Jump to content
Dogomania

Książę Bulbo odszedł za TM :( Bardzo dziękujemy kochanej Hope za piękny ostatni okres życia dziadeczka! PROSIMY O DEKLARACJE DLA NASTĘPNEGO STARUSZKA!


Zosia123

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
O 26.04.2016 o 22:07, Nadziejka napisał:

Aniu wyslalm dzisiaj 43 zl

 za zyrafke 19 zl

za paste 10 zl

cegielka od milagrosi 4 zl

cegielka od Nadziejki 10 zl

razem 43 na Twoje konto

jeszcze ciociciunia nasza bakusiowa  wysle ku Tobie 50 zl

razem 93 zl

  Aniu potwierdz prosze na bazarku zakonczonym

ze pieniazki wplynely

pozdrawiamy pozdrawiamy wszystkie lapenki taty5.gif

Link to comment
Share on other sites

O 26.04.2016 o 22:07, Nadziejka napisał:

Aniu wyslalm dzisiaj 43 zl

 za zyrafke 19 zl

za paste 10 zl

cegielka od milagrosi 4 zl

cegielka od Nadziejki 10 zl

razem 43 na Twoje konto

jeszcze ciociciunia nasza bakusiowa  wysle ku Tobie 50 zl

razem 93 zl

prosze  o potwierdzenie na bazarku zakonczonym

ze pieniazki wplynely

pozdrawiamy lapeczki wszystkie

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Bulbo ,Bulbusio Księciuniu prze kochany mój przyjacielu kudłaty-choć wirtualnie byłeś dla mnie bardzo ważny ,zamieszkałeś w moim serduchu od początku i też tam pozostaniesz do końca moich dni , serce mam w kawałkach dosłownie,żal okropny ,niesamowitą złość że  nie ma Ciebie.Ufam że tam za TM mostem teraz jesteś szczęśliwy bo biegasz ,śmigasz kochałeś to nawet jak łapeczka ci  już blokowała harcowanie ,jak Zosia  wyprowadzała Ciebie na spacer.Pamiętam te chwile filmiki i byłam pełna nadziei że wychodząc z schroniska leczony będziesz każdego dnia sprawniejszy.Pocieszam się że te twoje dni u boku Ani w jeJ domku  były szczęśłiwe ,pełne miłości ,że każdy dzień czułeś się kochany  w swoim domku z swoim legowiskiem i braćmi.

Żegnaj Bulbusiu ,Książę mojego serca niech nowy etap twojego życia będzie tylko szczęśliwym bytem tam za TM.

Aniu całym sercem dziękuję Tobie i twojemu synkowi  za  darowanie Bulbusiowi szczęśliwych lat jakie mu dałaś .Przytulam najmocniej jak potrafię .Zosiu dziękuję że byłaś ,wypatrzyłaś Bubusia i walczyłaś o niego, wyrwałaś go z miejsca gdzie każdemu był obojętny .

ŻEGNAJ MÓJ PRZYJACIELU 

FB-An-TM piesia.jpg

Link to comment
Share on other sites

Może wyjdę na nieczułą ale w tej branży trzeba schować czułość głęboko:) Po Bulbo zostało na koncie trochę kasiorki, po co mają leżeć bezużytecznie skoro tyle psów w potrzebie?

Masz Zosiu jakiś pomysł na nie?

Ja mogę podsunąć mnogo psów w potrzebie które gniją w schronisku, np te z "godnej starości":https://www.facebook.com/events/387083731494545/544432712426312/?notif_t=admin_plan_mall_activity&notif_id=1464897473924758

 

Link to comment
Share on other sites

Może na razie tak napiszę: do ratowania znalazłby się niejeden biedak, ale Hope na razie kolejnego nie weźmie, co oznacza, ze trzeba by uzbierać deklaracje na hotel. Wiem, że na razie na koncie Bulba jest sporo pieniążków, ale one się kiedyś skończą, zwłaszcza jeśli trzeba będzie psa leczyć. Na moje oko stałych deklaracji jest okolo 200 zł. Pytanie nr 1: Czy Ciocie Bulba utrzymają swoje deklaracje dla kolejnego psa?; pytanie nr 2: Czy ktoś dołoży jeszcze deklaracji?

Aha, poprosiłam Hope żeby zatrzymala karmę po Bulbo dla swoich staruszków, chyba nie macie nic przeciw temu?

Link to comment
Share on other sites

O 5.06.2016 o 09:46, Zosia123 napisał:

Sunia2000, zaproponuj coś.

 

1 godzinę temu, Zosia123 napisał:

Może na razie tak napiszę: do ratowania znalazłby się niejeden biedak, ale Hope na razie kolejnego nie weźmie, co oznacza, ze trzeba by uzbierać deklaracje na hotel. Wiem, że na razie na koncie Bulba jest sporo pieniążków, ale one się kiedyś skończą, zwłaszcza jeśli trzeba będzie psa leczyć. Na moje oko stałych deklaracji jest okolo 200 zł. Pytanie nr 1: Czy Ciocie Bulba utrzymają swoje deklaracje dla kolejnego psa?; pytanie nr 2: Czy ktoś dołoży jeszcze deklaracji?

Aha, poprosiłam Hope żeby zatrzymala karmę po Bulbo dla swoich staruszków, chyba nie macie nic przeciw temu?

Zosiu na początek to zaproponuje psa:) Tego o to biedaka:http://pokochajzwierzaka.pl/largo/

Largo trafił do schroniska jako znaleziony, nikt go niestety nie szukał, no bo kto szukałby starego, zmęczonego życiem psa:(

 

Largo to sporej wielkości pies w typie ON-ka ze śmiesznie klapniętym kawałkiem ucha:) Jest wielkim starym pieszczochem, który najchętniej by się ciągle przytulał i nastawiał do głaskania. Jest łagodny jak baranek. Cieszy się, kiedy ma wyjść na spacer, ale ma kłopoty z tylnymi łapami, często przysiada, zatrzymuje się, by odpocząć. Potrzebuje krótkich i powolnych, ale regularnych spacerów, żeby trochę jednak te łapy ćwiczyć. Powinien mieszkać w domu/ mieszkaniu, w miarę możliwości bez dużej ilości schodów.

Largo bardzo potrzebuje domu, z tak słabymi łapkami zima w schronisku może być dla niego zabójcza:(

 

P1010103-1.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

O 8.06.2016 o 15:43, Zosia123 napisał:

Może na razie tak napiszę: do ratowania znalazłby się niejeden biedak, ale Hope na razie kolejnego nie weźmie, co oznacza, ze trzeba by uzbierać deklaracje na hotel. Wiem, że na razie na koncie Bulba jest sporo pieniążków, ale one się kiedyś skończą, zwłaszcza jeśli trzeba będzie psa leczyć. Na moje oko stałych deklaracji jest okolo 200 zł. Pytanie nr 1: Czy Ciocie Bulba utrzymają swoje deklaracje dla kolejnego psa?; pytanie nr 2: Czy ktoś dołoży jeszcze deklaracji?

Aha, poprosiłam Hope żeby zatrzymala karmę po Bulbo dla swoich staruszków, chyba nie macie nic przeciw temu?

podtrzymuję swoją deklarację na kolejnego biedaka

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...