Jump to content
Dogomania

bzik


Bzikowa

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Taaak, jeszcze trochę sobie na ten debiut poczekasz Oliwko :cool3: Ale Bzikowi wszystko jedno (a nawet lepiej, juz sobie wyobrazam te ploty na westie.net.pl , ze jakiego to ja psa wystawiłam, takie rzeczy sie tam zdarzają:roll: ciekawe czy są ploty ze przestraszylismy sie konkurencji;)) więc luz ;) No a potem wymieciemy cały świat :eviltong::eviltong:

A w ogóle to ja jutro wyjeżdżam do Serw na warsztaty komunikacyjne i wracam w piątek więc nie będzie zdjęć ani komentarzy :evil_lol:
Adieu moje miłe.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='an_bzik']Taaak, jeszcze trochę sobie na ten debiut poczekasz Oliwko :cool3: Ale Bzikowi wszystko jedno (a nawet lepiej, juz sobie wyobrazam te ploty na westie.net.pl , ze jakiego to ja psa wystawiłam, takie rzeczy sie tam zdarzają:roll: ciekawe czy są ploty ze przestraszylismy sie konkurencji;)) więc luz ;) No a potem wymieciemy cały świat :eviltong::eviltong:

A w ogóle to ja jutro wyjeżdżam do Serw na warsztaty komunikacyjne i wracam w piątek więc nie będzie zdjęć ani komentarzy :evil_lol:
Adieu moje miłe.[/quote]
A debiut agility kiedy?:cool3: A plotami sie nie przejmować;) Cooooooo?? Aż 5 dni??? Żartujesz sobie no nie?:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

A ja głupia nie skojarzyłam :oops: . Przecież ja Was widziałam i na trymowaniu i na wystawie :oops: . Nie wiem co ja taka nieprzytomna :stupid: , pewnie przez maturę (ostatnio wszystko zwalam na maturę :evil_lol: ), mam nadzieję, że będzie jeszcze jakaś okazja coby się spotkać i tym razem porozmawiać ;) .

Pozdrawiamy ;) !

Link to comment
Share on other sites

No właśnie, właśnie, Morris, a ja nie skojarzyłam, ze te podengi to Twoje chociaż coś mi majaczyło :cool3: Jak wiesz, z wystawą nam nie wyszło ale to dobrze, wolałam uniknąć plot bo i tak na westie.net.pl fora się zamieniają w kółka wzajemnej adoracji ... pewnej pani... :cool3:

A ja wróciłam idę odespać....
Ogłaszam wszem i wobec ze Serwy są BE! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich ;)
Basiu, wyjazd był mało fajny, było ziiimno, trenerzy byli szurnięci i bylo mało wolnego czasu :roll: Chociaż wieczory były całkiem ok :evil_lol:
Morris,
P. Eva proponuje jakąś w styczniu - lutym.. To zależy kiedy oni będą jechać bo ja jeszcze sobie sama psa nie do końca potrafię zrobić ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...