Jump to content
Dogomania

Spacer we Wrocławiu


larissa

Recommended Posts

[quote name='kalthoom']My chętnie w piątek -park zachodni :-)
Po za tym wydaje mi się, że my się z Jax'em znamy- właściwie to ja i Demon :D[/QUOTE]

No pewnie, że się z nami - z treningów :) W piatek akurat okej, bo treningu nie ma :) Może być Park Zachodni, oby teraz pogoda dopisała :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Niestety ja przez tydzień jestem wyjęta z treningów. Wrocławianie, uważajcie - jesli macie osłabione psy, nie dawajcie im się kontaktować z niepewnymi czworonogami czy łazić po bardzo zapsionych terenach - panuje wirus (mój młody go właśnie złapał), ktory powoduje m.in. zapalenie układu górnych dróg oddechowych i nieżyt układu pokarmowego, nieraz to pierwsze zupełnie bez objawów - jak u nas.

Link to comment
Share on other sites

No własnie dzis moja Abi jakas taka nie bardzo oblizuje sie dosc czesto przełyka sline i mam wrażenie jakby ja gardło bolalo obmacałam gardlo narazie , zobaczymy do jutra co bedzie je normalnie załatwia sie normalnie sama niewiem wczoraj sie jeszcze na dodatek wykapała gamonica

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LadyS']Niestety ja przez tydzień jestem wyjęta z treningów. Wrocławianie, uważajcie - jesli macie osłabione psy, nie dawajcie im się kontaktować z niepewnymi czworonogami czy łazić po bardzo zapsionych terenach - panuje wirus (mój młody go właśnie złapał), ktory powoduje m.in. zapalenie układu górnych dróg oddechowych i nieżyt układu pokarmowego, nieraz to pierwsze zupełnie bez objawów - jak u nas.[/QUOTE]
Dzięki za ostrzeżenie. Odpuszczę sobie chodzenie na psiową łąkę w zachodnim.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LadyS']Niestety ja przez tydzień jestem wyjęta z treningów. Wrocławianie, uważajcie - jesli macie osłabione psy, nie dawajcie im się kontaktować z niepewnymi czworonogami czy łazić po bardzo zapsionych terenach - panuje wirus (mój młody go właśnie złapał), ktory powoduje m.in. zapalenie układu górnych dróg oddechowych i nieżyt układu pokarmowego, nieraz to pierwsze zupełnie bez objawów - jak u nas.[/QUOTE]
co to za wirus? skąd masz info o nim?

Edited by WEIMAR
Link to comment
Share on other sites

[quote name='WEIMAR']co to za wirus? skąd masz info o nim?[/QUOTE]

Chyba to oczywiste, że skoro mój osobisty pies choruje, to mam info od weta? Jutro idziemy na trzecią dawkę antybiotyków. Wirus nieokreślony, tzn. żadna z chorób "poważniejszych" zakaźnym (np. w lubelskiem panuje nosówka dla odmiany, a w świętokrzyskim - parwo) - u nas kilka psiaków ma problemy a to z układem oddechowym, gardłem, a to z biegunkami, co niestety akurat da się zauważyć. Gdyby nie fakt, że młody ma czerwone gardło i kicha, to w życiu bym nie wiedziała, że jest chory - zero objawów poza tym.

Link to comment
Share on other sites

Moja Bela tez w piatek miala straszny bol brzucha, biegunka, pozniej biegunka z krwia i na koniec sama krew. Na poslanku widoczne wymioty zolcia. W czwartek bylysmy w parku wschodnim, ale tam ''cos'' zjadla. Jak juz dobieglam do niej, nic juz tam nie bylo. Jestem w miare pewna, ze to od tego niz od wirusa. Od razu poszlismy do weta dostala kroplowke, 3 zastrzyki. W sobote powtorka z rozrywki. Ale od razu w piatek po lekach biegunka ustala. Wet nic nie wspomnial, ze jakis wirus panuje, wiec sama juz nie wiem... Swoja droga to juz drugie u nas takie zatrucie w przeciagu 1,5 miesiaca.:(

Edited by paulina23
Link to comment
Share on other sites

Hej, nie wiem za bardzo gdzie napisać swoje pytanie, w razie czego proszę o przeniesienie przez administratora.
Orientujecie się co to za pies na nowym dworze taki rudy z daleko przypominający troszkę owczarka collie, biegajacy samopas w okolicach Polo marketu?Nigdy nie widziałam właściciela.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kalthoom']Hej, nie wiem za bardzo gdzie napisać swoje pytanie, w razie czego proszę o przeniesienie przez administratora.
Orientujecie się co to za pies na nowym dworze taki rudy z daleko przypominający troszkę owczarka collie, biegajacy samopas w okolicach Polo marketu?Nigdy nie widziałam właściciela.[/QUOTE]
Ja nie kojarzę piesa, ale samopas też go nie widziałam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Korenia']Ja nie kojarzę piesa, ale samopas też go nie widziałam.[/QUOTE]


Ja go widuję wieczorami zazwyczaj. Nie jest agresywny ale do ludzi podchodzi niechętnie, za to chętnie wita się z psami, sprawia wrażenie jakby czegoś szukał. A jest duży i to bardzo, o wiele większy od collie ale z wyglądu z daleko podobny.

Link to comment
Share on other sites

bedąc dzis z brosem na zastrzykach u wet dostałam do ręki ogłoszenie pani szukała swojej suni, bez chipa bez adresówki :(
została zgłoszona w schronisku

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-hGt_HR2pJU8/UKOtgNrqbBI/AAAAAAAAQAQ/CEgaC2HTYDU/s800/DSC_1124.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Poszukiwana na szybko osoba do wizyty dla psa na Biskupinie. Ja zawsze robię dziewczynom wizyty, ale teraz wyjątkowo mogę dopiero w poniedziałek, a to trochę za późno.
Jakby ktoś był chętny to proszę uderzyć na wątek:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/173705-Dolno%C5%9Bl-zapomniane-pokopalniane-miasto-a-w-nim-samotn******-Szukamy-WOLONTARIATU?p=19958349#post19958349"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/173705-Dolnośl-zapomniane-pokopalniane-miasto-a-w-nim-samotn******-Szukamy-WOLONTARIATU?p=19958349#post19958349[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...