Jump to content
Dogomania

Maleńka Mamba została w BDT w Gliwicach.Teraz to jej domek stały.LULA JUŻ W DOMU


Romka

Recommended Posts

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Stały domku,przybywaj do Mamby!! Mamba ,będąc przejazdem  do DT, u mnie w domu nawet szczekała,nie mogłam się oprzeć i musiałam wziąć ją na ręce ,to taka piękna czarna kuleczka  z pięknym ogonkiem,nawet przytuliła się do mnie ,ale po chwili już chciała na podłogę ,aby dokazywać:):)Najgorsze było dla nas rozstanie jej  z  mamą Dunią ,były łzy  w oczach,ale cóż Mamba jest już dużą dziewczynką i  poszukuje SWOJEGO domku:)Kto weźmie Mambę nie pożałuje:):):)

Link to comment
Share on other sites

Potwornie się cieszę, że obie malutkie już w domkach-jedna w stałym, druga póki co jeszcze w tymczasowym.

Mały diabeł bez wątpienia podbije serce tymczasowej opiekunki:D

Ja zgodnie z obietnicą ogłosiłam Mambę na około 20 portalach, ogłoszenia są na Basię, więc trzymać kciuki! ;)

Link to comment
Share on other sites

Mam kolejne zapytanie o małą ale nie lubię jak ktoś koresponduje a nie zadzwoni...

Mamba ma wzdęcia, dostała specjalistyczną karmę i dt dwa razy dziennie chodzi do lecznicy na masowanie brzuszka.

Roma wysłałam Ci paragon do wklejenia na wątku - to jest do rozliczenia pieniędzy z bazarku na podróż.

Bilety muszę zeskanować ale dotąd nie miałam czasu, wczoraj przywiozłam sparaliżowanego szczeniaczka , który dostał dzisiaj parwo:(

Nie martwcie się ja nie mam bezpośredniego kontaktu z Mambą, jedynie telefoniczny więc nie grozi jej zarażenie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...