Jump to content
Dogomania

Frodo pojechał do nowego domu!!!! Trzymajcie kciuki!


Xibalba

Recommended Posts

Kasiu miałam dziś wyslac polecony

 z niespodzianeczkami

na bazarus dla Frodzia

 ale tak jestem umeczona

 ze jutro dop przed pracka wysle

 pozdrawiam i spokojnej nocki wszystkim

 dziekuje cudnie i ja

Ciociu, nie przejmuj się niczym :calus:  ja też dzisiaj padam a teraz jeszcze biorę się za sprzątanie ;) Ja też życzę dobrej nocy :) Do jutra!

Link to comment
Share on other sites

Może właśnie trochę tak jakoś mało magicznie jest, stąd i cudów brak :) ale trzeba wierzyć, że się odmieni na lepsze i Rudzik też znajdzie swojego człowieka :) A możesz mi Ciociu podesłaś link do wątku z Rudzikiem? Bo tyle tych psinek, że nie nadążam czasem...A co do śniegu, to ja akurat lubię jego brak i za mrozem też nie tęsknię...zawsze myślę wtedy o biedakach przykutych łańcuchami i innych..i aż się boję kiedy zrobi się naprawdę zimowo...

 

Ja prowadzę wątek zbiorczy - bezdomniaki makowskie. Czasami, któryś z tych bezdomniaków, zostaje moim tymczasem, lub w inny sposób, uda się nam  jemu pomóc.

Rudzik jest jednym z nich. Mieszka pod balkonem (teraz ma tam nawet budkę) i jest karmiony przez dobrych ludzi. Ja ( z pomocą Ziutki, kejciu i Mattilu), go ogłaszam. Wspaniały tekst do ogłoszeń, napisała MarysiaO.

Niestety, jak dotąd, nikt go nie pokochał :(.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ja prowadzę wątek zbiorczy - bezdomniaki makowskie. Czasami, któryś z tych bezdomniaków, zostaje moim tymczasem, lub w inny sposób, uda się nam  jemu pomóc.

Rudzik jest jednym z nich. Mieszka pod balkonem (teraz ma tam nawet budkę) i jest karmiony przez dobrych ludzi. Ja ( z pomocą Ziutki, kejciu i Mattilu), go ogłaszam. Wspaniały tekst do ogłoszeń, napisała MarysiaO.

Niestety, jak dotąd, nikt go nie pokochał :(.

Dzięki! Zapisałam wątek i będę czytać, choć do historii Rudzika jeszcze nie dotarłam. Dużo się już uzbierało tych historii, dużo robisz więc i wątek obszerny :) Czyli Maków Maz. to Radysy? Jeśli tak to nieciekawie :(

Link to comment
Share on other sites

Witam się i ja:D Niestety magii Świąt brak, ale zamieszanie świąteczne wielkie... Jestem w szoku jak patrzę w sklepie ilu ludzi robi zakupy, korki, kolejki, w pracy nie ma nawet kiedy usiąść i zjeść bo ciągle ktoś i coś:(

 

W święta siądę do ogłoszeń bo nawet Muszkę niestety zaniedbałam i nie zrobiłam jej nowych:(

 

Mam nadzieję, że Nowy Rok będzie lepszy... nie dla siebie mam nadzieję, ale dla tych wszystkich naszych bezdomniaków... zawsze tak sobie mówię, że skoro psiaki bezdomne są niby niczyje tzn. że są nasze, nas wszystkich... :) Więc na Nowy Rok naszym wszystkim nowych domków!:)

 

Zgubiłam link do bazarku :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Niestety, od 2014 roku - tak :(. Poprzednio, było Kruszewo, ale Radysy przejmują wszystko, stosując najniższe ceny.

Na szczęście, udaje nam się chociaż część tych bezdomniaków "zagospodarować", ale nie ma możliwości, żeby pomóc wszystkim :(.

To rzeczywiście przykra sytuacja, bo o Radysach słyszałam same złe rzeczy :( my też niestety w świętokrzyskim mamy problem, wprawdzie niektóre gminy mają podpisane umowy z obiektami, które są sprawdzone, wiadomo co się z psami dzieje, jakie są warunki i gdzie jest jakaś kontrola, ale niektóre gminy mają umowy z hyclem, który wprawdzie zgarnia psy, ale co się z nimi potem dzieje to nie wiadomo :( i gdy wiadomo, że gmina ma z nim umowę, to po prostu co bardziej świadomy człowiek nie zgłasza psa do gminy bo po prostu można zwierzakowi jeszcze bardziej zaszkodzić. Ogólnie to temat rzeka :( jedynym sposobem jest albo eliminacja takich kombinatorów z rynku a co do placówek takich jak Radysy to kontrole, skargi i w ogóle wszelkie formy nacisku zmierzające do poprawy warunków i większej kontroli i albo coś się poprawi, albo tak uprzykrzyć życie gminie i urzędnikom, że sami zrezygnują z tego miejsca. Wiem, że to brzmi idealistycznie....pomaganie psiakom na bieżąco to wspaniała postawa i wielka rzecz, ale niestety to nie załatwia problemu w dalszej perspektywie. Trzymam kciuki, oby coś się zmieniło na lepsze.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Witam się i ja:D Niestety magii Świąt brak, ale zamieszanie świąteczne wielkie... Jestem w szoku jak patrzę w sklepie ilu ludzi robi zakupy, korki, kolejki, w pracy nie ma nawet kiedy usiąść i zjeść bo ciągle ktoś i coś :(

 

W święta siądę do ogłoszeń bo nawet Muszkę niestety zaniedbałam i nie zrobiłam jej nowych:(

 

Mam nadzieję, że Nowy Rok będzie lepszy... nie dla siebie mam nadzieję, ale dla tych wszystkich naszych bezdomniaków... zawsze tak sobie mówię, że skoro psiaki bezdomne są niby niczyje tzn. że są nasze, nas wszystkich... :) Więc na Nowy Rok naszym wszystkim nowych domków! :)

 

Zgubiłam link do bazarku :D

Taka magia jakie społeczeństwo ;) konsumpcja, zakupy, bieganina, jakby żyło się tylko w święta a nie przez cały rok ;)

 

Ja też mam nadzieję, że w końcu nasze psinki znajdą domy, i to najlepsze pod słońcem! Życzę tego wszytkim naszym psiakom :)

 

Tobie Ciociu i wszystkim Dogomaniakom też wszystkiego najlepszego na święta i na cały Nowy Rok!

Link to comment
Share on other sites

Nowych Domkow

Cudownych

Kochajacych Serecm Calem

 Wszystkim Naszym Braciom

 Kasiu dziś wyslalm polecony

 ale nie dotrze na jutro

 poniedzialeczek będzie

pozdrawiam

 a Frodziaczkowi wielkie buziole

znow mi nic nie działa ter w kompie....

Dziękuję Ciociu za życzenia :) Tobie również ślę najlepsze życzenia ode mnie i od Frodzia :calus: Oby następny Rok był dla nas i dla naszych Braci Mniejszych nie gorszy a tylko lepszy! Dziękuję za wsparcie i pomoc w imieniu moim i psinki :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Wesołych Świąt i wszystkiego dobrego w Nowym Roku 2015 wszystkim swoim fanom, Dogomaniakom i ludziom kochającym zwierzęta życzy Frodo!

 

Wczoraj dzwoniłam do hoteliku, Frodo ma się bardzo dobrze. Psinka zachowuje się absolutnie normalnie, żadnych niepokojących objawów nie zauważono. Doszliśmy do wniosku, że ta jednorazowa reakcja mogła być spowodowana tym, że Frodzia coś bolało albo po prostu nie miał ochoty na głaski akurat wtedy i w tym miejscu :) przecież nam ludziom też nie zawsze wszystko się podoba, tylko że my umiemy mówić, a psiak? Cóż musi sobie radzić. My uważamy, że można chyba nawet zapomnieć o tym, że Frodo warknął i pokazał zęby wtedy, jeśli wszystko inne w zachowaniu psa nie daje powodu do niepokoju. Pozostaje nam wierzyć, że znajdzie się dla Frodo dobry dom. Tego psa tyle razy zawiódł człowiek, że teraz musi być tylko lepiej :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Froduś.....I do Ciebie uśmiechnie się los,a święta przyniosą dobrą nowinę....

Kochany piesku-wszyscy wierzymy,że teraz już będzie lepiej-no bo gorzej już było prawda?

Szczęśliwych Świąt skarbie!

Ela

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Taka magia jakie społeczeństwo ;) konsumpcja, zakupy, bieganina, jakby żyło się tylko w święta a nie przez cały rok ;)

 

Ja też mam nadzieję, że w końcu nasze psinki znajdą domy, i to najlepsze pod słońcem! Życzę tego wszytkim naszym psiakom :)

 

Tobie Ciociu i wszystkim Dogomaniakom też wszystkiego najlepszego na święta i na cały Nowy Rok!

Bardzo Cioteczko dziękuję za życzenia:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Froduś.....I do Ciebie uśmiechnie się los,a święta przyniosą dobrą nowinę....

Kochany piesku-wszyscy wierzymy,że teraz już będzie lepiej-no bo gorzej już było prawda?

Szczęśliwych Świąt skarbie!

Ela

Nie może być inaczej, będzie tylko lepiej :) Wszystkiego dobrego Cioci życzymy wraz z Frodem w Nowym Roku :calus:

Link to comment
Share on other sites

Witam Froda poświątecznie :)

Witamy również i dziękujemy za odwiedziny :) Jeśli nic się nie zmieni to w najbliższych dniach planuję odwiedzić Frodo w hoteliku :) pojawią się więc wieści z pierwszej ręki :) przed świętami, pojawiły się ogłoszenia Frodo na Małopolskę z bazarku ogłosz. Juldan :) a teraz poszły w świat ogłoszenia na Śląsk, z ogromną nadzieją i wiarą, że coś się w końcu ruszy jeśli nie teraz to na pewno po Nowym Roku. 

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj dotarła dla Frodzia paczka od Cioci Ewy :loveu: z pięknymi rzeczami na bazarek :) ŚLICZNIE DZIĘKUJEMY! Gdy tylko zamknę obecny bazarek zabiorę się za następny! I również bardzo mocno i pięknie dziękuję Cioteczce za cudowne karteczki z życzeniami i zakładeczkę! Bardzo miło mi się zrobiło i cieplej na sercu :) Jeszcze raz OGROMNE DZIĘKI !

Link to comment
Share on other sites

Na zdrowie ciociu

 i Frodziaczkow na szczęście mikoaj06sz6.gif

 wyczaruj bazarusio

pozdrawiam i dziekuje za cudne mydeleczko ...

 a ja ...myslalm najpierwej ze to galaretunia jakas i moja psipsia liznela z jednej strony

 a wiec ja za nia ....ugryzłam z drugiej

 strony

 no tak ....

 tak to czasem trzeba wsyckiego pięknego sprobowac hihi ....

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Na zdrowie ciociu

 i Frodziaczkow na szczęście mikoaj06sz6.gif

 wyczaruj bazarusio

pozdrawiam i dziekuje za cudne mydeleczko ...

 a ja ...myslalm najpierwej ze to galaretunia jakas i moja psipsia liznela z jednej strony

 a wiec ja za nia ....ugryzłam z drugiej

 strony

 no tak ....

 tak to czasem trzeba wsyckiego pięknego sprobowac hihi ....

Haha ale numer z tym mydłem ;) cóż, rzeczywiście truskawkowy zapach mógł zmylić zmysły. Z tym mydełkiem wiąże się pewna psiowa historia. Otóż, kiedyś trochę próbowałam pomóc jednemu psiemu dziadeczkowi i w pewnym sensie też dziewczynie, która go uratowała. W ramach podziękowania zostałam zaproszona na warsztaty robienia mydełek, i taki był ich owoc :) sama zrobiłam mydełko i takie samo sprawdziłam na własnej skórze....mam taki cichy plan żeby kiedyś pobawić się w robienie takich mydełek w domu, ale jak znam życie to skończy się na słomianym zapale. Żałuję, że więcej nie miałam, ale choć to jedno niech zmysły ucieszy :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...