Jump to content
Dogomania

Niewidomy, zabiedzony Huba z Animalii - szczęśliwy we własnym domu


supergoga

Recommended Posts

Aaaa i proszę o potwierdzenie czy dotarły moje grosiki dla Hubcia?

A jaki był tytuł przelewu. Dzisiaj wieczorem sprawdzę. W piątek nie było.

Bardzo bardzo dziekujemy.

 

Iza ma zdjęcia sprzed fryzjera i po - krótko przycięty psiulek. Ma do tego jakiś guzek na karku - sprawiał wrażenie czipa, ale nie reagował na aparaturę do odczytania. Nie wiemy co to jest.

Nie pozwala także za bardzo wyczyścić uszu, chyba bolą i konieczne jest porządkowanie zębów, czyszczenie kamienia. Może uda się za jedną narkoza przy kastracji to zrobić, o ile serduszko w porządku.

Całą droge w aucie podśpiewywał sobie i gaworzył jak dziecko - Iza zadzwoniła i słyszałam jego zaśpiew.

Jak wróci z pracy to pewnie fotki wstawi.

Link to comment
Share on other sites

Pewnie będzie miał biedaczek "bałagan" w uszkach-zapalenie bo przechylał główkę i nią potrząsał.

Ciocia Iza zauważyła,że reaguje na dzwięk stukania w miskę.Ja też miałam wrażenie ,że trochę Hubcio jednak słyszy,dlatego po powrocie do domu napisałam,że "prawdopodobnie nie słyszy" ;)bo tak mówił P.Paweł.Przewoziliśmy Hubcia w metalowym kontenerku naszych "dziewczyn"i zauważyłam,że podczas dopinania wejścia reagował ale wtedy myślałam ,że może mnie się wydaje ;)Och,byłoby cudnie,gdyby się okazało że jednak słyszy .Jeśli chodzi o podejrzenie,że może być zaczipowany to całkiem możliwe tylko (wiem z doświadczenia)nie każdy czytnik zawsze odczytuje ;)może warto spróbować innym,choć prawdę mówiąc nic to nie zmieni.Może tylko uspokoić nas ,że to nic grożnego.

Link to comment
Share on other sites

A to całkiem możliwe że po przeleczeniu uszu okaże się że coś tam słyszy. Moja druga babcia Ziuta (13) jest prawie głucha jak pieniek, ale jak się głośno klaśnie w ręce lub stuknie miseczką to wie o co biega, ale mimo że jest z nami cztery lata, strach przed wyciągniętą ręką pozostał. Chyba dzisiaj nici z Hubciowych fotek, zajrzę tu jutro a wszystkim życzę dobrej nocy. 45709d30f618c9c2708973ab0428b240.gif 

Link to comment
Share on other sites

Hubuś w drodze do SPA

 

iJJ5Qrr.jpg

 

I na fryzjerskim stole.

 

4mDjGjB.jpg

 

Widać wyraźnie w jakim kiepskim stanie były oczka, zarośnięte i trudne do kroplenia

 

hAa46wN.jpg

 

A to już po powrocie – zbiegło się całe towarzystwo obejrzeć nowa fryzurę. Komentarzy było mnóstwo. Jak to w życiu, jednym się podobało, innym mniej, to odeszli.

 

w9A9kRk.jpg

 

Cześć. Ale super fryzjer – daj namiary!

 

B079NCV.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...