Jump to content
Dogomania

kerry blue terrier (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


kela

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ciesze sie, ze Ci sie moja trojca podoba :D Choc teraz Luska ma trudne dni i to te najbardziej atrakcyjne - siedzi i jeczy, ze chce do chlopa. Niunio jeczy z drugiej strony, ze chce do niej - cyrk na kolkach! A Saxa lata miedzy nimi i lobuzuje ile wlezie :lol: Dzis obudzilam sie z nia na glowie... :o Tajemnica pozostaje, jak udalo jej sie wlezc na kanape :-?
Szkoda, ze Twoj malzonek nie moze jej poznac, pewnie by zmienil zdanie na temat posiadania kerraka - ona uwiedzie kazdego faceta :lol: Mojego juz calkiem urobila :lol:

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje Flaire, przynajmniej mniej zaluje, ze nie dotarlam i z tym wieksza ochota pojade do stolicy, bo tam chyba cale 2 sa zgloszone :D

Gosiu - milo, ze zajrzalas obejrzec mojego malucha :D Jeszcze nie wiadomo co z niej wyrosnie, ale trzeba przyznac, ze glowe i szyjke ma swietna i to juz raczej jej zostanie, ale jak do tego dorosnie reszta, tego nie wie nikt :lol:

Link to comment
Share on other sites

No charakterki maja zupelnie nie pudelkowe, to terriery pelna geba :D
W stadzie roznie bywa, zdarzaja sie i klotnie, ale nie sa jakies dramatyczne, wiecej jest wrzasku niz prawdziwej agresji. Moje dogadaly sie swietnie i mloda przyjely dobrze, troche bylo ustawiania, ale bez przesady, wszystko szybko sie ustalilo i nie ma problemu :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czapla']Tak, wystawa w niedziele 18.09, a moje zwierza brudne i smierdzace...bede miala bardzo duzo roboty, wiec na wystawie bede pewnie mocno zmeczona :tard:
jostra - pozwolenie masz, ale kolejka dluga :lol:[/quote]
biedaku :roll:
wiem, podobno niektórzy jadą specjalnie tylko ją zobaczyć, no no no :P

Link to comment
Share on other sites

Widze, ze jestes dobrze poinformowana, w Reszowie szybko wiesci sie rozchodza :lol:
Ka-Vanga ma troche racji, bo Saxana w stolicy byla super grzeczna, ale to byla pora jej drzemki i to tylko dlatego, a tam zbytnio nikt jej pospac nie dal :D I jak sie ja wezmie na rece to sie tak smiesnie przykleja do czlowieka, trzeba tylko uwazac, bo lubi z nienacka dziabnac w nos :lol:
No i w poniedzialek wylecial jej pierwszy zabek! A i reszta siekaczy tak ledwo siedzi, wiec istnieje prawdopodobienstwo, ze w Radomiu zobaczycie super szczerbola :lol: (ze wzgledu na nosy to moze i dobrze :wink:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czapla']Widze, ze jestes dobrze poinformowana, w Reszowie szybko wiesci sie rozchodza :lol:
[/quote]
Bo Rzeszów to taka mała wioska ;) :evilbat:
A o gryzieniach w nosy coś wiem :evilbat: :evilbat: :evilbat:
Moja czarna też to miała w zwyczaju :roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...