Jump to content
Dogomania

kerry blue terrier (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


kela

Recommended Posts

[quote name='czapla']Akurat, jesli mi dobrze wiadomo, na Crufcie do ogonow sie nie czepiaja;) [/quote]Wręcz przeciwnie - wygrywają głównie kopiowane. a przynajmniej w AT, nie wiem, czy zdarzyło się kiedyś wygrać jakiemuś niekopiowanemu... ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

O Crufcie wspomniałam w kontekście tych zagramanicznych wystaw, na których nie przyjmuja psów z kopiowanymi ogonami, ale jesli tam mozna to droga dla Sasanki wolna i drżyjcie narody. Do tego jej wspanialy terierowy charakter. Tak a propos, to co ostatnio spsociła dziewczynka? Czyżby sie ustatkowała? Jak sie za szybko ustatkuje to pancia będzie zmuszona sobie nowego szczeniaka nabyć:lol:

Link to comment
Share on other sites

Borsaf kwalilifikacje mozna dostac i na Wegrzech :) a tam tnie sie ogonki, mozna i w szwecji co prawda Szwedzi nie moga ciac ale jesli pies jest z kraju gdzie mozna obcinac to i w Szwecji ma wjazd wolny. Francja tez chyba nie jest taka straszna pod tym wzgledem .Szwajcaria ......no gdyby sie Czapli chcialo to i w Hiszpanii moze pokazac ;-)

Link to comment
Share on other sites

Z tego wynika, ze Sasanka ma mozliwosc podboju jeszcze sporej ilosci "barbarzynskich" krajow:lol: , tylko, zeby jeszcze mi sie chcialo z nia wyruszyc:oops: , bo jak do tej pory, to jakos nie moge sie zebrac, zeby Niuniasowi dokonczyc tego intera, a jeszcze jeden malusi CACIBek potrzebny:roll:
Bosfar - Sasanka zniszczyla juz chyba wszystko co mogla, wiec poki co jest cisza i spokuj - oj musze splunac przez lewe ramie co by nie zapeszyc:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Z Toba zawsze! Zaproponuj tylko gdzie, mam nadzieje, ze niezbyt daleko;) i wyruszamy:lol: Mi to po prostu potrzeba kogos kto mnie zmobilizuje, a kompanem do podrozy jestem chyba niezlym (tu nalezalo by spytac Fuki i Zebry) i wogole jestem generalnie malo wymagajaca:lol: , tylko moj len powstzymuje mnie przed podrozami:oops:

Link to comment
Share on other sites

No wiec - panna Lucyna czuje sie swietnie hmmm czy ona czyta w myslach czy co? Informuje, ze moja podla sucz wyczynila dywersje iiiiii.... dostala dzis cieczki!:crazyeye: Dodajmy, ze powinna ja dostac za jakis miesiac. I jak tu z ta cholernica cokolwiek planowac:angryy: I moje nerwy zszarpane na darmo, i powtorka za miesiac ehhh ciezkie mam z nia zycie;)
W zwiazku z tym, mysle, ze w stolicy pojawie sie w przyszlym tygodniu i obejrze rozkosznego szczyla Flaire:multi:

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich Kerrakomaniaków. Mam nadzieję, ze tym razem uda mi się wysłać post bo próbuję sie do Was dobić od dobrych kilku dni. :multi: Sama posiadam trzy keraczki (zresztą zdjęcia dwóch z nich się pojawiły na tym forum kiedyś) i po prostu za nimi szaleję:lol:
POzdrowionka dla wszystkich i Waszych małych i trochę większych przyjaciół

Link to comment
Share on other sites

Czapla - Twoja Sasanka robi sie cudowną keraczką :-o Z tego co czytam masz z nia trzy światy:angryy: ale jest cudowna Naciesz się tym Ja żałuję, że moje "cholery" już nie są takie pocieszne jak były jeszcze kilka miesięcy temu. :puppydog:

Link to comment
Share on other sites

Czapla miałaś juz nie narzekać na Sasankę, ona jest taka jak ma być, a jak masz jakieś watpliwości, to zawsze możesz ja "oddać" :evil_lol: w dobre ręce, moja mała byłaby w siódmym niebie na taka koleżankę.:loveu: :thumbs:
Majaa witaj w naszym gronie, liczymy na czeste odwiedziny i relacje z kerrakowych wydarzeń.:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

Ja nic takiego nie mowilam, ze nie bede na podlego lobuza narzekac! Wstredna z niej gadzina, ale i tak Ci jej nie oddam:eviltong:
Wrocilysmy wlasnie z wyprawy do miasta, to zupelnie niecywilizowane zwierze - szarpie na smyczy tam gdzie nos ja prowadzi, ale po spuszczeniu wracala na kazde zawolanie:loveu: No i odwiedzilismy moja mame, jak zwykle dostalam bure, ze glodze biednego pieseczka, bo szyneczke od mamusi brala z cala reka:shake: :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Witajcie! Czapla masz rację - poznałyśmy się na "wizji" :lol: Z Zebrą także miałam okazję się poznać :multi:
Mam nadzieję, że po powrocie do domu już nie będę miała problemów z przesyłaniem postów - jak dotychczas:mad: . Na razie siedzę sobie w Warszawie i straaaaasznie tęsknię za moimi psiakami, szczególnie za dziewczynami czyli Aisą i Dinką. I zastanawiam się cały czas co te dwa moje "filce" spsocą mojemu Szanownemu (znaczy mężowi) - zawsze jak mnie nie ma wywiną Mu jakiś numer :cool3:

Link to comment
Share on other sites

zadziorny - z moich obsewacji wiekszosc suczyc to ztraszne zarloki:cool3: , Lucysia jest chyba jeszcze brutalniejsza dla rak niz Sasanka, tylko Niunio zachowuje sie normalnie i nawet jak dostaje za duzy kawalek i patrzy blagalnie zeby mu pomoc:cool3: Jakby mial sztuczna szczeke, a nie calkiem porzadne zebiska:lol: Jak dostana do pomemlania gnaciorka cielecego, to dziewczyny opracuja i juz zapomna, a tamten - mysli:crazyeye: W koncu jednak dotrze, ze nikt za niego tego nie pogryzie i bierze sie do roboty i wcale nie ma zadnych trudnosci. On chyba oszczedza zebiska na pieseczki:angryy:

Majaa - mysle, ze jak raz Ci sie udalo wejsc na dogomanie, to wiecej problemow miec nie bedziesz:p
A chlopu nie moze sie nudzic, wiec dziewczyny dbaja o niego, co by nie zgnusnial;)

Link to comment
Share on other sites

Skąd ja to znam U mnie też przeofromny canario dopiero jak zauważy, że kobity zjadły swoje to się zabierze, co by mu nie zabrały. :evil_lol:
A co do dogomanii to chyba bardziej zależy od sygnału - korzystam z blue connecta :mad:

Link to comment
Share on other sites

Tak, w Katowicach straszna tragedia...:-(
Lucynie chyba odbija, zrobila mi pobudke po 5 rano:crazyeye: Czyzby juz jej hormony zaczely fiksowac? Ale bede sluchac tym razem Niunia, a on jeszcze super mocno sie na nie interesuje. Przed cieczka latal za nia tak z pare dni, ale go zignorowalam, bo przeciez cieczka za miesiac! A tu sie okazalo, ze jego nos mial racje, a nie moje wyliczenia:cool3:
Teraz tylko patrzec jak Sasanka sie zapatrzy na Lucyne i bede miec w domu 2 zawirusowane dziolchy:crazyeye: , biedny Niunio, jak on to zniesie;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...