Jump to content
Dogomania

Spacer we Wrocławiu


larissa

Recommended Posts

  • Replies 6.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[SIZE=6][COLOR=red]Uwaga wrocławscy dogomaniacy!! Mamy MEGA dług do spłaty! [/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=black]
Byłam z bros w klinice. Musimy wspólnie WSZYSCY zebrać ponad 5 000zł (nie licząc odsetek). Pierwszą ratę ok 2 000 mamy zapłacić zaraz po Wielkanocy! Kolejne co miesiąc - dwa!!!!
To nie jest prywatny dług Magdy, ale dług wspólny-powstały przez lata leczenia wrocławskich bied!!!


[url]http://www.dogomania.pl/threads/202503-ulvhedinn-nie-odmawia-DT-ani-pomocy-leczy-karmi.Za-leczenia-ur%C3%B3s%C5%82-mega-d%C5%82ug-%28[/url]
[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikaragua'][SIZE=6][COLOR=red]Uwaga wrocławscy dogomaniacy!! Mamy MEGA dług do spłaty! [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=black]Byłam z bros w klinice. Musimy wspólnie WSZYSCY zebrać ponad 5 000zł (nie licząc odsetek). Pierwszą ratę ok 2 000 mamy zapłacić zaraz po Wielkanocy! Kolejne co miesiąc - dwa!!!! [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=black]To nie jest prywatny dług Magdy, ale dług wspólny-powstały przez lata leczenia wrocławskich bied!!![/COLOR][/SIZE]


[SIZE=4][COLOR=black][URL="http://www.dogomania.pl/threads/202503-ulvhedinn-nie-odmawia-DT-ani-pomocy-leczy-karmi.Za-leczenia-ur%C3%B3s%C5%82-mega-d%C5%82ug-%28"]http://www.dogomania.pl/threads/202503-ulvhedinn-nie-odmawia-DT-ani-pomocy-leczy-karmi.Za-leczenia-ur%C3%B3s%C5%82-mega-d%C5%82ug-%28[/URL][/COLOR][/SIZE]
[/QUOTE]

Przepraszam Cie bardzo, ale to jest niepowazne!!!! I nie chodzi mi tu a Magde, ale o tych ktorzy ida lecza a potem zostawiaja sprawe jakby jej nie bylo.
Nie ma napisane co, gdzie, czemu tyle, ile z tego jest za zwierzaki Ulv a ile za jakies przyniesione przez kogos innego. I gdzie ten ktos jest????
Ulv przygarnia zawsze straszne biedy ktore potrzebuja ogromna kase na leczenie. I co do pomocy Magdzie to sie zgadzam trzeba pomagac w splacie. No a co znaczy Ci inni???!!!!
Na watku tez tego nie znalazlam??
Zmiecie troche tresc. Niech bedzie jaka to lecznica gdzie wplacac ludzie maja. Bo ta tresc ktora jest moze troche ludzi zle nastawiac.

Link to comment
Share on other sites

[B]A czytałaś wątek??? [/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/202503-ulvhedinn-nie-odmawia-DT-ani-pomocy-leczy-karmi.Za-leczenia-ur%C3%B3s%C5%82-mega-d%C5%82ug-%28[/url]. [B]Wszystko tam jest wyjaśnione[/B], podane tez linki do niektórych psów , których leczenie przyczyniło się do powstania długu.
Jest też zaświadczenie z kliniki, nazwa tez jest gdzieś napisana na forum (na pierwszej stronie nie podajemy, bo uważamy , że nie ma potrzeby)

Prawda jest taka, że Maga zbiera różne biedy, czasem podrzucane przez innych dogomaniaków, którzy obiecują wesprzeć finansowo. Leczyła często na krechę (bo niby skąd miała brac te wszystkie stówki???), a pieniądze potem nie wpływały.
Dług jest stary, sprzed ponad dwóch lat.

Ale jak Cię to, graynew, denerwuje, to nie musisz pomagać. Nie ma obowiązku.

Link to comment
Share on other sites

No i zrobi sie za chwile jadka :) jak zawsze na dogo :)
Prawde mowiac w d... to mam
Nie czytalam calego watku, tylko pierwsza strone. I wiem, ze jest tam napisane jaka to klinika i ze sa inne watki podane.
Mnie chodzi o tresc tutaj.
I absolutnie nie chodzi mi o Magde co napisalam!!!!
I masz racje nie musze w tym wypadku splacac cudzych dlugow, pomagam Magdzie inaczej jak sie da. I nie musze tego na forum opisywac.

Chodzilo mi o to, ze nie tylko ja moge miec takie odczucia po przeczytaniu tego tekstu. Chodzilo mi raczej o tozeby wiecej ludzi bylo nastawionych pozytywnie a nie mialo poczucie , ze ktos ( i jeszcze raz podkreslam nie chodzi mi o UlV) zrobil dlugi a teraz my splacajmy. Tak sie poprostu nie robi, nie w takiej formie.

Link to comment
Share on other sites

spokojnie... ja tu nie widzę żadnych niedomówień, dług powstał wyłącznie z leczenia psów przez Ulv, nikogo innego... a że nie były to prywatne jej psy tylko "dogomaniackie" przez Ulv przygarnięte, (albo kot podsunięty przez wetkę) więc poczuwamy się do wspomożenia dziewczyny w jego spłaceniu

Link to comment
Share on other sites

Ano, warto jeszcze dodać, że oprócz długu, to leczenie zwierzaków w klinice kosztowało, myślę, że jakieś kilkanaście tysięcy złotych- mówie o pieniądzach wpłaconych, ile z tego poszło z mojej kieszeni, nie umiem powiedzieć..... Np leczenie Lalki to był wydatek 1280 zł, zapłacone co do grosza ( z prywatnych pieniędzy dołożyłam ponad 400 zł).

Link to comment
Share on other sites

[B]ciotki może któraś z Was bedzie zainteresowana odkupieniem karmy: 3 kilo, PURINA puppy small original 2-8 miesiąca, ryż z kurczakiem, śmiało mogą jeść suki karmiące albo starsze psy jakieś wychudzone. w razie w piszcie pw [/B]

Link to comment
Share on other sites

Kurcze dziś nie miałam jak własnie wróciłam z Krą od weta. Jutro jadę po kotka ;) ale może w piątek- sobotę?

[B]Poza tym przypominam- w niedzielę jest marsz NIE-milczenia:[/B]
[URL="http://marszniemilczenia.wordpress.com/wroclaw-ii/"][B]http://marszniemilczenia.wordpress.com/wroclaw-ii/[/B][/URL]


Natomiast później w niedzielę robimy z nową panią Dudka taką mini akcję adopcyjną- chcemy połazić po parku (ta górka koło Skarbowców) z psami do adopcji (np w chustce z napisem "szukam domu").

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']

Natomiast później w niedzielę robimy z nową panią Dudka taką mini akcję adopcyjną- chcemy połazić po parku (ta górka koło Skarbowców) z psami do adopcji (np w chustce z napisem "szukam domu").[/QUOTE]

Daj mi znać SMS o której pójdziecie!!! Może jeśli wreszcie przestanę się dusić to też dołączę!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...