Jump to content
Dogomania

Frodo pojechał do nowego domu!!!! Trzymajcie kciuki!


Xibalba

Recommended Posts

Witamy wszystkich serdecznie wraz z Frodem :) Baaardzo ogromnie dziękuję, że zaglądacie do nas, zwłaszcza, że mnie ostatnio tak tutaj mało, co nie znaczy oczywiście, że nie monitoruję sytuacji :) A sytuacja wygląda tak, że na razie nic w sprawie potencjalnego domku się nie wyjaśniło, tzn. póki co pani nie zdecydowała się na żadnego nowego psa, co oczywiście nie oznacza, że za jakiś czas coś się nie zmieni, ale ustaliliśmy z p. Arturem, że należy wznowić intensywne ogłaszanie Frodo,  niestety niby w wakacje ludzie chętniej pozbywają się psiaków niż je adoptują, ale nie można z góry zakładać, że to reguła, więc trzeba próbować.

Zatem, trzymanie kciuków nadal bardzo potrzebne :) 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Do kciukania dołączcie imiennika - też Frodo ,też szuka domu,grożą mu Radysy

 

11407013_424133717759682_367001644082214

Ale cuuuudo. Zgłosiły się jakieś domy? Jeśli psinek ma jakieś ogłoszenia to poproszę o link to sobie pobiorę tekst i zdjęcia do ogłoszeń. Taki pięknioch na pewno szybko znajdzie dobry dom. 

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Cioteczkom za odwiedziny. A Dogomania znowu szaleje w najlepsze. Nie zna człowiek dnia ani godziny kiedy się powtórzy scenariusz z lata. Mam nadzieję, że to tylko moje czarnowidztwo i na nim się skończy. Dobrze, że próbują coś ulepszyć na forum, ale nie za wszelką cenę. 

Link to comment
Share on other sites

Witam u Froda :).

Ja teraz jestem najczęściej na działce, gdzie nie mam netu, a jak jestem w domu, to nie mam dogo. I tak - na zmianę......

I tak powinno być, że na działce nie ma neta. Małe przerwy w dostawie nie zaszkodzą a nawet przeciwnie :) Zwłaszcza, że jeśli nie teraz to kiedy cieszyć się naturą. 

Pozdrawiamy :) 

Link to comment
Share on other sites

Ponieważ zbliża się termin zapłaty za kolejny miesiąc hotelikowania Frodka, chciałabym zaprosić na szybki bazarek cegiełkowy. 

Może uda się zebrać choć troszkę, bo wyjątkowo ciężko mi będzie zapłacić całość z własnej kieszeni. 

Ale nie poddajemy się i zapraszamy po piątaki: 

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/147474-daj-pi%C4%85taka-na-frodziaka-bazarek-cegie%C5%82kowy-na-hotelik-dla-frodo-do-3006/

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Bieda z tym Frodziakiem kochanym psiakiem..Zasiedziałeś się bracie w hotelu...

Możesz mi przesłać numer konta?,,Małe co nieco,,wpłacimy..

Taki ładny psiak i tyle siedzi biedak...

-----------------------------------

Frodo-wujek poszedł i wpłacił n/cegiełkę....

Trzymaj się chłopaku-jesteś cudny znajdziesz dom.

W/E/R

Link to comment
Share on other sites

Bieda z tym Frodziakiem kochanym psiakiem..Zasiedziałeś się bracie w hotelu...

Możesz mi przesłać numer konta?,,Małe co nieco,,wpłacimy..

Taki ładny psiak i tyle siedzi biedak...

W/E/R

No niestety :( wierzyłam, że dom pojawi się może wiosną, teraz pozostaje nam wierzyć, że może latem odmieni się los Frodo...choć jak bywa latem z psiakami, wszyscy wiemy :( 

Dziękuję Elu za chęć pomocy :) Wysyłam PW 

Link to comment
Share on other sites

Też zagladam,kiedy widzę nowy wpis Kasi myslę...a może,....a nuż ????

No niestety, nie mam żadnych informacji z hoteliku więc pewnie nikt nie dzwonił choć odświeżyłam w tym tyg. kilka razy ogłoszenia na kilku portalach na kilka województw. Niestety na olx wyrzuciło mi wszystkie ogłoszenia, zostało mi tylko jedno na KRK, wyróżniłam na miesiąc http://olx.pl/oferta/radosc-i-usmiech-w-jednym-CID103-ID9IUtz.html to nowe ogłoszenie zrobiłam jakieś 2 miesiące temu i stale odświeżam, statystyki: 329 wyświetleń i 11 pobrań tel., tylko z tych pobrań nic nie wynikło niestety :( Może zmasowany atak nowych ogłoszeń coś zmieni, tylko muszę może jakiś tekst nowy ułożyć, tylko pomysłów brak, biorąc pod uwagę, że mam już chyba z sześć wariantów. Wszelkie pomysły mile widziane :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Ciekawe w czym tkwi problem,że taki ładny pies,bystry(tylko ślepy tego nie widzi)siedzi tyle czasu w hotelu?Z czego to wynika,że utknął?

Fachowa sesja zdjęciowa by się przydała,bo ludzie to wzrokowcy są...

E/W/R

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...