Jump to content
Dogomania

Bieta czyli Zunia - już we własnym domu!


Nette

Recommended Posts

Witam się na wątku Bietki :) Bardzo proszę o przesłanie na pw numeru konta suni bo mam dla niej parę groszy z bazarku (http://www.dogomania.com/forum/topic/144653-%C5%9Bwi%C4%85teczny-konkurs-fotograficzny-zako%C5%84czony-rozliczam/) przekazanych przez Alla Chrzanowska :)

 

Numer konta dostałam, przelew zrobiony :) Jak kasa dotrze to poproszę o potwierdzenie na bazarku (link powyżej).

Link to comment
Share on other sites

Doszła wpłata z bazarku Marysi O. - 25,35 zł, tym samym Bietka ma zapewniony hotel na kolejne dwa miesiące :)

Dziękuję jeszcze raz :)

 

Ponieważ dopiero parę dni temu dostałam ostatnią, mocno spóźnioną wpłatę z tego bazarku to przed chwilą przelałam brakującą kwotę dla Bietki - 2,25zł ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dziekuję, Allo, za zdjęcia :) Bietka jest suuuper :) Smutno mi, że taki proludzki, miły, bezproblemowy pies ciagle nie ma domu :( Ona jest naprawdę bardzo fajna, ale dla większości ludzi jest skreślona - "bo stara" :( Ona, która całe prawie zycie była bezdomna, najbardziej zasługuje na godną starość.

W każdym razie Bietka na pociechę będzie miała najbardziej wypasioną obroże p/pchelną na rynku :P I już! (Koszt - 96 zł odliczam z bilansu na pierwszej stronie).

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...