Jump to content
Dogomania

Sznaucerek Mondy i reszta naszej kochanej bandy


Kate1205

Recommended Posts

Byłam wczoraj z mondim na badaniach i rtg. Rtg wykazało że serduszko jest duże ale jeszcze się mieści w granicach normy, trochę ma arytmie. Mondy to się zrobił taki kanapowiec że jak go z kolega wypuszcze na dwór a za chwilę po coś otworze drzwi to się pcha do domu biegiem bo zimno :-)
Jest wesołym, ruchliwym psem i uwielbia samochodem jeździć

Link to comment
Share on other sites

Jak braliśmy Mondiego, to myśleliśmy, zę on ma charakter bardziej labradora (czyli podobny do doriego), a tu jak się w domu rozruszał to sznaucer pełną gębą :smile: Móiwmy, ze mamy mini olbrzyma, ale oprócz krótkich łapek to wszystko ma z olbrzyma i bardzo nam przypomina naszego olbrzyma Shibaha, którego już niestety z nami dawno nie ma :-( Muszę tylko popracować nad nim, aby tyle nie szczekał-bo potrafi nawet i godzinę szczekać, jak Piotr po spacerach z psami, zamiast wrócić do domu, to nie chce się rozbierać tylko od razu idzie do kotłowni i wstawia samochody, a Mondy przeżyć tego nie może, jak jego Pan mógł gdzieś pójść bez niego, więc się wydziera, aż Piotr wróci- a muszę powiedzieć, że szczek ma potężny..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Długo mnie nie było bo w szpitalu byłam, więc nadrobię powolutku.
Z labkiem są kumple, tylko labek ubolewa bo mondy nie chce się z nim bawic. Mondy to taki mini olbrzym-wydaje mu się, że jest mini, bo jak siądę na fotelu to już jest na kolanach.

Jak na fb zrobić psiakowi bezdomnemu ogłoszenie? u nas po osiedlu blaka się mix bigla, suczka-taka fajna, ale ja już nie mogę wziąć nawet na DT, bo nie mam gdzie. Może znacie kogoś kto by chciał taki mix?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Sznaucerek Mondy rozrabiaka, wariuje czasami i tak jak w tamtym tygodniu sciagnal z konca kuchenki stos talerzy i rozbil+siku, wczoraj zniszczyl drzwi w jadalni doszczetnie, plus drewniana bramke do kuchni--bramka byla twarda wiec na drewnie krew+siku+pilot od nowego telewizora. No.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...