Jump to content
Dogomania

Urocza i charakterna 2miesięczna Sali szuka domku


Bellis_perennis

Recommended Posts

To słodkie maleństwo o imieniu Sali jest u mnie na tymczasie i szuka domku. Ale niech nie zwiedzie Was ta słodka minka. Sali ma charakterek i dzięki temu zyskała pseudonim roboczy "Czarna Wesz" icon_wink.gif
Sali jest pieskiem, który lubi mieć własne zdanie, lubi człowieka i interesuje ją wszystko co on robi. Najchętniej siedziałaby tylko na kolanach. Jest zaskakująco odważna, radzi sobie z 3x większą od niej maskotką a podczas wizyty u weterynarza nawarczała na niego icon_biggrin.gif

Sali uczy się pierwszych komend (siad, leżeć, zostań, do mnie), wychodzi na spacery gdzie jest socjalizowana, uczy się załatwiać na dworze. Sali lubi mieć własne zdanie i posiada mnóstwo energii. Potrzebuje zasad i będzie złotym pieskiem, Jest we mnie wpatrzona jak w obrazek. Jej chęć do zabawy, jedzenia i umiejętność podążania za człowiekiem sprawiają, że będzie świetnym kompanem do wspólnego spędzania czasu i szkolenia.

Będzie małym, kompaktowym psiakiem.


Sali ma obecnie ok. 8 tygodni. Jest odrobaczona, odpchlona oraz zachipowana, przed nią szczepienia.

Chcemy znaleźć Sali dom najlepszy z możliwych, dlatego osoby zainteresowane adopcją będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej. Zastrzegamy sobie prawo wyboru domu. Nie decyduje kolejność zgłoszeń.

NIE WYDAJEMY PSÓW DO BUDY I NA ŁAŃCUCH !

Kontakt w sprawie adopcji:
607 288 895 (w dni robocze po godz. 16.30)
[email protected]<script cf-hash='f9e31' type="text/javascript"> /* */</script>

Szczeniaki szybko dorastają - trzeba je wychować na mądre i dobre psy. Zwierzę nie jest rzeczą. Adoptując szczeniaka, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Psa nigdy nie można porzucić. Żaden wyjazd, kłótnia w rodzinie, narodziny dziecka czy przeprowadzka nie zwalniają nas z człowieczeństwa.
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zgoda na wizytę przed i po adopcyjną oraz kastracja w odpowiednim wieku.

Jeśli ktoś zechciałby wspomóc profilaktykę i utrzymanie maluchów będziemy niezmiernie wdzięczni za choćby najmniejsze wsparcie ich skarbonki.

„PIES NA ZAKRĘCIE” Skrzydło FUNDACJI AZYLU POD PSIM ANIOŁEM
ul. Kosodrzewiny 7/9
04-979 Warszawa
30 1020 1042 0000 8702 0253 5086
tytułem "Sali i Opałka”
dla przelewów zagranicznych:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL30 1020 1042 0000 8702 0253 5086
Dziękujemy !!

 

IMG_6281.JPG

 

IMG_6284.JPG

 

IMG_6299.JPG

 

IMG_6304.JPG

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...