Jump to content
Dogomania

Sparaliżowany Milordzik w domku tymczasowym!!!!


neverend

Recommended Posts

Trochę nie jestem w temacie (czytałam link, ale i tak nie bardzo rozumiem). Trwa jakaś "wojna" między Arką a Pajunią, tak?Milord jest w Niemczech i z tego co widzimy, to żadna krzywda mu się nie dzieje, wręcz przeciwnie, ma sie coraz lepiej. To chyba dobrze, że są ludzie, którzy fatygują się żeby psy wozić tak daleko i im pomagać.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 872
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='marola']Trochę nie jestem w temacie (czytałam link, ale i tak nie bardzo rozumiem). Trwa jakaś "wojna" między Arką a Pajunią, tak?Milord jest w Niemczech i z tego co widzimy, to żadna krzywda mu się nie dzieje, wręcz przeciwnie, ma sie coraz lepiej. To chyba dobrze, że są ludzie, którzy fatygują się żeby psy wozić tak daleko i im pomagać.[/quote],

przeczytaj pierwszą stronę...tam jest wyjaśnione...
Milord jest na tymczasie...dzięki Pajuni, którą bezpodstawnie oskarża Arka...o szczerze powiedziawszy "niewiadomo co"...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marola']Wątek Milorda śledzę już od paru miesięcy.Nie wiem tylko o co chodzi miedzy pajunią a Arką, ale chyba niky\t dokońca nie wie, tak?[/quote]

Proste

ARKA złożyła donos na to, że Pajunia wozi psy do Niemiec i w związku z tym Pajunia ma nieprzyjemności.
Postanowiła więc psów więcej nie wozić. Należy jednak pamiętać, że w DT w Starogardzie jest ich około 40 czekających na adopcje niemieckie...a teraz być może wrócą do schronów na niechybną smierć ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga_Mazury']Proste

ARKA złożyła donos na to, że Pajunia wozi psy do Niemiec i w związku z tym Pajunia ma nieprzyjemności.
Postanowiła więc psów więcej nie wozić. Należy jednak pamiętać, że w DT w Starogardzie jest ich około 40 czekających na adopcje niemieckie...a teraz być może wrócą do schronów na niechybną smierć ...[/quote]

Dogomaniaczki powinny sobie pomagać , a nie utrudniać. Przecież tu chodzi o dobro psów, często o ich życie. A nie o rywalizację, zawiść czy cos tam co kierowało Arką i skłoniło do donosu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marola']Dogomaniaczki powinny sobie pomagać , a nie utrudniać. Przecież tu chodzi o dobro psów, często o ich życie. A nie o rywalizację, zawiść czy cos tam co kierowało Arką i skłoniło do donosu.[/quote]

dlatego własnie powstał owy wątek...

Link to comment
Share on other sites

Szczerze Wam powiem,że o tej Arce to już parę razy słyszałam,a chciałam zwrócić uwagę na to,że na dogomanii jestem dopiero od maja.
Jest to osoba,która robi wiele zamieszania.Zawsze ma dużo do powiedzenia i nic dobrego z tego nie wynika!!!!!
Arka -co zrobiłaś mądrego?
Teraz przez Ciebie może cierpieć wiele psów:angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='marola']A czy Milo musi zmienić miejsce zamieszkania?[/quote]

Według mnie, Milord jest w domku tymczasowym, ale ma w nim zagwarantowane miejsce do czasu znalezienie docelowego. Od samego początku taki był jego status.
Od siebie dodam, że nie podejrzewam, aby ostatnie "zawirowania" na linii Pajunia - XXXX, miały w tym względzie jakieś znaczenie. Chyba, że...
>Pajunia, popraw mnie jeśli się mylę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...