Jump to content
Dogomania

Frodo pojechał do nowego domu!!!! Trzymajcie kciuki!


Xibalba

Recommended Posts

FRODO POJECHAŁ DO DOMU!!! 

Jutro zadzwonię do nowych opiekunów, zapytam co i jak, poproszę też o zdjęcia......... i znowu nerwy, co usłyszę..................ale mam nadzieję, że jednak to czekanie miało sens. Może tak musiało być.....może to jest właśnie ten DOM....piszę wciąż z taką trochę niepewnością, bo już mnie życie nauczyło, że różnie bywało, nawet z tymi najlepiej zapowiadającymi się domami. Po prostu potrzebny jest czas.......a ja wciąż nie mogę uwierzyć..............wciąż do mnie nie dociera..........................

Jeszcze tydzień temu o tej porze nikt go nie chciał....a w niedzielę do hoteliku przyjechała pani i wypatrzyła Frodka..............

Trzymajcie moooooooooooocno kciuki!!! 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

22 minut temu, RudyKas napisał:

O mamoooooo,aż mam ciarki wszędzie!!!!!

Pewnie że trzymam kciuki!!!!!!!!!

Dzięki Kasia za dobrą energię, bardzo nam się przyda! 

 

Tak w ogóle tak sobie dziś uświadomiłam, że właśnie dzisiaj minęło równe 17 miesięcy kiedy Frodo był w hoteliku i właśnie dzisiaj został zabrany. Trafił tam 23.11.2014. I dzisiaj też minął termin zapłaty za kolejny miesiąc. Mam jednak nadzieję, że ten minus już się nie powiększy i jakoś się z nim uporam. 

Najważniejsze jednak, żeby Frodo odnalazł się w swojej nowej rodzinie i żeby oni też go zaakceptowali. I żeby był z nimi szczęśliwy a oni z nim. 

Będę pisać na bieżąco. Dziękuję 177.gif

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

103899175_21.gif  Frodzinku kokany o matko jedynooo

 trzymam sciskam mocniutenko serduchem za zycie nowe

 serdecznie ogromnie sciskam

i modlimy aby sie wszystko spelnilo najlepsze

Kasienko  ulga w sercu Twoim bedzie ulga wielka

 niechaj sie ulozy  najlepiej dla Frodzinka

niechaj kochaja mocno  sercem calem                            ac92bc3046994607f3da02b54e4a4415.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dzięki Ewuniu! Oby się wszystko ułożyło, biedny Frodo dość się wyczekał, a ja wciąż z żalem w sercu, że najchętniej bym go zabrała do siebie, ale nie ma jak i gdzie a domu też nie ma na horyzoncie. Może w końcu los się odmieni................choć zawsze aż boję się pisać takie rzeczy. Dlatego proszę Ewuniu, ślij dobre myśli, bardzo ich potrzebujemy :)

Link to comment
Share on other sites

Sle calunki czas i bede slac diddl-bolle-sapone.jpg

 choc krucho juz  u mnie zdrwoie ..ale ale  u naszej skarbuni duzo lepiej poprawilo i dzis miala wyjmowane wenflonki  boc juz wrosly prawie , koszmnar powoli odchodzi narazie ech ... Kasienko ja potwornie umeczona potwornie , ale musze sie dzwignac musze i sil pomalu nabierac

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Nadziejka napisał:

Sle calunki czas i bede slac diddl-bolle-sapone.jpg

 choc krucho juz  u mnie zdrwoie ..ale ale  u naszej skarbuni duzo lepiej poprawilo i dzis miala wyjmowane wenflonki  boc juz wrosly prawie , koszmnar powoli odchodzi narazie ech ... Kasienko ja potwornie umeczona potwornie , ale musze sie dzwignac musze i sil pomalu nabierac

 

Ewuniu, mam nadzieję, że z Twoją psinką będzie coraz lepiej, ma taką opiekę i tyle kochających serc wokół, że musi być dobrze. Ty Ewuniu musisz też myśleć o sobie i zadbać o zdrowie, bo tak jak już pisałam, jest dużo osób wokół, Twój syn i najbliżsi, ale też my tutaj na dogo, które martwią się o Ciebie i życzą Ci wszystkiego co najlepsze. Przesyłam ciepłe myśli, duuuuuużo zdrówka!

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, jolantina napisał:

Ale wiadomości!!!!!! Frodo doczekał się domu!

Trzymam kciuki mocno, mocno!

Dzięki Jolu! Bardzo nam się przyda kciukanie, wiadomo początek jest trudny i dla psiaka i nowej rodziny. Oby się udało wszystko.....:)

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Xibalba napisał:

Dzięki Kasia za dobrą energię, bardzo nam się przyda! 

 

Tak w ogóle tak sobie dziś uświadomiłam, że właśnie dzisiaj minęło równe 17 miesięcy kiedy Frodo był w hoteliku i właśnie dzisiaj został zabrany. Trafił tam 23.11.2014. I dzisiaj też minął termin zapłaty za kolejny miesiąc. Mam jednak nadzieję, że ten minus już się nie powiększy i jakoś się z nim uporam. 

Najważniejsze jednak, żeby Frodo odnalazł się w swojej nowej rodzinie i żeby oni też go zaakceptowali. I żeby był z nimi szczęśliwy a oni z nim. 

Będę pisać na bieżąco. Dziękuję 177.gif

Czekaj,bo nie do końca zrozumiałam... za nowy miesiąc już nie trzeba było zapłacić i minus to te trzydzieści-kilka złotych, tak?

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, konfirm31 napisał:

Cudowna wiadomość o poranku :) Frodo, powodzenia chłopaku! Długo czekałeś na ten swój domek i - wreszcie jest! Kasiu - będzie dobrze. Wierzę w to :)

Dzięki Krysiu, mam nadzieję że to ten DOM i że wszystko będzie dobrze. Będę pisać na bieżąco. 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, RudyKas napisał:

Czekaj,bo nie do końca zrozumiałam... za nowy miesiąc już nie trzeba było zapłacić i minus to te trzydzieści-kilka złotych, tak?

Kasia, termin zapłaty jest na koniec miesiąca liczonego jako miesiąc pobytu, akurat 23 kwietnia czyli wczoraj minął kolejny miesiąc pobytu tj. od 24.03 do 23.04 i za ten okres muszę jeszcze zapłacić, plus -34 zł brakujące do zapłaty za poprzedni miesiąc, ale już postanowiłam, że dołożę 34 zł i zapłacę za okres 24.02 do 23.03 i wtedy zostanie już tylko ten ostatni miesiąc. Zrobiłam aktualizację rozliczenia. Oby tylko wszystko dobrze się ułożyło, to z tym 300 zł jakoś się uporam wcześniej czy później. Dzięki Kasia! :)

Link to comment
Share on other sites

Napiszę krótko: dzwoniłam i odpukać, pani mówiła, że wszystko dobrze. Oby tak dalej. Jutro napiszę więcej, bo goni mnie termin i trzeba przysiąść :( 

PS Wciąż to do mnie nie dociera...............ale może taki stoicki spokój jest lepszy....

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, RudyKas napisał:

Ok, teraz zrozumiałam. No to najwyżej zrobię jeszcze jeden bazarek żeby usunąć długi! 

Nic się nie martw, nie zostaniesz z tym sama!

Dzięki Kasia, Ty już i tak bardzo dużo nam pomogłaś i nie śmiałabym prosić o pomoc....Ale naprawdę doceniam, że ją oferujesz :) 

Żeby tylko ten Frodziak został już w tym domu...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

No to napiszę odrobinę więcej, jeśli chodzi o rodzinę, to tak jak już pisałam są to prawdziwe zwierzoluby. Dzwoniłam wczoraj do pani, mówiła, że Frodo ładnie zniósł drogę, mimo że to tylko 60 km. Na spacerach trochę ciągnie, ale ja myślę, że to kwestia przyzwyczajenia, w hoteliku na ogół podczas spacerów biegał luzem. Frodo mieszka w domu, ma swoje posłanie, kiedy dzwoniłam właśnie spał. Pani mówiła, że póki co reaguje mocno na drzwi, za każdym razem gdy się otwierają, najchętniej wychodziłby na dwór. Pani słusznie stwierdziła, że psiak musi się przyzwyczaić. Choć razem doszłyśmy do wniosku, że po jednym dniu trudno coś więcej powiedzieć na temat zachowania psa w nowym otoczeniu, to pani powiedziała cytując "Frodo się przyzwyczai i będzie dobrze". Cóż.....ja po prostu też mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze, choć wolę zachować stoicki spokój. Poprosiłam o zdjęcia z nowego domu, musimy też jeszcze kilka formalności uzupełnić i po prostu, pozostaje mi wierzyć, że właśnie w tym domu Frodo będzie szczęśliwy. 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

melduje ze z mojego bazarku polecialo dla frodzia 95 zl prosze o potwierzenie otrzymanej kwoty na watku

 

 

zakonczony rozliczam :-)Dla czarnej damy Karmen,i dwoch kawalerow Krabcia i Frodzia do.15.04.2016

milagros19853201
Przez milagros19853201 na Bazarek, 21 marzec
Witam na moim bazarku BAZAREK BEDZIE MIAL 3 BENEFICJENTOW Sunie z tego watku )50 %) oraz 25 % na psiaka z tego watku i 25 % na bohatera tego watkU: ZASADY...
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
  • 383 odpowiedzi
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...