Jump to content
Dogomania

kerry blue terrier (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


kela

Recommended Posts

[quote name='Sandra&Darienn']black junior female was in the hallway-that was you?[/quote]
No, I don't have any kerry blues, and the friends I was with didn't have any with them, as far as I remember. I just checked, and the dog we met in the hallway was the Czech dog that later won the class and the breed. Sorry for the confusion... :oops:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Flaire']No, I don't have any kerry blues, and the friends I was with didn't have any with them, as far as I remember. I just checked, and the dog we met in the hallway was the Czech dog that later won the class and the breed. Sorry for the confusion... :oops:[/quote]

its Ok ;) dont worry

Link to comment
Share on other sites

Tiaaaaaaa:hmmmm: , a teraz poprosze o wersje dla polskojęzycznych........
[B]Flaire[/B], ta czarna suczka to była Hadyia Kerrydom Court słowackie kerry w polskich rękach, a ten piesek z Czech który wziął rasę był ślicznie:lol: wybarwiony.
A tu nic nie piszecie o Poznaniu, to już za tydzień i dwa dni:lol: .
Flaire, mam nadzieję że się zobaczymy:multi: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zebra']Flaire, mam nadzieję że się zobaczymy:multi: .[/quote]W Poznaniu? Ja zaczynam się zastanawiać, czy ja tam w ogóle kogokolwiek zobaczę... Coraz bardziej się boję, jak to wszystko wyjdzie organizacyjnie. :shake: A do mnie przyjeżdża na tę imprezę moja sąsiadka ze Stanów...

Link to comment
Share on other sites

Ale nam sie tu zrobilo miedzynarodowo :lol: , zaluje, ze moj angielski jest pod psem;)
Ja ostatnio jakos rzadko tu zagladam, a teraz jeszcze ze slownikiem trzeba siedziec:lol:
Moje psy leza odlogiem i nie wiem jak mi sie je uda doprowadzic do stanu uzywalnosci przed Poznaniem, a to juz tuz tuz - Flaire moze pomozesz? Ty masz jakas szczesliwa reke do moich potworow;) , no i nie przejmuj sie, jakos sie spotkamy, moze nie na dlugo, ale osobiscie Cie odnajde, chocby zeby sie przywitac:loveu: Mam nadzieje, ze sasiadce spodoba sie w naszym dziwnym kraju:cool3:
Z Zebra bedziemy mialy cala noc na pogaduchy, to moze uda nam sie soba nacieszyc choc troszke, juz nie moge sie doczekac:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zebra']Tiaaaaaaa:hmmmm: , a teraz poprosze o wersje dla polskojęzycznych........
[B]Flaire[/B], ta czarna suczka to była Hadyia Kerrydom Court słowackie kerry w polskich rękach, a ten piesek z Czech który wziął rasę był ślicznie:lol: wybarwiony.
A tu nic nie piszecie o Poznaniu, to już za tydzień i dwa dni:lol: .
Flaire, mam nadzieję że się zobaczymy:multi: .[/quote]
Hadyia Kerrydom Court
[img]http://www.kerrydomcourt.sk/images/HADI%20DEB.2.jpg[/img]
Her mother Dinnyesvarosi Bluish Beauty for Kerrydom Court
[img]http://www.kerrydomcourt.sk/images/BBMCKC.jpg[/img]
and her father
Torum's Smokei Chisholm
[img]http://www.kerrydomcourt.sk/images/1Richie.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Marta - kerry beda w piatek w hali numer 3 na ringu 18, sedziowanie rozpoczyna sie o 10. Jest 107 kerrakow i chce zobaczyc wszystkie, wiec pewnie troche sie zejdzie i mam nadzieje, ze uda Ci sie do nas dotrzec. Ja po ocenie zawitam na ring honorowy zobaczyc co ciekawego wyczyniacie:lol:
Wojenka - masz dobry gust, mimo, ze jak mowisz na kerrakach sie nie znasz;) , Bibi na zywo jest jeszcze fajniejsza niz na fotkach:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czapla']
Wojenka - masz dobry gust, mimo, ze jak mowisz na kerrakach sie nie znasz;)[/quote]

:evil_lol: Kerraki to moja platoniczna miłość...:loveu:
Mam nadzieję,że uda mi się zobaczyć jakieś cacuszka w Poznaniu,bo szkotów też mnóstwo,więc ciężko sie będzie rozdwoić.

Czytam sobie ten temat i...:-o ,czy kerraczki naprawdę są takie psotne nawet w dorosłym wieku?Ostatnio słyszałam przez salon ;) ,że właściciel wyszedł wyrzucić śmieci na 5 minut,przyszedł,a kanapa była przegryziona na pół!:crazyeye: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja mysle, ze z ta szkodnoscia to dosc osobnicza sprawa - Lucyna i Niunio w swym zyciu niewiele nabroili, mieli jakies male wybryki, ale nie byly one jakos mocno znaczace. Sasanka za to nadrobila za nich z nawiazka:diabloti: - o jej wyczynach bylo glosno na tym topicu swego czasu:evil_lol:
Dorosle kerry jednak nie sa bardziej szkudne niz inne psy - moze im sie zdarzyc jaks mala "wpadka", ale nie jest to nagminne. I w przegryzienie kanapy w 5 minut nie uwierze;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czapla']Ja mysle, ze z ta szkodnoscia to dosc osobnicza sprawa - Lucyna i Niunio w swym zyciu niewiele nabroili, mieli jakies male wybryki, ale nie byly one jakos mocno znaczace. Sasanka za to nadrobila za nich z nawiazka:diabloti: - o jej wyczynach bylo glosno na tym topicu swego czasu:evil_lol:
Dorosle kerry jednak nie sa bardziej szkudne niz inne psy - moze im sie zdarzyc jaks mala "wpadka", ale nie jest to nagminne. I w przegryzienie kanapy w 5 minut nie uwierze;)[/quote]
Może o tę kanapę chodziło? :cool3: :evil_lol::

[IMG]http://img226.imageshack.us/img226/1497/sprzedampsamnm9.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Moja starsza sunia, nie zniszczyła w swoim długim życiu niczego poza moimi butami.. ale za to ta młoda cholera................
No cóż, począwszy od nóg od stołu (drewnianych), przez grzbiety grubych książek o morzu z kolekcji mojego męża, na wygryzaniu uroczych dziur w wełnianym dywanie skończywszy.Gdzies tam po drodze są oczywiście wszystkie pluszaki, gazety i rózności z pokoju naszej córki.:evil_lol:
Aha i ostatnio z pasjami gryzie orzechy w łupinkach, ale żeby cos zniszczyła, to nie , raczej nie:lol:

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście gratulacje należą się Czaplastej i jej suczastej.

[B][FONT=Book Antiqua][SIZE=7][COLOR=red]G R A T U L A C J E[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]

[B][FONT=Book Antiqua][COLOR=black]Najlepszy Weteran WDS 2006 Poznań - Laguna Milepork, wł. Joanna Świderska. [/COLOR][/FONT][/B]

[B][FONT=Book Antiqua]+ finał na BIS Weteranów:laugh2_2: :laugh2_2: :laugh2_2: :laola: [/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

WIELKIE
[B][FONT=Book Antiqua][SIZE=7][COLOR=red]G R A T U L A C J E[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]

[B][FONT=Book Antiqua][COLOR=black]Najlepszy Weteran WDS 2006 Poznań - Laguna Milepork, wł. Joanna Świderska. [/COLOR][/FONT][/B]

[B][FONT=Book Antiqua]+ finał na BIS Weteranów[/FONT][/B]

A w keraczkach było mnóstwo piękności i tym większy sukces polskiej suni na światówce:multi: :lol: :multi:

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][SIZE=3][COLOR=black][B]Czapla[/B][/COLOR][/SIZE] :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz:
[B][SIZE=4][COLOR=red]WIELKIE GRATULACJE [/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][COLOR=red]RAZ JESZCZE!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]

[CENTER]:Rose: :Rose: :Rose: [/CENTER]

[CENTER] [/CENTER]


[CENTER][SIZE=4][COLOR=red][B]Marta ! Dla Ciebie i Daviska również Tyle co w czwartek udało nam się obejrzeć robiło wrażenie :laola:[/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zaneta']
[B][FONT=Book Antiqua][COLOR=black]Najlepszy Weteran WDS 2006 Poznań - Laguna Milepork, wł. Joanna Świderska. [/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Book Antiqua]+ finał na BIS Weteranów[/FONT][/B]
A w keraczkach było mnóstwo piękności i tym większy sukces polskiej suni na światówce:multi: :lol: :multi:[/quote]

[IMG]http://foxydoxy.pl/Dogomania/Laguna2006.jpg[/IMG]

Może mnie Czapla nie zatłucze, że wstawiam bez jej zgody...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...