Jump to content
Dogomania

Kraków Pongo odwiązany z lańcucha już w nowym domu są foty


AgaG

Recommended Posts

  • Replies 133
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='black_sheep']Zrobiłam aukcje, jakby co fotki zmienie. Zrobiłam teraz, bo miałam czas, jutro nie zabardzo już
[URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=218798364[/URL][/quote]

[COLOR=Red][SIZE=4]Wielkie dzięki BLACK_SHEEP:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Kochane dziewczyny!
Jaki Pongo jest piękny! Mój adoptowany w czerwcu Krystian ma szczęście,że Pongo nie pojawił się wcześniej,bo wahałabym się,którego wybrać.Może znaleźć nową formę poszukiwania domków-taki rodzaj akwizycji?
Jako przykład zagrożenia spowodowanego brakiem psa /zwłaszcza w domkach z ogródkiem/ należałoby przypominać historię faceta z os.Kliny
tego co mu ukradli 1 milion zł?
Kochany Pongo skacz po domek!!

Link to comment
Share on other sites

Black_sheep zaraz wyślę Ci na maila nowe foty Ponga do wstawienia, jak chwilkę znajdziesz. Bratowa podłamana... bo nie może go zatrzymać, mają wielką sunię, kota i dwójkę dzieci. Trzeba by zrobić plakaciorki. Kto pomoże?

Link to comment
Share on other sites

Black-sheep wielkie dzięki:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: jeje jeju bratowa do mnie wydzwania, żebym mu znlazła dom, a ja miałam telefony tylko o małe pieseczki...i co się dało to wykorzystałam...:cool1:

Link to comment
Share on other sites

kto może wykonać plakat do pobrania z namiarami na mnie? są na allegro, do którego link black-sheep tu zmiaściła. I wstawić wszedzie gdzie się da jego ogłoszenia? Błagam, bo liczba psów, którymi sie zajmuje jestnaprawdę obecnie spora:placz: :placz: :placz:

Link to comment
Share on other sites

Pongo nadal nie ma ogłoszeń na stronach psich , a ja nie daję rady się tym zająć, zbyt duzo psów na opiece..:placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='black_sheep']Aga moze chcesz bannerek? Tylko z jakim napisem[/quote] Black_sheep wszystko potrzebne. Dzięki:loveu: Pies się tam przyzwyczaja, a nie moze zostać...ja mam na tymczasie chorego Kajtka i swoje trzy psy i niestety niewiele mam czasu na cokolwiek:placz: :placz:

bardzo potrzbne są paros ogloszenia w necie. dzieki, że się tym zajmiesz :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...