Jump to content
Dogomania

Wilno 15-16.12.2007 Litwa 2xCACIB


simbik

Recommended Posts

[quote name='meta']ooo!!!
Wprowadzilam was w blad, widocznie miedzynarodowki sobie zycza inaczej, bo ja bylam tylko na krajowkach
ale w wilnie TRZEBA PLACIC WCZESNIEJ PRZELEWEM!!!
na stronie jest podany cod, wlacasz pieniadze z kąta miedzynarodowego :)[/quote]


w marcu placilam jeszcze na wystawie:roll:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 260
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='meta']no ale w info wystawy zaznaczone jest -platnosc na wystawie 120euro za dwa psy np, a w pierwszym terminie byloby 55 euro wiec roznica jest znaczaca :/ tez jestem zdziwiona ale sie widac wycfanili[/quote]


faktycznie, teraz widze...a tak bylo fajnie:-(

Link to comment
Share on other sites

My własnie myślimy nad wyjazdem :) sędziów znamy ( na światówce byliśmy u jednego drudzy i ostatnio w Szczecinie również srebro u kolejnego sędziego wiec mamy dylemat ) w każdym razie bedziemy mieli dwa wolne miejsca ale dla małych piesków bo bedziemy zabierać dwa goldeny.
Ale wcale nie ułatwia Litwa teraz tych płatności , jak ktoś się czegoś dowie to czekamy na wiadomość jak to zrobić taniej :)

Link to comment
Share on other sites

My tez jedziemy:lol:,
zgloszenie juz wyslane, hotel zarezerwowany.
Wyslalysmy (2 osobki) w jedny mailu zgloszenie na 4 psy (2+2) i potwierdzenie wplaty z banku - jeden przelew. Mam nadziej ze nie bedzie problemu.
w sumie przelew na 180 euro :angryy:(oszczednosc jest oszalamiajaca 235 euro!!!!:diabloti:)
Oplata za przelew 80 PLN ( na okraglo 20 Euro) :loveu: czyli 40 PLN od osoby :evil_lol:
Teraz czekamy na potwierdzenie.
Hotelik tez jest nienajdrozszy za 3 noce pokoj 2 osobowy 129 euro bez doplaty za psy:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tecia']My tez jedziemy:lol:,
zgloszenie juz wyslane, hotel zarezerwowany.
Wyslalysmy (2 osobki) w jedny mailu zgloszenie na 4 psy (2+2) i potwierdzenie wplaty z banku - jeden przelew. Mam nadziej ze nie bedzie problemu.
w sumie przelew na 180 euro :angryy:(oszczednosc jest oszalamiajaca 235 euro!!!!:diabloti:)
Oplata za przelew 80 PLN ( na okraglo 20 Euro) :loveu: czyli 40 PLN od osoby :evil_lol:
Teraz czekamy na potwierdzenie.
Hotelik tez jest nienajdrozszy za 3 noce pokoj 2 osobowy 129 euro bez doplaty za psy:lol:[/quote]


a mozna wiedziec jaki to hotelik? znowu bede miala dylemat na marzec...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cenzo']a mozna wiedziec jaki to hotelik? znowu bede miala dylemat na marzec...[/quote]

Podaje link do hotelu

[URL]http://www.booking.com/hotel/lt/mikotel.html?aid=306623[/URL]

ja zawsze rezerwuje przez Booking i jestem bardzo zadowolona, nigdy nie ma problemow i maja w bazie naprawde duza ilosc hoteli o duzej rozpietosci cenowej:cool3:
Jak wrocimu podziele sie wrazeniami czy hotel grzchu wart:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zpr']Słuchajcie to w końcu jak to jest, można dokonać opłaty za zgłoszenie na wystawie czy nie?? :roll:[/quote]

Z tego co jest w ulotce informacyjnej mozna placic albo przelewem w dwoch terminach
1 termin do 20.09 opłata za pierwszego psa 2 X CACIB wynosi 55 Euro
2 termin do 30.10 opłata za pierwszego psa 2 x CACIB wynosi 95 Euro
i na wystawie opłata za 2 x CACIB to 120 Euro
Różnica jest więc kolosalna.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=2]Włos się jeży na głowie jak czytam wysokość opłat, które ponosicie za przelewy zagraniczne. Mnie przelew na Wilno kosztował 28 PLN. Trzeba znaleźć kogoś z kontem w BZ WBK, przelew SWIFT online i cała opłata to 19 + 9 PLN.
Pozdrawiam[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

A ja od nich właśnie dostałam maila:
Hello,
Organisations Commitee of the International Dog Show
"VILNIUS WINTER`2007" & ĄCHRISTMAS CUP`2007" ( 2007 12 15 &16),
accepts aplication of the dog :
.....

If you will pay till 31 of Oktober the price for the show will be 55+55 Euro.
PAYMENT AT THE SHOW - 120+120 EUR.

więc nie jest tak źle :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='meta']ja wyslalam zgloszenia mailem, czekam teraz az mi odpisza :roll:[/quote]

Czy ktos dostal juz jakies potwierdzenie choc mailem?

Ja juz zaplacilam a nie mam od nich zadnego potwierdzenie, zreszta wyglada ze poczty internetowej wogole nie otwieraja:(

Mam nadzieje ze zaczna dzialac:-)

Link to comment
Share on other sites

ja wyslalam zgloszenie we wtorek,ale bez rodowodow, wczoraj mi odpisali ze musze przyslac kopie rodowodow i potwierdzenia championatow bo inaczej psy zostana przesuniete do klasy otwartej (zglaszalam oba do mlodziezy) wiec chyba maja burdel. nie napisali nic czy mi przyjeli zglszenia bez tych rodowodow ale mam nadzieje ze tak bo dopiero za tydzien bede mogla je wyslac.


a tak na marginesie to potwierdzenie mozesz dostac tylko mailem albo jak sie dodzwonisz co graniczy z cudem zazwyczaj-gadaja po polsku- bo oni nie wysylaja listownie potwierdzenia jak u nas

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Czyli przelew można przesłać do końca października ? Dobrze rozumiem ?[/QUOTE]
Nam też tak odpisali, więc do końca października płacimy jak w pierwszym terminie.

Potwierdzeń zgłoszeń nie wysyłają, nam potwierdzili telefonicznie że psiaki zostały przyjęte.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='meta']ja wyslalam zgloszenie we wtorek,ale bez rodowodow, wczoraj mi odpisali ze musze przyslac kopie rodowodow i potwierdzenia championatow bo inaczej psy zostana przesuniete do klasy otwartej (zglaszalam oba do mlodziezy) wiec chyba maja burdel. nie napisali nic czy mi przyjeli zglszenia bez tych rodowodow ale mam nadzieje ze tak bo dopiero za tydzien bede mogla je wyslac.


a tak na marginesie to potwierdzenie mozesz dostac tylko mailem albo jak sie dodzwonisz co graniczy z cudem zazwyczaj-gadaja po polsku- bo oni nie wysylaja listownie potwierdzenia jak u nas[/quote]
Litwini z miedzynarodowek potwierdzenia wysylaja jakies 1-2 tygodnie przez wystawa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tecia']Widac nie tylko ja nie mam potwierdzenie:-)
Zastanawiam się czy przesyłać jeszcze raz czy poprostu czekac. Wysłałam na adres:[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL].[/QUOTE]

Ja dostałam dzień później mail z potwierdzeniem przyjęcia psa i rzeczywiście z informacją, że opłatę należy wnieść do końca października. Papierowe potwierdzenia Wilno jak najbardziej wysyła, na zeszłoroczne grudniowe dostałam je bardzo wcześnie, a na marcowe po wystawie :eviltong:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...