik dla niunia

 huraaaaaaa

Link to comment
Share on other sites

No właśnie się mocno zastanawiam, czy pies z tyłu będzie mógł sam jechać....
Po z Pianką w przodu będzie musiał ktoś jechać, a Krab sam z tyłu?
Jak będzie ktoś trzeci, to jak nie daj boniu zacznie Krab wariować, to będzie komu go przypilnować.
Gdzie w Warszawie by Ci pasowało, żeby Cię odstawić?

Link to comment
Share on other sites

Pewnie byś się przydała, bo jedna za kierownicą i jedna zostaje do ogarnięcia 2 psów ;) A dworzec w Skierniewicach ładny - w Lalce "zagrał" (i chyba nie tylko) :) Ewentualnie wrócisz z nami, z Agą do Nowego Dworu i myk pociągiem na Warszawę Gdańską, do metra i do domciu :)

Link to comment
Share on other sites

Smycze mam, gorzej może być z obrożą dla większego psiaka. Mogę "pożyczyć" smycz i obrożę od Lili, ale niestety tylko pożyczyć... Smycz dla Pianki mogę wziąć tę, którą mi dałaś Florentyno dla Florki :)
Papryko, jak u Was z psim oprzyrządowaniem? ;)

Link to comment
Share on other sites

zadzwoniłam

 ,,zamowilam ,, ale slowo ... kukuleczki !

 panie odebrala

 imie spisala

 num wszystko podalalam

 ale powiedziała kobitka ,. ze wie

 potwierzdilam dwa razy ze 18 tego stycznia

 ..... dobrze ze wzielam na tel glosnomowiacy ...bo ja traba

 dziś mało slysze hihi ..

 czekamy i kciuki sciskamyyy

 aha

 pani ze schr prosila moje imie i nazwisko

 Musiał Ewa

 podalalm

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...