Jump to content
Dogomania

Spacer we Wrocławiu


larissa

Recommended Posts

  • Replies 6.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='NaamahsChild']Mi pon odpadają - cały dzień zajęć na uczelni..
Ale może w jakiś czwartek, piątek lub weekend?:roll: Blanche, Dedal i ja chętnie się pojawimy..:roll:[/QUOTE]

Ja mam czas w najblizsza sobote. Podajcie miejsce, ja sie dostosuje ;-)

Link to comment
Share on other sites

[B]Magdina[/B] jestem jak najbardziej za nast. sobotą. Umówimy się na konkretną godzinę,odbiorę Was spod mostu milenijnego i pójdziemy sobie wałami do lasu :) Ktoś jeszcze się pisze na sobotę za tydzień?? :razz:

Na tę sobotę też się piszę. Tylko gdzie? Jeszcze raz naganiam na moje Osobowice, ale jeśli nie dacie się namówić, to dojedziemy z Frytką gdzie będzie trzeba ;)

Link to comment
Share on other sites

No? To jak baby, widzimy się dzisiaj czy nie?
[B]NaamahsChild[/B],[B]feeria[/B] może jednak wpadniecie na Osobowice,hm? Bo wiecie, ja dzisiaj i tak tu idę na dłuuuugi spacerek w śniegu :multi: U nas od rana ślicznie i biało...mam tylko nadzieję, że ten śnieg się później w pluchę nie zamieni :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Goś']No? To jak baby, widzimy się dzisiaj czy nie?
[B]NaamahsChild[/B],[B]feeria[/B] może jednak wpadniecie na Osobowice,hm? Bo wiecie, ja dzisiaj i tak tu idę na dłuuuugi spacerek w śniegu :multi: U nas od rana ślicznie i biało...mam tylko nadzieję, że ten śnieg się później w pluchę nie zamieni :eviltong:[/quote]

A czym możemy tam do Ciebie dojechać? Jak nazywa się ten przystanek?:roll:
Bo ja mieszkam niedaleko Rynku..

Link to comment
Share on other sites

A no bo NaamahsChild się w końcu nie odezwała...
Więc może po prostu przełożymy to spotkanie na nast sobotę, co? I tak już w więcej osób.Już się wstępnie z Magdiną umówiłam. Alusia będzie zdrowa. I może feeria się odezwie ;) I przejdziemy się z całą watahą przez moje osiedle...tak,żeby baby na skwerku miały o czym gadać :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Goś']A no bo NaamahsChild się w końcu nie odezwała...
Więc może po prostu przełożymy to spotkanie na nast sobotę, co? I tak już w więcej osób.Już się wstępnie z Magdiną umówiłam. Alusia będzie zdrowa. I może feeria się odezwie ;) I przejdziemy się z całą watahą przez moje osiedle...tak,żeby baby na skwerku miały o czym gadać :eviltong:[/quote]
W następną nie mogę.... KrA jedzie do domu dziecka.. ale może sobie zrobimy dodatkowe małe spotkanie w tygodniu, co?

Link to comment
Share on other sites

Może też być w tygodniu :p Im częściej, tym lepiej - mam do odwalenia jeszcze kawał socjalizacyjnej roboty z Frytką, więc mi każde takie spotkanie na rękę...Mam zamiar Was wykorzystywać dziewczyny :cool3:
[B]NaamahsChild[/B]Mam nadzieję, że z Dedalem to nic poważnego i, że szybko mu przejdzie. Czyżby się czegoś nielegalnie naszamał?? :diabloti:

A my właśnie wróciliśmy z 2 godzinnego spacerku na rowerach. Byliśmy chyba wszędzie-na wałach, na polach, w lesie...Jeździliśmy po wszelkich dostępnych krzaczorach,zmuszając Frytkę do nieustannego biegu i...ja padam na twarz! A mała chce się jeszcze bawić piłeczką!! :evil_lol: To ona miała się wymęczyć,a nie ja!:roll: Uhm...naprawdę myślałam, że czymś takim to już ją wybiegam - i szczerze mówiąc trochę jestem przerażona, bo ona mogłaby jeszcze :crazyeye::-o gdyby jej pańcia nie wysiadła :eviltong:
ALE na dzisiaj już starczy. Ciepła herbatka i kominek :multi: Odmrażam stopy!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...