Jump to content
Dogomania

Tyczunia odeszła[*] Tak bardzo smutno:(Była taka dobra i kochana.Zegnaj Tyczuniu:(


DORA1020

Recommended Posts

Handzia, bardzo Cie przepraszam, chyba Cie zdenerwowałam, mnie nawet przez myśl nie przeszło co napisałaś, kurcze strasznie mi głupio. Jeszcze raz przepraszam.

 

No coś Ty :) To taki żarcik był :)

 

A tak na serio, to czekam na potwierdzenie ile mam wpłacić, a może najlepiej zadzwonię do pani Ewy jutro i się dowiem :)

Link to comment
Share on other sites

AgaG- zapłaciła za dziś za wizytę u weterynarza. 

 

Może się mylę, ale z poprzedniej wizyty Pani Ewa ze 100zł, zapłaciła za wizytę i wykupiła kropelki do oczu, na stronie 32 są paragony, chyba musimy jeszcze dopłaci Pani Ewie za te krople - czy są już rozliczone? Przepraszam, że piszę, ale to dlatego, żeby na bieżąco pamiętać.

 

AgaG - Razem pisałyśmy :)

ALMO2 no właśnie ja nie wczytuję się w rozliczenia paragonów z apteki za krople, bo po krople biega pani Ewa, więc właśnie masz rację za te krople pani Ewie trzeba rozliczenie zrobić i wpłatę :)  to już handzia sobie zerknie w to wszystko.:) A wizyta była wczoraj i wczoraj płacona przeze mnie :)

 

Nastepna wizyta dopiero za trzy tygodnie, ale cały czas należy obserwować, czy postępuje proces gojenia, co powinno dać wizualny efekt w postaci zwiększania się obrzaru zaczerwienieia. Ponadto oko lewe (bo cały czas ono jest gorsze) powinno się "wygładzać" jego powierzchnia, bo teraz sa takie nierówności, jak po nakłutym pęcherzu jedno miejscu na oczku wygląda.  

Link to comment
Share on other sites

Handzia i AgaG  jestem dla Was pełna podziwu, poświęcacie czas pomimo braku jego i zmęczenia i zapewne czasami nie ma w co ręce włożyć. A tu jeszcze śledzenie wątku, konta. wizyty i transport do lekarza. Jesteście super dziewczyny :) 

 

Przykro mi, że ja osobiście więcej dla Tyczuni zrobić nie mogę.

 

Ale w przyszłym tygodniu poszukam fantów i zrobię  mały bazarek dla Tyczuni. (mały bazarek, bo ja niestety bardzo wolno ogarniam niektóre sprawy i boję się żeby nie pomylić).

 

Z tego co piszecie to Tyczunia będzie potrzebowała stale dodatkowych funduszy na leki, przydaliby się jeszcze dodatkowi stali deklarowicze, ach:)  jak ich zaprosić. 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, piszcie mi na bieżąco, przelej tyle i tyle tu i tu. Ja nie wiem czy to zaległe jakieś paragony, nie śledzę tak ciągle, bo mam swoje sprawy psie ;)

Zapytam, czy dobrze rozumiem, 100 zł przelałam na wizytę, kosztowała 67 zł. Zostało 33 zł.

Nowe krople kosztowały razem z tych paragonów 125,47 zł ( zaokrąglam, żeby nie liczyć groszaków 125 zł ;)) ? czyli mam dopłacić 92 zł?

Jestem w kontakcie z panią Ewą, szkoda, że nie zadzwoniła. Nie byłam świadoma, że z czymś tam zalegam....

 

Ps. acha i jeszcze 16,90 za ostatnie krople?

i jeszcze ile za wizytę wczorajszą?

tak. :) handziu nic sie nie stało. to zrozumiałe, że jak się ma iles psów na głowie, to się czasem coś zapomni. ja też ledwo czasowo daję radę :) Najwazniejsze, że Tynia zadowolona, a my to musimy w biegu żyć :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Handzia i AgaG  jestem dla Was pełna podziwu, poświęcacie czas pomimo braku jego i zmęczenia i zapewne czasami nie ma w co ręce włożyć. A tu jeszcze śledzenie wątku, konta. wizyty i transport do lekarza. Jesteście super dziewczyny :)

 

Przykro mi, że ja osobiście więcej dla Tyczuni zrobić nie mogę.

 

Ale w przyszłym tygodniu poszukam fantów i zrobię  mały bazarek dla Tyczuni. (mały bazarek, bo ja niestety bardzo wolno ogarniam niektóre sprawy i boję się żeby nie pomylić).

 

Z tego co piszecie to Tyczunia będzie potrzebowała stale dodatkowych funduszy na leki, przydaliby się jeszcze dodatkowi stali deklarowicze, ach:)  jak ich zaprosić. 

Świetnie, że zrobisz bazarek.:) Co do leków, doktor juz nie raz mówił, że Tynia prawdopodobnie będzie musiała mieć kropione oczy do końca życia. Ale gdy wczoraj zapytałam, czy ją te zmiany teraz przy tak intensywnym leczeniu bolą, to powiedział, że prawe oko w ogóle nie, lewe trochę mruży, pewien dyskomfort jest, ale minimalny wobec tego ogromnego bólu, jaki był. Mam nadzieję, że gdy ten proces gojenia nareszcie się zakończy, to wizyty kontrolne bedą rzadsze, 

Link to comment
Share on other sites

mam na skrzynce e-mail 1) paragon za drugą wizytę Tyczki u weta (wcześniej wkleiłam kartę tej wizyty):

 

aABc5Pr.jpg

 

oraz 2) paragon za krople do oczu (żel do oczu):

 

TBFnNsA.jpg

 

Acha, czyli to jest rachunek za wczorajszą wizytę... 67 zł  mam przelać na konto Agi? :) resztę dopatrzę jutro, wieczorem, bo do późna pracuje ;)

Teraz sobie przypominam, było wspomniane ile kosztowała wizyta, na którą przelałam 100 zł  zaliczki, jutro przejrzę wątek wstecz :)

Link to comment
Share on other sites


 

A teraz czas na rozliczenie: skarbnik Tyni handzia przekazała zaliczkowo pani Ewie 100 złotych na wizytę, która kosztowała 67 (zdjęcie paragonu imiennego wysłałam do sharki z prośbą o wklejenie)

Za leki pani Ewa zapłaciła 126, odliczając 33 które zostało ze 100 przesłanego przez handzię, do zwrotu pani Ewie jest 93.

Pani Ewa wykupiła na razie jedną receptę, Druga, którą wet wystawił jest ważna do 27 marca a więc po 20 trzeba ją zrealizować . 

Aha na drugim zdjęciu wysłanym do sharki paragony są trzy, ponieważ kropli dla Tyni brakuje na stanie w aptece i były one zamawiane w hurtowni .

 

 

Już znalazłam to, czego szukałam, przepraszam cioteczki, wszystko miałam napisane, ale ostatnio miałam dużo na głowie i przeoczyłam ten wpis. Myślałam, że skoro zostało coś z tych 100 zł to potem odliczę od opłaty za dt i już. Nie pomyślałam o kroplach...Aguś, wybacz :)

 

Przelewam Tobie za przedwczorajszą wizytę 67 zł. Przelewam pani Ewie 93 zł + 17 zł za Corneregel, czyli razem 110 zł.

 

 

Uaktualniam:

 

Deklaracje stałe od I 2015 roku:

sharka -20zł - II, III,
elficzkowa -20zł -
I, II, III,
Beta1 - 60zł - II, II,
bakusiowa - 20zł - I, II, III,
Matillu - 20zł -
II, III, IV,
p.Ania ze Szczekocin - 30 zł - I - 20 zł, II, III,
Tyska - 5zł - I, II, III, IV, V, VI,
AlfaLS - 10zł - I, II, III,
bric-a-brac - 10zł -
I, II,
teresaa118 - 40zł - II, III,

Ika136 - 30zł - II, III,

agat21 - 10zł - II, III,

ALMA2 - 5zł - I, II, III, IV,

hazw5 - 20zł - I, II, III, 

Radek - 10 zł - II, III,

---------------------------------------------------

Razem deklaracje: 310 zł

 

Wpłaty jednorazowe :)

 

ALMA2 - 10 zł

moca35 - 20 zł

MikAga z Mika - 50zł

Agnieszka 103 - 10 zł

czarna kafka - 30 zł

zebrazebra - 15 zł

Za pośrednictwem AgaG wpata od pani­ Kathariny dla Tyczki ­- 201 zł

bazarek ALMA2 - http://www.dogomania...-do-2000/page-1 - 65 zł

wpłata od skarpety im Talcott - 120 zł

bazarek Dogo07 - http://www.dogomania...ie-do-10022015/ - 35 zł

bazarek Dogo07 - http://www.dogomania.../#entry16021558 - 80 zł + 20 zł

bazarek ALMA2 - http://www.dogomania...ł-do-21022015r/- 28 zł

 

Wszystkie wpłaty razem: 1.444 zł

 

Wydatki:

 

  50 zł - opłata za dt za styczeń (przekazane dla DORY1020 dla szczebrzeszyniaków :))

142 zł - opłata za wizytę u weta (faktura w poście 463 )

  20 zł - dopłata do transportu

147 zł - opłata za wizytę Tyczuni u okulisty (faktura w poście 573 )

  70 zł - kropelki do oczu

300 zł - opłata za dt za luty

    8 zł - dopłata do kropli do oczu

  67 zł - wizyta u okulisty (paragon w poście 654)

  67 zł - wizyta u okulisty (paragon w poście 684)

143 zł - krople do oczu (paragony w poście 654 i 684)

 

Wydatki razem: 1.014 zł

 

Aktualnie na koncie Tyczki: 430 zł

Link to comment
Share on other sites

Wpłynęło 20 zł od bric-a-brac za marzec i kwiecień :)

 

Uaktualniam:

 

Deklaracje stałe od I 2015 roku:

sharka -20zł - II, III,
elficzkowa -20zł -
I, II, III,
Beta1 - 60zł - II, II,
bakusiowa - 20zł - I, II, III,
Matillu - 20zł -
II, III, IV,
p.Ania ze Szczekocin - 30 zł - I - 20 zł, II, III,
Tyska - 5zł - I, II, III, IV, V, VI,
AlfaLS - 10zł - I, II, III,
bric-a-brac - 10zł -
I, II, III, IV,
teresaa118 - 40zł - II, III,

Ika136 - 30zł - II, III,

agat21 - 10zł - II, III,

ALMA2 - 5zł - I, II, III, IV,

hazw5 - 20zł - I, II, III, 

Radek - 10 zł - II, III,

---------------------------------------------------

Razem deklaracje: 310 zł

 

Wpłaty jednorazowe :)

 

ALMA2 - 10 zł

moca35 - 20 zł

MikAga z Mika - 50zł

Agnieszka 103 - 10 zł

czarna kafka - 30 zł

zebrazebra - 15 zł

Za pośrednictwem AgaG wpata od pani­ Kathariny dla Tyczki ­- 201 zł

bazarek ALMA2 - http://www.dogomania...-do-2000/page-1 - 65 zł

wpłata od skarpety im Talcott - 120 zł

bazarek Dogo07 - http://www.dogomania...ie-do-10022015/ - 35 zł

bazarek Dogo07 - http://www.dogomania.../#entry16021558 - 80 zł + 20 zł

bazarek ALMA2 - http://www.dogomania...ł-do-21022015r/- 28 zł

 

Wszystkie wpłaty razem: 1.464 zł

 

Wydatki:

 

  50 zł - opłata za dt za styczeń (przekazane dla DORY1020 dla szczebrzeszyniaków :))

142 zł - opłata za wizytę u weta (faktura w poście 463 )

  20 zł - dopłata do transportu

147 zł - opłata za wizytę Tyczuni u okulisty (faktura w poście 573 )

  70 zł - kropelki do oczu

300 zł - opłata za dt za luty

    8 zł - dopłata do kropli do oczu

  67 zł - wizyta u okulisty (paragon w poście 654)

  67 zł - wizyta u okulisty (paragon w poście 684)

143 zł - krople do oczu (paragony w poście 654 i 684)

 

Wydatki razem: 1.014 zł

 

Aktualnie na koncie Tyczki: 450 zł

Link to comment
Share on other sites

Dziś chyba wszędzie był piękny słoneczny dzień. Może Tyczunia wylegiwała się na tarasie :) :) :)

 

I tak z innej beczki, czy można ustawić, żeby buźki się wyświetlały u mnie to tylko jakieś zygzaczki jak najadę na ikonkę.

Natomiast uśmiechniętą buźkę muszę wstawiać z klawiatury  tzn dwukropek i nawias. 

Link to comment
Share on other sites

Tynia i jej koledzy pewno zadowoleni z powodu słoneczka. Mo zna na tarasie sobie siedzieć i cieszyć się z sympatycznych dni wiosny! czego i ciociom Tyni życzęI :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...