Jump to content
Dogomania

Kącik koniarzy


Mi.

Masz swojego konia?  

186 members have voted

  1. 1. Masz swojego konia?

    • Mam :)
    • Niestety nie mam
    • Na razie nie mam, ale sądze, że już niedługo czterokopytny zagości w moim domu :)
    • Mam, ale chyba niedlugo będziemy musieli się rozstać...
    • Nie mam i mieć nie będe


Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='*luthien*']

[B]Visenna, fajny konio. Bardzo potezny:D hehe, a ty taka malutka sie na nim wydajesz:)[/B][/QUOTE]
Ano kawa konia z niego, ale nie był jeszcze największy w stajni :)
Piszę był,bo dwa tyg temu włascicel wywiózł go do Bonina w trenign do Oli Lusiny :( A wczesnej startował na nim moj znajomy. Szkoda, juz zaczynałam się przyzywyczajać do narowów tego wariata.
A ja sie mala wydaje na wiekszosci koni, bo chuda jestem podobno :)

Link to comment
Share on other sites

Ja jezdzilam pare lat temu, ale niestety przez brak czasu i spora ilosc nauki musialam zaprzestac :-( ale dowiedzialam sie ze na moich studiach mozna w ramach wf jezdzic na koniach wiec kto wie :D

Bardzo zaluje ze zaprzestalam ale to byla raczej sila wyzsza ;(

A moja milosc to klacz anglo-araba SUKCESJA (kasztanowo-srokata klaczka 7 laetnia )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Visenna']Ano kawa konia z niego, ale nie był jeszcze największy w stajni :)
Piszę był,bo dwa tyg temu włascicel wywiózł go do Bonina w trenign do Oli Lusiny :( A wczesnej startował na nim moj znajomy. Szkoda, juz zaczynałam się przyzywyczajać do narowów tego wariata.
A ja sie mala wydaje na wiekszosci koni, bo chuda jestem podobno :)[/quote]
oj, szkoda,szkoda...nawet, jak się jest pierwszy raz na koniu to już się do niego człowiek przywiązuje...

Link to comment
Share on other sites

Niepotrzebnie wątpiłam w polskie ogiery :) Grafik wygrał swoją klasę, Gaspar w swojej klasie zajął 3 miejsce, pierwsze miejsce zajął niesamowity Eternity Ibn Navarrone -D, Esparto w swojej klasie wygrał, a Poganin w tej samej klasie zajął 3 miejsce za moim ulubieńcem Ma Shadow El Sher. O 14 zaczynają sie czempionaty i najwieksze emocje :)

Link to comment
Share on other sites

już 2 czempionaty za nami :) Pistoria zdobyła tytuł Top Five a Altis został wiceczempionem ogierów młodszych! Szczerze mówiąc jak usłyszałam, że nie ma go w Top Five to myślałam, że odpadł bo wczoraj co prawda klase wygral ale noty mial niskie :) Wspaniala niespodzianka :)!!!
Niedługo będą największe emocje, bo bedzie czempionat klaczy starszych!

Link to comment
Share on other sites

Szkoda, ze nie widzieliście tej zawiedzionej miny spikera jak czytał, że Polska wygrała Puchar Narodów a nastepnie Puchar Hodowców :P Gdyby nie oklaski publiczności to bym nie wiedziała o co chodzi (spóźnione, bo chyba też publiczność nie wiedziała że to są wyniki a nie jakieś suche fakty :P ) t

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...