Jump to content
Dogomania

Gucio:-BYŁ Najbrzydszy*Skazany na Śmierć*Okazał się Najpiękniejszy-nadal szuka Domu


amelka0

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

carolinascotties- za darmo :) Jak pisałam do nich w sparwie Moni i Krecika to za darmo oferowali pomoc.Ba nawet przemiła p.redaktor chciala wysyłąć dziennikarza i fotografa by zrobili reportaz o psich staruszkach a tym samym zwiekszyli im szanse na adopcje poprzez ukazanie sie ogloszenai o nich w Moim Psie w dziale ADAOPCJE.(reportaz swoją drogą).

Ja jakies 3 tyg temu wysyłąłąm do Mojego Psa i Psa prosbę o to by Gucia puścili w ADOPCJACH we wrzesniowym numerze i po dzis dzien nie dostaląm odpowiedzi od nich.Przyszło mi tylko,ze "mail pod ten adres nie został dostarczony".Dziwne.POtem prubowalam jeszcze raz i nie dostalam odpowiedzi po dzioś dzień.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pat.rycja']Może to 'chwyt marketingowy'?:evil_lol: Oby okazał się skuteczny:p[/quote]
Ja Wam dam wyśmiewać się ze swojej koleżanki i mnie od speców od reklamy wyzywać:mad:Może i jestem takim domorosłym psychologiem i "specem "od reklamy,ale na prawdę prawdziwej,w niczym nie przekłamanej.Dla mnie On jest piękny,dla mnie właśnie wszystkie psy większe,starsze i brzydkie są najpiękniejsze,bo mają małą szansę,a już w naszym schronie szczególnie,dlatego pragnę taki psom pomagać,zwłaszcza takim które są tu najdłużej,zanim.....jeszcze zdążę.I uwierzcie mi u nas jest 300 psów,nawet rasowe bywają,więc na takiego Gucia nikt nawet nie chce spojrzeć:-(:-(
Proponowałam pewnej pani co odwiedziła schron,jego to....nawet do pilnowania domu do budy,powiedziała że chce psa reprezentacyjnego:angryy::angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...