Jump to content
Dogomania

[Białystok] Piękny czarny labrador już NIE SZUKA domu - zostaje u Kariny1002!!!


Iwona&Wiki

Recommended Posts

  • Replies 418
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

One sa szczególnie uzdolnione :)

W sobotę kupiliśmy 1,3 kg schabu na kotlety.

W niedzielę (jak w prawdziwej polskiej rodzinie ;)) usmażyłam kilkanaście schabowych.

Po obiedzie poszliśmy z Jonatanem i Marleyem na długi spacer.

Po powrocie psy zostawilismy w domu a na spacer poszliśmy z Pytią, bo ona inny dystansowiec :).

Wracamy z Pytią, wchodzę do kuchni i co widzę???.....

Na talerzu ....... zamiast góry schabowych świeżo usmażonych.... leżą sobie .............dwa :mad:.

I szczęśliwa morda Marleya, o brzuchu nie wspomnę :mad:.

Nie wiem czy Jonatan brał udział w uczcie, ale na pytanie czy jadł, a potwierdzeniem jest podniesienie prawej łapy, podniósł .........prawą łapę :p. Więc chyba też zjadł conajmniej jednego.

Link to comment
Share on other sites

Karinko to masz niesamowite te czworolapy:shake:
Tylko pytanie: kto zostawia kotlety na stole w jednym pomieszczeniu z psami?:evil_lol:
W ogole, to nie narzekaj, bo 2 kotlety Wam zostawily, prawda? Sa nie tylko litosciwe, ale tez szczodre...:lol: I w ogole smazone jest niezdrowe....dla ludzi...
Tylko czekam, az zaczna z Wami rozmawiac, skoro tak wszystko rozumieja i w jezyku migowym odpowiadaja na pytania, to lada chwila sie zacznie....


a nasz Hipis jak zostaje sam to zawsze sobie podje jakis kartonik...Moze celulozy Mu brak....

Link to comment
Share on other sites

Kochana samoglow,

Ja się po protu uczę.

Na początku był Jonatan - on niczego nie zabierał, nie gryzł i w ogóle grzeczny [B]był[/B].

Potem Pytia - też grzeczna -nic nie gryzie, nic nie kradnie, bo po co?

No i pojawił się Marley, który zmienił nam całkowicie swiatopogląd na temat psów. Gryzie kapcie, buty, kradnie jedzenie nawet kotom :mad:.
My się po prostu musimy nauczyć, że teraz wszystko [B]musimy chować.[/B]

Niestety Jonatan też już zaczyna nosic kapcie w paszczy:mad:

A Hipisowi może daj kawałek drewna do gryzienia? :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gonitwa']Póki co nie mam labradora bo mój labrador został ukradziony albo uciekł przed wczoraj wieczorem:(

A czesałam go taką szczotką- wyglądała jak zgrzebło dla koni- beznadzieja, i taką [URL]http://animalia.pl/produkt.php?id=3094[/URL] lepsza...[/quote]


Matko kochana, zginął???

Trzymam kciuki, żeby się odnalazł.

Link to comment
Share on other sites

Hip ma 6 lat i zeby nie te...:shake: kartonik jest bardziej miekki, a moze smaczniejszy ?

[B]Gonitwa[/B] - tez trzymam kciuki za odnalezienie psiaka![quote name='karina1002']Kochana samoglow,

Ja się po protu uczę.

Na początku był Jonatan - on niczego nie zabierał, nie gryzł i w ogóle grzeczny [B]był[/B].

Potem Pytia - też grzeczna -nic nie gryzie, nic nie kradnie, bo po co?

No i pojawił się Marley, który zmienił nam całkowicie swiatopogląd na temat psów. Gryzie kapcie, buty, kradnie jedzenie nawet kotom :mad:.
My się po prostu musimy nauczyć, że teraz wszystko [B]musimy chować.[/B]

Niestety Jonatan też już zaczyna nosic kapcie w paszczy:mad:

A Hipisowi może daj kawałek drewna do gryzienia? :eviltong:[/quote]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Marleyowe wybryki - ciąg dalszy:

Wczoraj zjadł krem dermosan i krople do nosa (bo żem chora jest).

I potem zrobił kupę w sypialni.

Całe szczęście, ze Robert pierwszy przyjechał do domu, ja już nie musiałam sprzątać.

Poza tym bardzo grzeczny jest :)

Szkolenie dużo daje, nie ucieka już z posesji, bo po co, skoro u Pani jest fajniej :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karina1002']Marleyowe wybryki - ciąg dalszy:

Wczoraj zjadł krem dermosan i krople do nosa (bo żem chora jest).

I potem zrobił kupę w sypialni.[/quote]

Utylizator leków i kosmetyków? :-o
Na pewno były przeterminowane i on chciał tylko pomóc, a ty Karina jak zwykle nie doceniasz.. :shake:
:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karina1002']

Wczoraj zjadł krem dermosan i krople do nosa (bo żem chora jest).

:)[/quote]

a te krople aplikował sobie naciskając koncówkę od buteleczki, czy zeżarł z buteleczką? :-o

ale widać cóś niedobre miałaś te krople, skoro odwdzięczył ci się kupą :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy se aplikował, czy tylko rozmemłał :) ale krople nie były najgorsze, bo koopa ponoć była dość zwarta :evil_lol:.

A skoro jesteśmy juz w temacie smierdzącym :p, to Wam jescze opowiem historyjkę z dzisiejszego ranka.

Poszliśmy na łąki na spacer fizjologiczny. Marley jak to Marley, poleciał gdzieś w najdalsze krzaki, żeby mu nikt nie przeszkadzał i nie podglądał, Jonatan zawsze robi tam gdzie właśnie mu się zechce :p, z Pytią jest gorzej. Ona nie czuje potrzeby prawie w ogóle.

A już teraz, gdy trochę ćwiczymy, to spacer wyglada tak, że obok idą conajmniej dwie sztuki (najczęściej Pytia i Marley) i wpatrują się we mnie, żeby w końcu cos zrobić i coś dostać, i się w ogóle nie skupiają na potrzebach fizjologicznych.

Pytia to musi troche pochodzić, żeby sobie przypomniec, że w sumie mogłaby zrobić jakieś sioo albo koopę.
To oczywiście powoduje, że na spacerze nie zrobi nic, zajdziemy do domu i ona se przypomina, że przecież nic nie zrobiła i znowu trzeba z nią iść.

Ale dziś była grzeczna, zrobiła koopę na pierwszym spacerku.

Więc poszłam po łopatę, żeby od razu posprzątać. Robert został na stanowisku obok, żeby nie stracic z oczu "kiełbaski", bo jak się straci, to potem można pół godziny szukać i się nie znajdzie.

Więc wracam z tą łopatą, a Marley robi siad przed Robertem, .................. zgadniejcie gdzie?? ...................dokładnie na koopie Pytii :shake::cool3::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='samoglow']czy byl to delikatny recznik Velvet, miekki jak aksamit ? :evil_lol:

Cos mi sie wydaje, ze Marley moglby stanac do konkursu z Melania, nowa ulubienica Kingi, o palme pierwszenstwa w konkursie na najbardziej rozrywkowego psa roku ![/quote]


samoglow - Ty nie ryzykuj kobieto :shake:

...bo jesteś akurat w połowie drogi między Koszalinem a Białymstokiem :p
- może my Ci z nienacka podrzucic duecik, żebyś sama sobie rozstrzygnęła, komu się należy palma pierwszeństwa... :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...