Jump to content
Dogomania

CHOW CHOW. Zostaje w domku tymczasowym na zawsze !!!!!


maciaszek

Recommended Posts

  • Replies 567
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Prosta sprawa.Chowek ma 9 lat i znudził się włascicielom,więc oddali go do schroniska.Był bardzo zaniedbany a ze względu na to,ze mial malą szansę na adopcję i inne psy go nie akceptowały-kwalifikował się do uśpienia.Dziewczyny zadziałały i Rudas jest w Częstochowie w domu tymczasowym(to w tym wypadku złe określenie,bo w fachowych rękach nabiera sił i urody:lol:)Szukamy dla niego dobrego domu.

Link to comment
Share on other sites

O jejku :-( maja psa tyle lat i go oddaja nie rozumiem takich ludzi:shake: to potwory:mad: . Co ten psiak musial przezyc;/ moze moge jakos pomoc? Moze by,m go wziala do siebie, naprawde jest mi go zal a jest taki sliczbiutki:roll: Co prawda nie mam doswiadczenia z chow-chow ale kocham psiaki i to sie liczy a ten w szczegolnosci jest uroczy. Przynajmiej bylo by mu dobrze na stare lata:cool3: hehe

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ellukA']O jejku :-( maja psa tyle lat i go oddaja nie rozumiem takich ludzi:shake: to potwory:mad: . Co ten psiak musial przezyc;/ moze moge jakos pomoc? Moze by,m go wziala do siebie, naprawde jest mi go zal a jest taki sliczbiutki:roll: Co prawda nie mam doswiadczenia z chow-chow ale kocham psiaki i to sie liczy a ten w szczegolnosci jest uroczy. Przynajmiej bylo by mu dobrze na stare lata:cool3: hehe[/quote]

to byłoby świetnie...
czy to znaczy że byłabys chętna by go zabrać do siebie?

Link to comment
Share on other sites

czyżby wreszcie cos ruszylo we własciwym kierunku?Elleka skąd jestes?Co możesz zaoferować Rokusiowi??Napisz cos o sobie?.Isiak bardzo dziękuję za naglośnienie.To musi byc osoba BARDZO ODPOWIEDZIALNA.Pamietajcie pies nie jest młodzieńcem i nadejdzie wiek póżnej "jesieni"(to brzmi lepiej)a to wymaga opieki,czasami wizyt u madrego veta!Ale wczoraj po długim wieczornym spacerze był tak zadowolony,że aż mu się oczka śmiały....Wpadł do mieszkania i zaczęły sie biegi,przytupy.....aż miło było patrzec na taka radość.Jeżeli ktoś go pokocha i okaże to będzie super przyjaciel.Zapewniam

Link to comment
Share on other sites

Jestem dokladnie z Chorzowa. Mieszkam w bloku ale nie ma problemu sa windy:cool3: a mozna tez zawsze na 6 pieterko schodami sobie przejsc:eviltong: Rokusiowi moge zapewnic kochajacy, czysty dom, mnostwo uwagi. Wspolne zabawy, spacerki. Regularne wychodzenie na zalatwianie psich potrzeb i nie tylko, zawsze swieze jedzonko. No ja jestem 19-letnia dziewczyna mieszkajaca tylko z matka, kocham wszystkie zwierzaki a w szczegolnosci psy:loveu:. Przyznam szczerze ze potrzebuje wspanialego przyjaciela a najlepszymi przyjaciolmi sa nasi pupile, by sie przytulic, czasem wyplakac i miec do kogo gadac hehe:lol: A mozna sie jeszcze czegos dowiedziec o Rokusiu?

Link to comment
Share on other sites

Dobrze ,że maciaszek pisze otwarcie o kosztach.Musisz się liczyć z kosztami z racji wieku to raz a dwa karma dla chowa .Nie moze byc inna bo będą problemy ze skórą(tzn wydrapywanie się o krwi,wygryzanie ran)Widzę ,że Roki jest allergikiem.Zaczyna się "wyciszać" na nowej karmie.Przyszedł w strupach po wygryzieniach i cały czas się wygryzał,monentami to było straszne.Obecnie miejsca są juz suche podgojone.Czyli pies jest alergikiem pokarmowym.A żebrak.....Nie mozna ulegac ,bo za chwilę będą rany po obu bokach.Worek karmy to koszt 200 złza 15 kg.Starcza on na ok 3 m-ce karmienia(2 razy dziennie).Pies wychodzi na 3-4 spacery dziennie ale wiecej niż 15-20 min.Pierwszy już przed 7 rano ostatni ok 22-23!Oo na to wszystko Twoja mama?JAk z wyjazdami typu wakacje ,świeta, soboto-niedziele?Sprawa żywienia to sprawa constans!!,nie ma tu mowy ,że pies je chetne inne rzeczy albo smakuje chappi...To wszystko to obowiązki a w zamian .....masz miłośc ze strony psa....Musisz DOKLADNIE to rozważyć razem ....z mamą

Link to comment
Share on other sites

ja nie chcę nikogo zniechęcać,ale trzeba byc ABSOLUTNIE świadomym kosztow i obowiązków aby po mięsiącu - trzech posiadanie takiego psa nie stało sie udręką....i kula u nogi.I co wtedy????....wolę nic już nie dodawać....

Link to comment
Share on other sites

Ja tak sobie myśle ,że rzetelna informacja o psie i wymaganiach jakim musi sprostac przyszły właściciel spowoduja iż pies może trafic do właściwych ludzi.Jestem przeciwna nastawieniom typu:"jaka sliczna mordka",jaki ładny"...itpTo NIE o TO chodzi....

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem, czy osoba z forum hafciarskiego nadal jest zainteresowana, czy w razie czego mogę podać bezpośredni kontakt do Muki? Bo to muka1 ma obecnie psa? Najlepiej byłoby telefon... Ale na razie nie mam odzewu, czekam na potwierdzenie, czy naprawdę to zainteresowanie chowkiem jest poważne.

Link to comment
Share on other sites

Wlasnie rozmawialysmy z mama. To juz piesek w podeszlym wieku a my bardzo lubimy podrozowac, nie ma problemu by wziasc go ze soba, tylko tez jestesmy bardzo aktywne tzn. jezdzic na rowerach, bardzo duzo spacerowac na duze dystanse itd. Czytalam wlasnie ze chow-chow to sa takie troszke lenie hehe. A nie mozemy go narazac. Bardzo mi przykro ale rezygnujemy, glupio mi teraz bo chcialam mu dac kochajacy domek ale boje sie o niego. Chce jak najlepiej. Bo to nie ma tak wziasc psiaka i potem go oddac. Pomoge szukac odpowiedniego wlasniciela ktory go obdarzy calym sercem. Naprawde mi bardzo przykro:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...