Jump to content
Dogomania

Niania dla psów w TVP i inne programy telewizyjne


fruttella

Recommended Posts

  • Replies 347
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

SPA dla psów mi sie nie podobało, bo dla mnie to przesada, owszem było coś co dobrze było (dla mnie) powiedziane, pomaga to wrocic do zdrowia psom po kontuzjach, ale prowadzenia psa na masaz bo.. tak, to dla mnie smieszne i tyle i jeszcze twierdzenie ze mu sie to podoba, taa.. napewno kazdemu... i ze niby ten sheltie sie cieszył z tego zabiegu? Ja widziałam że był zadowolony ale po wyjściu z tego salonu (moj pies zachowuje sie tak samo jesli jest w miejscu ktore mu nie odpowiada siedzi tam przygnebiony i raczej taki no.. oschly, a jak wychodzi to tez dostaje wariacji.. ;) )

Link to comment
Share on other sites

Żaba, znam Happy i jej właścicielkę a także psią fryzjerkę z tego salonu SPA:lol: Więc troszkę wiem.
Happy przychodzi na te masaże właśnie ze względów zdrowotnych (miała coś z bioderkiem kiedyś i teraz musi się rozciągać, masować itp) a nie kaprysów właścicielki ;)

Wiesz, a ja myślę, że jak ktoś ma na to pieniądze i to poprawia samopoczucie psa (sam masaż napewno tak,zwlaszcza jesli psiak jest przyzwyczajony) to czemu nie? Ja osobiście psa nie wożę na masaże ale nie uważam, ze to zawsze jest przesada. Owszem, znajdą się oszołomy, pewnie nawet sporo i zabierają psa do SPA dla własnego kaprysu (no nie wiem czy to tak fajnie dla własnego kaprysu wydać 2 stówy :)). Ale nie uogólniajmy, bo akurat mylisz się co do Hepki (szelciaczki)

Link to comment
Share on other sites

Bzikowa tak jak napisałam wyzej, jesli psiak mial jakas kontuzje to owszem, bo to naturalne ze chce mu sie przywrocic dawno sprawnosc, ale przesada dla mnie jest to ze czlowiek idzie tam z psem dla wlasnego kaprysu, takie jest moje zdanie :) Ja rozumie psiego fryzjera, zeby pies wygladal ladnie i schludnie, ale aby rozluznic psa mozna jechac za miasto nad wode, lake, w gory i tak samo sie rozluzni a przy tym i ludzie skorzystaja.. ;) no ale kto co woli, mnie akurat psie SPA dla kaprysu nie podoba i nie popieram.

Link to comment
Share on other sites

Ale spacer rozładowuje psa w zupełnie inny sposób. Wprawnie zrobiony pobudza krążenie i redukuje napięcie mięsni. + różne inne efekty na których się nie znam, zapytaj Magdę, forumową "Mudik", która właśnie była ze swoim psem w DDTVN i pracuje w tym salonie.

A napisałam bo coś tam konfabulowałaś o Happy :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bzikowa']Ale spacer rozładowuje psa w zupełnie inny sposób. Wprawnie zrobiony pobudza krążenie i redukuje napięcie mięsni. + różne inne efekty na których się nie znam, zapytaj Magdę, forumową "Mudik", która właśnie była ze swoim psem w DDTVN i pracuje w tym salonie.

A napisałam bo coś tam konfabulowałaś o Happy :lol:[/QUOTE]

Wiesz ja sie na tym nie znam :lol: ale tak jak mówiłam dla mnie to śmieszne ;) tym bardziej zebym miala fundowac to psu a sobie nie :lol::lol: jeśli piesek to lubi to jasne, ale sa psy ktore pewnie nie od razu sie poddaja, probuja walczyc? i wiecej stresu niz pozytku, no ale w takie miejsca nie mozna isc z psem aspolecznym :lol: np. moim bo on to dotknac cudzej osobie sie nie da ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='shangri_la']patrzcie jednak ten psi psycholog na TVP ruszy. artykul z wczoraj
[URL]http://ww6.tvp.pl/3129,20080214658239.strona[/URL]

pozdrawiam[/quote]

Nie doczytałam na jakim programie i o której godzinie,
bo ja lubie takie programy :evil_lol:,
chociaż czase poziom jest mierny

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...