Jump to content
Dogomania

Wilno 15-16.12.2007 Litwa 2xCACIB


simbik

Recommended Posts

  • Replies 260
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

[quote name='Frytela']mnie coraz bardziej kusi ta wystawa moze pojedziemy :)[/quote]
Polecam warto - bylismy w grudniu 2006 bylo fajnie tylko troche zimno na hali wystawowej- Vilno przepiękne i Troki cudowne nawet zimą.
Teraz nie jedziemy bo planujemy szczenięta
[COLOR="Red"][usunięte przez moda-spam][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monikastanko']mamy miejsce dla dwóch osób z małymi pieskami najlepiej w klateczkach!!!![/quote]
Hej, ja się wybieram do Vilna na dwa dni i szukam transportu dlka jednej osoby z grzeczna niewielką suczką Husky, z jakiego rejonu kraju jesteście? :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MagicJohnson']
[B][SIZE=4]2007-12-15:[/SIZE][/B]
VII group Rui Oliveira (Portugal) All breeds

[SIZE=4][B]2007.12.16[/B] [/SIZE]

VII group Audrone Babianskiene (Lithuania) Irish Red Setter, Gordon Setter, English Setter
[/quote]

To niestety juz nieaktualne:(
15-12 sedziuje Aleksander Skrzyński
16-12 sędziuje Jelena Kruus (Estonia)

nie wiem jak z reszta czy sa jakies zmiany
tu jest aktualna lista sędziów:

[URL]http://www.kinologija.lt/files/CACIB_teisejai.doc[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tecia']To niestety juz nieaktualne:(
15-12 sedziuje Aleksander Skrzyński
16-12 sędziuje Jelena Kruus (Estonia)

nie wiem jak z reszta czy sa jakies zmiany

Typowe dla Litwinow:shake: . Szukuje sie na marcowe Wilno i juz sie boje powtorki z rozrywki:), na sedziow chyba nie ma co zwracac uwagi...

Link to comment
Share on other sites

ja tak wstepnie moge zabrac jedna osobe z jednym psem najlepiej nieduza suczka bo moj pies to agresor ;) jade prawdopodobnie w piatek i zostajemy na 2 dni w wilnie i w drodze powrotej zatrzymujemy sie jeszcze po drodze w polsce ale to tak wstepnie. jade z 3miasta, jakby ktos byl chetny to prosze byc w kontakcie jesli sie nic nie zmieni :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='meta']ja tak wstepnie moge zabrac jedna osobe z jednym psem najlepiej nieduza suczka bo moj pies to agresor ;) jade prawdopodobnie w piatek i zostajemy na 2 dni w wilnie i w drodze powrotej zatrzymujemy sie jeszcze po drodze w polsce ale to tak wstepnie. jade z 3miasta, jakby ktos byl chetny to prosze byc w kontakcie jesli sie nic nie zmieni :)[/quote]

Może ja bym była chętna, jestem również z Trójmiasta;). Czekam na konkretne informacje, bo jeszcze nie jesteśmy zgłoszone.

Link to comment
Share on other sites

jesli chodzi o przelew- to ja na kowno przelewalam normalnie z banku na ich stronie powinien byc podany IBAN cod ale musisz miec kontio miedzynarodowe, ale uboczne koszty sa bardzo wysokie-ok 200 dodatkowych zl banki sobie prowizji biora, a oni i tak nie mieli zaznaczone ze zaplacilismy wiec to bez roznicy czy placisz wczesniej czy na wystawie. teraz bede placic na wystawie bo u nich nie jest tak jak w polsce, na wystawie placisz tyle samo co przelewem czyli nie oplaca sie placic wczesniej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Musiałek']jeszcze raz pytanie o noclegi ???? :)[/quote]

Nocowalismy w hotelu Europolis. Ok. 10 min samochodem do wystawy. Minus to malo miejsca parkingowego przed hotelem i kiepsko z wyprowadzaniem psa. Niedaleko targow podobal mi sie hotel Karolina.
Mialam jeszcze namiary na hotel Paupio.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='meta']jesli chodzi o przelew- to ja na kowno przelewalam normalnie z banku na ich stronie powinien byc podany IBAN cod ale musisz miec kontio miedzynarodowe, ale uboczne koszty sa bardzo wysokie-ok 200 dodatkowych zl banki sobie prowizji biora, a oni i tak nie mieli zaznaczone ze zaplacilismy wiec to bez roznicy czy placisz wczesniej czy na wystawie. teraz bede placic na wystawie bo u nich nie jest tak jak w polsce, na wystawie placisz tyle samo co przelewem czyli nie oplaca sie placic wczesniej[/quote]

czyli ze nie ma roznicy moge i na wystawie zaplacic, ale ja sie boje ze na miejscu sie z nimi nie dogadam (słabo z angielskim :/)

Link to comment
Share on other sites

nie ma roznicy, wez kopie zgloszena, nie musisz nic mowic :) pokazujesz nazwisko, oni szukaja na liscie i placisz i dostajesz numerek :) nie przysylaja tez zadnego potwierdzenia do domu, wchodzisz na wysawe normalnie tylko ksiazeczke zdrowia sprawdzaja, a oni maja wszystko u siebie na liscie zapisane. generalnie dobra organizacja :) tylko zadzwon wczesniej i sie upewnij czy jestes przyjeta (mozna si edogadac po polsku zazwyczaj) bo na maile to rzadko odpowiadaja :/

tak samo jest z bisami, wszystko wiedza jaki pies ma wejsc i nie trzeba miec ze soba karty oceny zeby potwierdzic ze masz boba :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...